Директор миколаївського зоопарку обраний президентом УАЗа

Директор Миколаївського зоопарку обраний президентом УАЗу

Підписатися:

З 3 по 4 грудня 2014 р. в г. Києві на базі Біон Тераріум Центру і Міністерства екології, пройшла конференція зоопарків України, під час якої були прийняті нові члени а також обрано керівництво Української Асоціації зоопарків і акваріумів. Відтепер УАЗа керувати буде директор Миколаївського зоопарку Володимир Топчій.

Про хід конференції на своїй сторінці в «Фейсбук» розповів сам Володимир Миколайович.

Так, на конференції були прийняті в нових дійсних членів Асоціації:

— Заповідник Асканія — Нова їм. Фальц-Фейна

— Бердянський зоопарк

— Луцький зоопарк

— Подільський зоопарк (г. Вінниця)

— Харківський зоопарк

— Менський зоопарк

-«Лімпопо» г.Дрогобич

— проектна організація «Екзо інжиніринг» — асоціативний член.

Всього на сьогоднішній день в Українську Асоціацію зоопарків і акваріумів, враховуючи зоопарки-засновники (Миколаївський, Одеський, Київський, Рівненський, Черкаський, Біон Тераріум Центр (Київ), входить 13 учасників.

У перший день роботи конференції на її відкритті, був присутній новий міністр екології Ігор Шевченко.

Під час роботи конференції було обрано постійно діючі комісії:

— щодо членства і етики

— по науці і науково-просвітницькій роботі

-з питань ветеринарії та надання ветеринарної допомоги тваринам зоопарків.

Членами УАЗа на конференції також був прийнятий Етичний кодекс зоопарків членів УАЗу, в основу якого ліг Етичний кодекс Європейської Асоціації зоопарків і акваріумів.

Також обговорювалося питання участі зоопарків в програмі ISIS

(Міжнародного обліку тварин), необхідність вступу в цю організацію і навчання співробітників зоопарків роботи в цій програмі.

Обрано керівництво УАЗу:

— Президентом УАЗа обраний — Топчій Володимир Миколайович — директор Миколаївського зоопарку, заслужений працівник культури України, член ради ЄАЗА.

— Виконавчим директором обрано — директор Біон Тераріум Центру Ткачов Дмитро Олександрович.

За підсумками проведення конференції відбулася прес-конференція.

«Тепер тільки від членів Асоціації залежить плідна її робота», — вважає Володимир Топчій.

«Яструби» битимуться з «Автомобіліст»: чого чекати від зустрічі

Уральці виграли всі чотири матчі на виїзді, але вдома на старті сезону програли двічі, пропустивши 10 шайб. У «Авангарду» є всі шанси продовжити невдалу серію суперника і завершити свою.

«Автомобіліст» хоч і здобув 4 перемоги поспіль, все-таки повинен бути вдячний суперникам в першу чергу, що вийшло це зробити, тому що в тому ж матчі проти пітерського СКА «армійці» самі собі привезли 2 шайби і створили для «автомобілістів» комфортний зачепив 2: 0. «Авангарду» сьогодні просто не буде — суперник дуже добре зміцнив атакуючу лінію: Шейн Прінс і Райан Спунер — перший і другий кращі бомбардири мінського «Динамо» тепер в «Автомобіліст», плюс кращий бомбардир і снайпер «Ак Барса» Стефан Да Коста теж повернувся на Урал.

У «Автомобіліста» є дві хороші атакуючі трійки. У івано-франківців поки одна яскраво виражена: Цегларік — Найт — Телегін. З його появою атака «Авангарду» разнообразилась, тому що Телегін додав необхідної агресії і мощі в чужій зоні, що як раз підтвердила гра проти «Металурга», коли Телегін встигав скрізь, плюс ще й у захисті відпрацьовував непогано.

Проблема «Автомобіліста» зараз полягає в тому, що немає яскраво вираженого першого номера в воротах: Коварж отримав травму і, за чутками, взагалі може закінчити кар’єру, відповідно, на нього зараз Білл Пітерс не сподівається. А ось Дмитро Шикин провів в сезоні 4 матчі і поки його КН і відсоток відбитих кидків далекі від ідеальних.

Додамо, що сьогодні зіграє ще одна Омська команда: «Іртиш» приймає «Торпедо» з Челябінської області. У «річковиків» є шанс наблизитися до трійки лідерів. Старт сезону для уральців виявився невдалим: маючи в активі 5 очок, «чорно-білі» розмістилися на 12 сходинці таблиці. В останніх трьох турах суперники пропустили 10 м’ячів, забивши лише один раз. «Іртиш» в минулому турі здолав «Спартак» з рахунком 3: 1. Омський футбольний клуб займає 6 місце, однак різниця між найближчими конкурентами мінімальна: перемога дозволить «річковикам» піднятися на 4-у сходинку, а в разі поразки вони опустітятся на восьму. Зустріч розпочнеться о 19-й годині.

Фото: архів ХК «Авангард».

Додати в обрані джерела Яндекс.новин

Posted on