Європейські акції зростають; societe generale, bp вражають доходами — beststocks

Європейські акції зростають; Societe Generale, BP вражають доходами

Європейські акції зростають; societe generale, bp вражають доходами - beststocks

О 3:30 ранку за східним часом (0730 GMT) індекс DAX в Німеччині торгувався практично без змін, британський FTSE 100 піднявся на 0,3%, а CAC 40 у Франції виріс на 0,8%.

У вівторок в Європі тривав сезон корпоративних доходів, причому лідирував банківський сектор.

Акції Societe Generale (OTC: SCGLY) зросли на 3%, оскільки французький кредитор, третій за величиною в країні, підвищив свій прогноз на повний рік після того, як у другому кварталі він знову вийшов на прибуток. Результати були досягнуті завдяки пожвавленню в роздрібному банківському бізнесі у Франції.

Акції Standard Chartered (OTC: SCBFF) зросли на 0,4% після того, як британський банк опублікував більш високу, ніж очікувалося, прибуток до оподаткування за перше півріччя на 57%, а також оголосив про викуп акцій на суму $ 250 млн. і відновлення виплати проміжних дивідендів.

В інших країнах акції BP (NYSE: BP) зросли на 3,3% після того, як британська нафтова компанія слідом за своїми основними конкурентами збільшила дивіденди і збільшила зворотний викуп акцій після того, як зростання цін на нафту дозволило їй також повернутися до прибутку.

Акції Stellantis (PA: STLA) зросли на 4,1% після того, як автовиробник підвищив цільовий показник операційного прибутку на весь рік після високих результатів першого півріччя, а акції Sanofi (NASDAQ: SNY) зросли на 0,3% після того, як французький виробник ліків підтвердив, що зробив пропозицію на суму $ 3,2 млрд про покупку американської біотехнологічної компанії Translate Bio (NASDAQ: TBIO), щоб посилити свої можливості в області РНК-месенджерів — технології, що лежить в основі вакцин Moderna (NASDAQ: MRNA) і Pfizer / BioNTech Covid-19.

З іншого боку, акції BMW (DE: BMWYY) впали на 3,3% після того, як німецький виробник автомобілів класу люкс попередив, що глобальний дефіцит напівпровідникових мікросхем і зростання цін на сировину негативно позначаться на результатах його діяльності в другому півріччі. Навіть з цими застереженнями автогігант підвищив свій прогноз прибутку на 2021 рік.

У вівторок в Азії акції гіганта ігрової індустрії і соціальних мереж Tencent Holdings (OTC: TCEHY) впали на 10%, оскільки інвестори побоювалися, що китайська влада може переключити свою увагу на ігровий сектор після недавніх репресій, вжитих Пекіном в сфері освіти і перевезень.

Що стосується економічних новин, то основна увага буде прикута до червневих даними за індексом цін виробників (PPI) в Єврозоні. Очікується, що річний показник виросте ще більше з рівня 9,6%, що спостерігався в травні.

В інших країнах ціни на нафту у вівторок виросли, при цьому основна увага приділялася останніми прогнозами Американського інституту нафти щодо запасів сирої нафти і нафтопродуктів в США за минулий тиждень.

О 3:30 ранку за східним часом ф’ючерси на американську нафту торгувалися на 0,1% вище, по $ 71,33 за барель, а контракт на нафту марки Brent виріс на 0,1% до $ 72,93.

Крім того, ф’ючерси на золото впали на 0,6% до $ 1812,10 за унцію, а курс євро до долара виріс на 0,1% до 1,1882 долара за євро.

Квартальна чистий прибуток BMW злетіла в 5 разів

За підсумками 1-го кварталу т.г. чистий прибуток німецького автовиробника Bayerische Motoren Werke AG (BMW) злетіла в 5 разів і склала 2,833 млрд євро, або 4,26 євро в розрахунку на звичайну акцію, в порівнянні з 574 млн євро, або 0,84 євро на акцію, отриманими за аналогічний період минулого року.

