Фдму планує вийти на світовий ринок — читати на сайті фінам

ФДМУ планує вийти на світовий ринок

Фонд державного майна України планує виставляти на світовому фондовому ринку 5-10-відсоткові пакети акцій підприємств, що приватизуються. Про це заявила сьогодні журналістам голова ФДМУ Валентина Семенюк.

За її словами, «ми повинні зробити все, щоб вийти на зовнішній ринок з нашими активами».

Як зазначила Семенюк, «якщо сьогодні приватні українські компанії виходять на Лондонську фондову біржу і реалізують за великі кошти 5-7% пакети акцій своїх підприємств, зберігаючи при цьому контроль над ними, то чому ми не можемо робити того ж», — пояснила Семенюк.

Вона також зазначила, що ініціатива щодо виставлення на міжнародному фондовому ринку пакетів акцій українських підприємств, що приватизуються вимагає додаткового законодавчого врегулювання. Фонд працюватиме над цим найближчим часом, підсумувала Семенюк.

Інші новини на цю тему:

21.12.05 ФДМУ планує вийти на світовий ринок

інші події

05.08 11:36

Частка участі ВАТ «РусГідро» в статутному капіталі ВАТ «Ленгидропроект» зросла до 100%, у ВАТ «ЧіркейГЕСстрой» — до 75%, ВАТ «Колимаенерго» — до 70,32%.

05.08 11:32

ВАТ «Северсталь» виставило оферту на викуп звичайних іменних акцій ВАТ «Северсталь-метиз» по 186 руб. 97 коп. за акцію.

01.08 16:19

ГМК «норильский нікель» збільшив свою частку в статутному капіталі ТОВ «медіа платформа» до 92%. Дата, з якої змінилася частка участі емітента в статутному капіталі організації: 31 липня 2008 р. До цього ГМК не володів акціями «медіа платформи».

01.08 16:15

ВАТ «Поліметал» отримало повідомлення про те, що Віталій Несис, генеральний директор і член ради директорів компанії, став власником 2,000,000 звичайних акцій Поліметалу.

01.08 16:11

В результаті оферти ВАТ «ТГК-9» наданої компанією міноритарним акціонерам, частка ВАТ «КЕС-Холдинг» в генкомпанії зросла з 43,98% до 50,54%, говориться в повідомленні емітента.

При повному або частковому використанні матеріалів посилання на Finam.ru обов’язкове. Детальніше про використання інформації і котирувань. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних оголошеннях. 18+

АТ «Інвестиційна компанія« ФІНАМ ». Ліцензія на здійснення брокерської діяльності №177-02739-100000 від 09.11.2000 видатних ФКЦБ Росії без обмеження терміну дії. Адреса: 127006 г. Москва, пров. Настасьінскій, д.7, стор.2.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

ТОВ «Керуюча компанія« Фінам Менеджмент ». Ліцензія на здійснення діяльності з управління цінними паперами №077-11748-001000 видана ФСФР Росії без обмеження терміну дії.

АТ «Банк ФІНАМ». Ліцензія на здійснення банківських операцій з коштами в гривнях та іноземній валюті № 2799 від 29 вересня 2015 року.

ТОВ «ФІНАМ ФОРЕКС», ліцензія професійного учасника ринку цінних паперів на здійснення діяльності форекс-дилера № 045-13961-020000 від 14 грудня 2015 року. Адреса: 127006, Російська Федерація, м. Москва, пров. Настасьінскій, д. 7, стор. 2.

Держава продасть акції УАЗа

Фдму планує вийти на світовий ринок - читати на сайті фінам

22 березня Російський фонд федерального майна (РФФД) виставить на аукціон держпакет акцій Ульяновського автомобільного заводу (УАЗ). Величина пакету — 13,19% від статутного капіталу компанії. На думку аналітиків, серйозний інтерес до покупки держпакета УАЗу є у його нинішніх акціонерів «Северсталь-авто» і «Газфонд». «Северсталь-авто» має на меті отримати повний контроль над підприємством. Якщо держпакет купить «Газфонд», він зможе довести свою частку участі в автозаводі до блокуючої.

