Дизайн — кар’єра в apple (ru)

Дизайн

Продукти Apple працюють чудово, оскільки наші дизайнери приділяють величезну увагу простоті і зручності. Успішність роботи оцінюється за можливостями користувачів, а не за кількістю компонентів.

Дизайн - кар'єра в apple (ru)

«Наша команда тісно співпрацює з розробниками обладнання і ПЗ, щоб зробити продукти зручніше».

Під час навчання в магістратурі Крісті вивчала вплив естетики на зручність пристроїв і продуктивність роботи користувачів. Це допомогло їй зрозуміти, наскільки важливу роль відіграє дизайн в доступності і практичності технологій. Сьогодні вона використовує свої знання в роботі: Крісті керує групою, що вивчає людські фактори, у відділі промислового дизайну Apple.

Крісті і її колеги обдумують, як дизайн апаратного і програмного забезпечення вплине на зручність кожного продукту Apple. Наприклад, вони ретельно вивчають, як Apple Watch облягають зап’ястя і наскільки легко їх знімати і одягати. На iPhone вони забезпечили ідеальний відгук інтерфейсу і дисплея Multi-Touch на дії користувача незалежно від того, як він тримає пристрій.

Ця команда надає особливого значення ергономічності, простоті і продуктивності пристроїв. Саме це робить продукти Apple неймовірно функціональними і зручними.

Дизайн — це не тільки зовнішній вигляд, але і всі аспекти роботи з продуктом. І дизайнери Apple розуміють це, як ніхто інший.

Виберіть команду і почніть власну історію.

Промисловий дизайн

Команда промислових дизайнерів Apple грає ключову роль на всіх етапах розробки продукту: від початкової концепції до виробництва. Ця команда відома на весь світ своїм неймовірним увагою до деталей і високими стандартами якості у виборі матеріалів, виробничих процесів, кольорів і відтінків. Вони не тільки проектують всі продукти, але і беруть участь в розробці аксесуарів, упаковки і навіть в оформленні роздрібних магазинів Apple. Напрямки роботи: промисловий дизайн і розробка продуктів, тривимірне моделювання, ергономічні дослідження, розробка програм для верстатів з ЧПУ, механічна обробка, експлуатація верстатів, точне моделювання і створення прототипів, підбір кольорів, дослідження матеріалів і тканин.

Дизайн інтерфейсів

Ця команда продумує, проектує і реалізує інтерфейси для всіх продуктів, сервісів і аксесуарів Apple. Фахівці враховують всі види взаємодії користувача з продуктом — візуальне, звукове та тактильне. Ми хочемо, щоб наші пристрої і сервіси були не просто красивими, а також корисними і інтуїтивно зрозумілими. Щоб досягти цієї мети, компанія Apple надає даній команді безпрецедентні можливості і ресурси. Саме тому наші продукти змінюють цілі галузі і життя людей. Напрямки роботи: розробка прототипів, інтерактивний дизайн, дизайн звукових рішень, технологічне проектування, проектування і реалізація призначеного для користувача інтерфейсу.

Дизайн інформаційних матеріалів

Ця команда розробляє візуальні матеріали для всіх продуктів і сервісів Apple, створюючи надихаючу атмосферу для покупців перед випуском кожної новинки. Це означає, що люди по всьому світу бачать їх роботу ще до випуску самих продуктів. Приєднуйтесь до них, і ви побачите результати своєї роботи в інтернеті, в наших магазинах, в рекламі і багатьох інших джерелах. Напрямки роботи: графічний дизайн, типографіка, дизайн упаковки, розробка навчальних матеріалів, оформлення магазинів, створення відео та анімації.

Apple розширює парк безпілотних автомобілів

Парк безпілотних автомобілів Apple, що переміщаються по вулицях Каліфорнії для тестування, тепер включає 69 автомобілів і 92 водія, згідно з інформацією Департаменту транспортних засобів Каліфорнії, отриманої macReports .

/gt;

Це означає, що з травня цього року Apple додала один безпілотний автомобіль і 16 водіїв. Apple розширює свої випробування автономних транспортних засобів з моменту отримання дозволу з Каліфорнійського DMV в квітні 2017 року, що дозволило йому протестувати технологію автономного водіння на дорогах загального користування в штаті. Починаючи з початку 2018 року, кілька джерел повідомили про кількість автомобілів в парку Apple, яке постійно розширювався протягом цього року.