Як говориться в повідомленні компанії, прибуток до податкових і процентних виплат (EBIT) підвищилася в січні-березні більш ніж удвічі — до 3,025 млрд євро з 1,375 млрд євро.

Виручка виросла на 15,2% і склала 26,778 млрд євро проти 23,252 млрд євро роком раніше. Без урахування зміни курсів обміну валют показник піднявся на 18,9%.

Поставки в минулому кварталі підскочили на 33,4% і досягли 636,606 тис. автомобілів BMW, MINI і Rolls-Royce (LON: RR). У тому числі продажу електромобілів злетіли в 2,3 рази — до 70,207 тис. При цьому реалізація мотоциклів збільшилася на 22,5%, склавши 42,592 тис.

Рентабельність по EBIT автомобільного підрозділу піднялася до 9,8% в порівнянні з 1,3% в січні-березні 2020 року, мотоциклетного підрозділу — до 17,9% з 12,9%.

Автовиробник підтвердив свій прогноз на поточний рік, згідно з яким очікується істотне зростання прибутку до оподаткування і поставок машин. Крім того, BMW планує, що рентабельність по EBIT автомобільного підрозділу за підсумками 2021 року буде перебувати біля верхньої межі оголошеного раніше діапазону в 6-8%.

Котирування акцій BMW ростуть на 0,3% в ході торгів в п’ятницю. З початку цього року капіталізація автовиробника збільшилася на 15,8% і в даний час складає близько 53,9 млрд євро. Німецький індекс DAX за цей період піднявся на 11,9%.

Представляємо Вашій увазі статтю на тему Квартальний чистий прибуток BMW злетіла в 5 разів. У нас на сайті розміщені матеріали про новини фінансів, новини бірж акцій, новини ринку криптовалюта, новини і огляд ринку форекс, економіці, енергетиці, бізнесі, політики, огляд новітніх бізнес ідей, різних способах заробітку та інвестування і про все, що так чи інакше пов’язане з цим. Сайт містить як оглядову інформацію в статтях, так і велика кількість аналітичної інформації. Свіжі та актуальні новини економіки дозволяють докладніше дізнатися про тих чи інших економічних умовах і показниках, розібратися в діяльності організацій, питаннях функціонування товарних і фінансових ринків.

Публікація на тему Квартальний чистий прибуток BMW злетіла в 5 разів зібрала в собі максимум корисної інформації, яка представлена ​​легким для читання текстом і легка в сприйнятті. Будьте в курсі новин фінансових ринків і аналітики. Поєднайте приємне з корисним, проведіть Ваш час з нашим порталом новин.

Система навігації сайту дозволяє на інтуїтивному рівні орієнтуватися серед численних статей. Сайт регулярно оновлюється, не пропустіть найважливіші новини!

Акції bmw графік за рік

Акції компанії BMW останнім часом вони зупинилися на побоюваннях з приводу більш широкого автомобільного сектора. Які можуть змусити інвесторів випустити з уваги численні принади німецького виробника розкішних автомобілів.

Після різкого прискорення приблизно з середини минулого року і на початку 2017 року європейські автомобільні акції впали назад. Аналітики Barclays говорять. Що побоювання інвесторів з приводу зміни споживчих тенденцій і м’які дані на ключових ринках. Таких як Китай. Ставлять під сумнів потенціал прибутку деяких виробників.

За останній рік індекс Stoxx Europe 600 Auto # 038; Parts index виріс більш ніж на 16%, значно випередивши Stoxx Europe 600, який виріс більш ніж на 12%. Це зовсім інша картина за останній місяць, коли основний індекс Stoxx виріс на 1,4%. А субіндекс Auto # 038; Parts знизився майже на 3%.

Продуктивність акцій BMW (тікер: BMW.Німеччина) простежила за цим субіндексів. Хоча компанія повідомила про солідного прибутку понад місяць тому.

(У BMW також є американські депозитарні акції. Торгуються через прилавок під символом BMWYY.)

Чистий прибуток в першому кварталі підскочила на 31%. До 2,15 млрд євро ($ 2,4 млрд). Оскільки попит на позашляховики сімейства BMW X. А також седани 5 — й і 7-ї серій вперше підняв квартальні глобальні поставки автомобілів марки BMW вище 500 000.