Ульяновський автомобільний завод був заснований в 1942 р. «Северсталь» отримала контрольний пакет акцій підприємства в 2000 р. навесні 2002 р. акції були передані в статутний капітал новоствореної компанії ВАТ «Северсталь-авто». В даний час основними акціонерами підприємства є «Северсталь-авто» (66,06%) і «Газфонд» (12,11%). У січні 2004р. на конвеєрі УАЗу почався серійний випуск автомобіля УАЗ Hunter, а липні 2005р. — позашляховика UAZ Patriot. У 2005р. було продано 70,5 тис. автомобілів УАЗ.

Рішення про приватизацію держпакету акцій УАЗа було ухвалене 21 листопада 2005р. Організатором торгів виступає міжрегіональне відділення РФФД. Аукціон відбудеться 22 березня 2006 р. у Нижньому Новгороді. Прес-секретар РФФД Олександр Комаров повідомив, що крок аукціону складе 1 млн. руб. Початкова ціна акцій — 781,8 млн. руб. У прес-службі «Северсталь-авто» і на УАЗі відмовилися коментувати майбутній аукціон, а зв’язатися з представниками «Газфонд» не вдалося. Як сказав аналітик ІК «ФІНАМ» Михайло Пак, весь держпакет може бути реалізований за 1-1,2 млрд. руб.

Фаворитом торгів учасники ринку бачать «Северсталь-авто». «якщо «Северсталь-авто» викупить державні акції, то вона отримає супермажорітарний пакет (понад 75% звичайних акцій) і таким чином повністю встановить контроль над підприємством», каже Михайло Пак.

Однак «Газфонд», за яким стоїть газовий монополіст «Газпром», також не можна скидати з рахунків, відзначають аналітики. «Останнім часом «Газпром» намагається позбутися від непрофільних активів, однак якщо «Газфонд» викупить акції і заволодіє блокуючим пакетом, то в подальшому він зможе чинити тиск на «Северсталь-авто», вважає Михайло Пак. За його словами, покупка може бути цікава «Газфонду» і з точки зору перспектив зростання курсової вартості акцій УАЗа. Не виключено, що в торгах може взяти участь і третя сторона, наприклад, група «ГАЗ». «фахівці групи «ГАЗ» дійсно уважно вивчають ситуацію навколо продажу акцій УАЗа«, підтвердив прес-секретар «РусПромАвто».

Війна пацієнта з лікарем — катастрофа страшніша коронавируса

Пенсіонер пред’являє претензії лікаря. Перший розуміє, що до пенсії він швидше за все не доживе, а тут ще й грошей не вистачає, щоб нормально за комуналку і кредити заплатити. Другий же виснажений непосильним навантаженням, працюючи за відносно невеликі гроші.

Незалежний депутат міськради Барабінська Костянтин Терещенко розмірковує про рівень сучасної медицини на прикладі своїх візитів до міських лікарень. Він упевнений, що потрібно «помирити» пацієнта з лікарем, лише це може врятувати регіональну медицину.

У лютому я захворів. Причому досить серйозно.

Вважається, що мужик йде до лікаря, тільки якщо ніж в спині заважає спати. На жаль моїх близьких, я як раз з цієї категорії громадян. Це неправильно, але вже який є.

Отже, «ніж почав заважати». Приїхав до Новосибірська, відчув, що легкі тисне, голова болить, температура підвищилася. Подзвонив в швидку допомогу, запитав, куди приїхати. У підсумку опинився в лікарні № 11, тоді вона ще не була закрита під ковідний госпіталь.

Пішов у напрямку терапевта на рентген. Чекав під дверима два години. Встиг познайомитися з усіма відвідувачами в черзі.

Віталій — пенсіонер 62 років. Катав його на рентген на візку — дружина не могла зрушити з місця цей транспорт, так як коляска без гумових шин, просто на ободах. А Віталій важить 140 кілограм.

бабуся Аня. Її в 87 років з нападом астми возили по всьому місту, від 11-ї до 34-ї больнички на моєму УАЗі, тому що «швидкої» не змогли дочекатися дві години, а їй зовсім недобре було. Поговорили з нею про життя. Спритна бабуля, очі добрі.