Кожен з тестованих автомобілів Apple оснащений розробляються компанією ПО для автономного водіння, а також сучасне устаткування LiDAR і ряд камер для виявлення навколишнього середовища автомобіля. Насправді автомобілі-це позашляховики Lexus RX450h, всередині яких повинні бути водії, що забезпечують безпеку, оскільки, на відміну від конкуруючих компаній, що використовують технології безпілотного водіння, дозвіл Apple як і раніше не включає тестування без водія .

Повідомляється, що парк безпілотних автомобілів Apple збирає дані для давно відомої компанії програмне забезпечення для автономних транспортних засобів . У червні 2017 року генеральний директор Apple Тім Кук підтвердив роботу Apple над автономним програмним забезпеченням:»Ми робимо упор на автономні системи. Завдяки впровадженню найважливіших технологічних, яку ми вважаємо дуже важливою.. Ми ніби бачимо в ньому мати всіх проектів штучного інтелекту… ймовірно, це один з найскладніших проектів штучного інтелекту, над яким дійсно потрібно працювати ».

Раніше в цьому році з’ясувалося, що у Apple є збільшив більш ніж удвічі пробіг автономного водіння в 2020 році, досягнувши в цілому 18 805 миль в порівнянні з 7 544 милями в попередньому році. Всього в 2020 році відбулося 130 відключень в порівнянні з 64 в 2019 році, але автомобілі Apple відключалися кожні 144,6 милі, що є найкращим показником, ніж в попередньому році, коли відключення відбувалося кожні 117,8 миль, що свідчить про поліпшення технології..

«Айфон» серед електромобілів: Apple приховує плани по виробництву

Таємні тестування прототипів «еплмобілей» і підготовка тайваньських заводів до нарощування виробництва компонентів для майбутніх автономних електричних машин отримали ще одне підтвердження. Компанія Apple Inc має намір вивести на ринок електрокари з революційною технологією батарей, повідомили Reuters власні джерела.

Інтриг і таємниць навколо проекту чимало. Співрозмовники агентства називають датою запуску 2024 рік — через затримки в зв’язку з пандемією. В іншому звіті, в якому міститься інформація про секретні тестуваннях і підготовці заводів на Тайвані до виробництва потрібних автокомпонентів, фігурує аж 2021-й.

Автомобільним проектом Titan в Apple займаються зі змінною активністю з 2014 року: з ідеї розробки електромобіля з автопілотом з нуля. У 2017 році фірма отримала ліцензію на тестування автономних прототипів в Каліфорнії — на базі кросовера Lexus з лидара. У 2018 році Дуг Філд, який повернувся з компанію з Tesla, серйозно перетрусив команду і вдихнув в проект нове життя.

Важливий нюанс — в даний час Apple має намір представити особистий автомобілів для споживачів, а не роботаксі або чисто каршерінговий транспорт. В основі стратегії, згідно з даними Reuters, лежить інноваційна конструкція батареї, яка обіцяє «радикально» знизити їх вартість і збільшити запас ходу. Власне, саме над цим працюють зараз і великі автовиробники, і численні стартапи, і окремі винахідники.

Особливістю «еппловскій» акумуляторів стане унікальна одноелементна конструкція, яка збільшує окремі елементи в батареї і звільняє місце. Тобто всередині можна розмістити більше активних компонентів, що потенційно збільшує запас ходу. Також команда вивчає хімічні властивості фосфату літій-заліза в акумуляторах, який менш схильний до перегріву.

Корпорація поки відмовляється коментувати проект. Експерти пояснюють, що організувати виробництво автомобіля з нуля і налагодити ланцюжок поставок — складне завдання навіть для такої фірми як Apple. Наприклад, Tesla Ілона Маска знадобилося на це 17 років. Можливо, збирати машини будуть на потужностях якого-небудь партнера-виробника, а Apple обмежиться розробкою програмного забезпечення і автономної системи водіння, а також батарей. Лідарні датчики компанія може отримати від стороннього виробника, а може і встановити власні — випущені в цьому році iPhone 12 Pro і iPad Pro оснащені такими.

Posted on