Роб Бартенштейн. Виконавчий директор американської компанії Kestra Private Wealth Services, говорить. Що доходи були солідними. А реєстрація транспортних засобів зросла на 8,1% в Європі. Він також натхнений метою компанії виробляти три мільйони автомобілів щорічно до 2020 року. Що майже на 27% вище поточного рівня.

Він не розділяє побоювань деяких інвесторів з приводу Китаю. Які аналітики Barclays також вважають надмірно ведмежими. Ці побоювання пов’язані з кредитною експансією нетрадиційних кредиторів-то. Що потрібно Китаю. Але це додає ризику.

Продажі BMW в США в цьому році впали на 1,3% після падіння більш ніж на 9% в 2016 році. Якщо Європа і Китай продовжать рости одночасно. BMW займе лідируюче положення з сильним брендом і надійним менеджментом «. — стверджує Бартенштейн.

BMW конкурує на преміальному автомобільному ринку з такими гравцями. Як німецький виробник Daimler s (DAI.Німеччина) Mercedes-Benz, причому обидві компанії генерують схожі обсяги продажів. Жорстока конкуренція змусила BMW інвестувати значні кошти в дослідження і розробки. Персонал і інформаційні технології. Це підірвало певний імпульс заробітку.

Її прибуток до вирахування відсотків і податків. Хоча все ще знаходиться в бажаному діапазоні 8% -10%. Впала до 9% в першому кварталі з 9,4% роком раніше. Виручка виросла більш ніж на 12%, до 23,4 млрд євро, але вартість продажів росла швидше. Майже на 14%. До 18,6 млрд євро. Почасти через необхідність пропонувати клієнтам більш високі стимули до покупки.

Бартенштейн очікує, що інвестиції в НДДКР принесуть дивіденди в майбутньому. А BMW прагне запровадити автономне водіння в усі свої моделі. Акції компанії відносно дешеві, із співвідношенням ціна / прибуток нижче, ніж у аналогів, на рівні 7,8, а дивідендна прибутковість становить 4,02%. Співвідношення боргу і власного капіталу BMW також низьке-близько 5%, говорить Бартенштейн.

Як інвестор, який базується в США, де багато акцій виглядають повністю оціненими, він вважає. Що це хороший момент для збільшення схильності європейських акцій. А BMW-приклад того. Які гарні цінності варто купувати.

З огляду на, що європейські економічні показники вказують на більш сильне зростання в цьому році. Бартенштейн вважає. Що акції регіону можуть закрити деякий розрив в оцінці зі своїми американськими колегами. Коли ви дивитеся на ці індекси на історичній основі. Все ще є величезне зростання доходів. Просто щоб повернутися до нормального рівня «. — каже він.

Європейські країни, які найбільше постраждали від фінансової кризи. В основному вирішують свої проблеми з дефіцитом поточного рахунку. У той час як зайнятість рухається в правильному напрямку. А дані менеджерів із закупівель є позитивними.

Політичний ризик також знизився після поразки на виборах антиєвропейських і антиміграційних партій в Нідерландах і Франції.

Аналітик EquinetBank Тім Шульдт вважає. Що ставки BMW ростуть. Його цільова ціна в 98 євро дає потенціал зростання акцій більш ніж на 16%. У той час як маржа тимчасово перебувала під тиском, а прибуток стагнировала протягом декількох років, ми вважаємо. Що поліпшення модельного циклу може відродити імпульс прибутку до другої половини 2017 року ». — каже він.

Аналітик S # 038; P Global Market Intelligence Карен Нго Сью Тен підвищила свою цільову ціну на BMW до 95 євро з 90 євро «Ми вважаємо. Що премія гарантована кращим профілем доходів

Акції BMW закрилися в п’ятницю на позначці 84,61 євро.

Дігбі Ларнер. Який базується в Парижі. Є редактором Wall Street Journal для Європи. Близького Сходу та Африки.

Posted on