Дивився на чоловіків, що сидять в черзі, питав, скільки їм років. Вік пенсійний підняли, вид у початківців пенсіонерів був не дуже. Лікарі-рентгенологи просять не слухати провідну Малишеву, у втомлених працівників швидкої допомоги туга і розгубленість в очах. Народ у нас не дуже терплячий, я б сказав, що замучений: кричать один на одного, не розуміючи, що пацієнти на одній стороні барикад з медсестрами і лікарями, внизу харчового ланцюжка. І лікарі, і пацієнти ходять в ті ж магазини, хочуть вивчити дітей, забезпечити сім’ю. Але система зробила так, що, перебуваючи потенційно на одному боці, люди виявилися друг проти друга. Можна скільки завгодно говорити, що лікар повинен то, пацієнт повинен це. Але соціальна напруженість в медицині кидається в очі, нікуди вона не дінеться, і просто слова тут не допоможуть.

Система в медицині давно дала збій. Пенсіонер пред’являє претензії лікаря. Перший розуміє, що до пенсії він швидше за все не доживе, а тут ще й грошей не вистачає, щоб нормально за комуналку віддати і кредити заплатити. Другий же виснажений непосильним навантаженням, працюючи за відносно невеликі гроші. Пацієнт при цьому виявляється в лікарні, яка просто в жахливому стані. І обидва вони відчувають приниження від створених для них умов.

Повертаюся до своєї історії: у мене виявили гайморит. Лікар сказав: «У нас немає лора, їдьте в сусідню лікарню № 34». Але «швидку» чекати мінімум дві години, і ніхто в цьому не винен, тому що є графік, заявки, пробки і обмежена кількість бригад.

Привіз я в 34-у лікарню бабусю Аню, віддав лікарям в терапії, обнялися ми наостанок, вона мені подякувала, і я вже відправився до лора. А інтер’єри лікарні № 34 — це взагалі окрема історія.

У підсумку мені, звичайно, вдалося одужати, але не в цих двох лікарнях. Вся ця історія була дуже показова. Скільки таких є майже в кожній родині, коли хворий просто їде додому з лікарні, аби не потрапляти в такі умови.

Винуватець нестерпних умов для пацієнтів та для лікарів — держава. Черги, огидне стан лікарень, брак ліків і персоналу — всі ці труднощі видавлюють людей в приватну медицину. А ті, у кого немає грошей на лікування, залишаються за бортом. Влада оптимізують охорону здоров’я, нацьковуючи пацієнтів і лікарів, і це нестерпно, це потрібно міняти.

Гроші у держави є, але куди вони йдуть — питання. Поки йде будівництво нових або ремонт колишніх медустанов, застаріває обладнання. Я це побачив на прикладі Центральної районної лікарні Барабінська. Вона ремонтувалася шість років, по поверху в рік. Вийшов гарний будинок, прямо теремок. А хто в цьому теремку живе? Сьогодні укомплектованість лікарні лікарями — не більш 50%. Ні лікаря — є черги — чергова конфліктна ситуація. Зате у нас цілком успішно розвиваються платні медичні центри, куди піде працювати виснажений в держлікарнях лікар. І там у нього вистачить часу на всіх, але у мешканців не вистачить коштів, щоб оплатити його послуги.

Для того, щоб потрапити на прийом до районної або міської лікарні, людині з села потрібно проїхати на автобусі години півтори-два. Встати о шостій годині ранку, трястися по жахливій дорозі, дістатися — і потрапити в чергу, де кожен готовий один одного з’їсти.

Як часто ви чуєте від лікаря: «Не положено»? У нього є свої накази, інструкції. Вислухавши одного, другого агресивного пацієнта, доктор сам починає захищатися. І ця війна пацієнта з лікарем — катастрофа страшніша коронавируса, яку можна і потрібно зупинити. Інакше медицина в Росії може стати в самий найближчий час стати доступна тільки дуже обмеженому і забезпеченому кількості людей.

Posted on