Електричний трицикл aptera з запасом ходу до 1600 км скоро надійде в продаж

Електричний трицикл Aptera з запасом ходу до 1600 км скоро надійде в продаж

Автомобільний стартап Aptera представив новий відеоролик, присвячений електричному трицикли з футуристичний дизайном. Компанія розробила і запатентувала конструкцію електрокара, в якій використовується комбінація з енергоефективних акумуляторів і вбудованих сонячних панелей. За заявами Aptera, новий підхід забезпечить трицикл запасом ходу до 1,6 тис. кілометрів. Перші поставки машини призначені на 4 квартал 2021 року.

Засновники Aptera приступили до розробки свого першого електромобіля в 2006 році, проте через брак фінансування компанія збанкрутувала і закрилася в 2011-му. Інженери стартапу створили нову компанію з розробки акумуляторів і протягом останніх десяти років працювали над елементами живлення для сторонніх постачальників. Тепер же, пише Electrek, Aptera готова на ринок із закінченим інноваційним продуктом — трицикли з промовистою назвою Never Charge.

Розробники Aptera стверджують, що в більшості регіонів США сонячні панелі Never Charge «зможуть акумулювати протягом року енергію, достатню для пробігу в 17,7 тис. км (11 тис. миль) ». Це 1 475 км в місяць. Сонячні панелі, встановлені на даху, капоті і багажнику, будуть підживлювати акумулятори перманентно — як під час руху, так і поки електрокар припаркований. Такий підхід забезпечить максимальний запас ходу в сонячних регіонах країни в 1,6 тис. км на одній зарядці, стверджує компанія. Але, ясна річ, реальний пробіл буде прямо залежати від погоди.

Never Charge буде поставлятися в чотирьох комплектаціях, в залежності від розміру батареї. Базова версія електромобіля обійдеться покупцям в $ 25,9 тис. і запропонує батарею на 400 кілометрів, а флагманська модель з тим самим маркетинговим запасом ходу до 1,6 тис. км коштуватиме $ 44,9 тис. Для порівняння, сама бюджетна комплектація Tesla Model 3 без додаткових пільг коштує $ 40 тис. і має запас ходу 423 км.

Технічно, Never Charge класифікується як автомобіль мотоциклетної категорії. Це означає, що американські регулятори висувають менше вимог для розробників з Aptera, ніж для традиційних автовиробників. Проте, стартап обіцяє організувати для своїх покупців такий же рівень безпеки, який дають боліди Формули-1. Never Charge поставляється з особливою конструкцією подушок безпеки і виконаний з композитного матеріалу на основі алюмінію.

Aptera EV: самолётоподобний електрокар з запасом ходу в 1600 км

Забули пароль? Будь ласка, введіть Вашу електронну адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання і створите новий пароль по електронній пошті.

Увійти

Зареєструватися

Увійти

Зареєструватися

AVTORIN.com

У США випустять триколісний електрокар з запасом ходу в 1600 км

Триколісний електрокар з футуристичний дизайном оснастять сонячними батареями і 100-кіловатним акумулятором

Електричний трицикл aptera з запасом ходу до 1600 км скоро надійде в продаж

Фото: Aptera Motors

Американська компанія Aptera планує до кінця нинішнього року почати серійне виробництво триколісного електрокара під назвою Paradigm. Як повідомляє Robb Report, стартап з Сан-Дієго вже зібрав більше 7 тис. попередніх замовлень на новинку. На них Aptera змогла заробити близько $ 250 тис.

Також компанія змогла отримати $ 4 млн приватних інвестицій. Роботи над двомісним електрокаром з трьома колесами компанія веде з 2007 року. Спочатку в планах американців була розробка гібридного автомобіля з композитних матеріалів.

Очікується, що Paradigm буде випускатися в двох модифікаціях. Запас ходу топового електрокара становитиме 1600 км. Домогтися таких показників інженери планують за допомогою 100-кіловатного акумулятора і вбудованих сонячних батарей. Новинка отримає футуристичний дизайн в стилі однойменного концепту, який представили в кінці минулого року.

На амбітний проект Aptera вже звернув увагу відомий американський інженер Сенді Манро. За його словами, він готовий надати всю необхідну допомогу цим проектом.

«Галузь потребує творчих розробках, щоб рухатися вперед. Я щасливий надати допомогу Aptera під час їх переходу до серійного виробництва », — сказав Манро.

Posted on