Електронна бібліотека, завантажити електронну книгу безкоштовно в форматі epub, fb2, rtf, mobi, pdf на

Електронна бібліотека книг

Чого так не вистачає більшості книг фентезійного жанру? гарного гумору! Навмисна серйозність буває на руку сюжету, але іноді відмінна жарт здатна помітно прискорити оповідання, зробити героїв більш живими і справжніми. Не дивно, що «озорное» фентезі таке популярне серед читачів.Але що почитати з гумористичного фентезі? Ми зібрали для вас добірку дійсно смішних історій: забавні ситуації, дотепні персонажі, нетривіальний сюжет — все це тут є. І неважливо, знайомі ви вже з цим жанром або тільки відкриваєте його для себе, — в нашій колекції обов’язково знайдеться той, що сподобається саме вам!

Що спільного у Скарлетт Про Хара і Дейенеріс Таргаріен? А у Джейн Ейр і Лісбет Саландер? Або у Есмеральди і Єнніфер? Всі вони — вигадані літературні персонажі, але це лише половина правди. Куди важливішим є той факт, що всі ці героїні є сильними і незалежними жінками, прокладають свій шлях до щастя крізь численні труднощі. Саме про таких персонажів і варто говорити в міжнародний жіночий день.

У різних країнах існують різні традиції, кулінарні звичаї і, звичайно ж, дієти. Ті, що худнуть американці намагаються не їсти після шостої вечора. Голландці знижують вагу за рахунок вживання великої кількості фруктів, а канадці просто виключають з меню хліб. В Ізраїлі дієта будується на правильному поєднанні продуктів, а німці їдять маленькими порціями три рази в день. Про плюси і мінуси таких різних методів схуднення дізнаєтеся з книг, які увійшли в нашу добірку.

10 жовтня чудовий британський актор театру, кіно і телебачення Колін Ферт святкує свій 61-й день народження. Почавши кар’єру в 1983-му році, він став по-справжньому знаменитий лише 12 років потому завдяки ролі містера Дарсі в телевізійній адаптації роману Джейн Остін «Гордість і упередження». Популярність цього способу — особливо у жінок — довгий час переслідувала Ферта, але завдяки багатогранному таланту і шаленою харизмі йому вдалося уникнути долі актора однієї ролі.У день його народження ми пропонуємо вам підбірку найкращих книг, за якими зняті екранізації за участю Коліна.

Прибирання — це не просто процес позбавлення від мотлоху, це вічний пошук дійсно важливих речей. Безлад — фізичне втілення наших ментальних і емоційних блоків, і варто їх видалити, зміни починаються дуже швидко.Ми підготували добірку книг, які познайомлять вас з «рецептами» ведення домашнього господарства з усього світу. Всі ці методи різні, але об’єднує їх одна ідея: прибирання — це не стільки спосіб позбутися від бруду, скільки можливість зробити чистішим своє серце.

Щороку 8 вересня у всіх куточках світу відзначається Міжнародний день солідарності журналістів. Їх називають представниками «четвертої влади» і «другої найдавнішої професії», «акулами пера», а часом і «стерв’ятниками». Професія журналіста пов’язана з ризиками і величезною кількістю проблем. Журналістська етика строга і підпорядкована законам, що регулюють діяльність преси, радіо і телебачення. Завдяки цим фахівцям ми маємо можливість отримувати інформацію з найдальших куточків світу і дізнаватися безліч нових речей.Не дивно, що журналісти, як і письменники, нерідко стають персонажами художніх творів, адже так цікаво дізнатися, на що схожа їхнє життя! У Міжнародний день солідарності журналістів ми пропонуємо вам підбірку самих різних книг, героями яких стали співробітники засобів масової інформації.

Posted on