Ford (f) — дивіденди компанії, графік вартості акцій. прогноз ціни ford (f) рбк інвестиції

Акції компанії «Aurore Auto», що діють в жовтні

Ford (f) - дивіденди компанії, графік вартості акцій. прогноз ціни ford (f) рбк інвестиції

18 сен, 19:00 Honda вивчає людський мозок для поліпшення системи допомоги водієві Honda вивчає людський мозок для адаптації системи безпеки до конкретних водіям. Компанія сподівається, що до 2050 року на дорогах не буде зафіксовано жодної аварії зі смертельним результатом за участю її.

18 сен, 12:00 Honda знизила обсяг виробництва в Японії на 60% через брак чіпів Заводи Honda Motor в Японії працюють приблизно на 60% нижче за план на августndash; вересень через брак мікросхем і затримок в поставках запчастин на тлі спалахів коронавируса. Про це повідомляє Bloomberg. Honda Motor.

17 сен, 18:24 Hyundai планує запустить мережу аеротаксі в 65 містах світу Південнокорейський автовиробник Hyundai Motor і фірма Urban-Air Port запустять мережу центрів аеротаксі в 65 містах світу. Про це повідомляє Bloomberg. Центри будуть розгорнуті в Великобританії, США, Франції, Німеччини.

17 сен, 17:16 За половину вересня Кеті Вуд скоротила свої позиції в Tesla на $ 300 млн Після чергового продажу акцій Tesla засновниця Ark Invest Кеті Вуд скоротила свою частку в компанії на $ 300 млн за станом на 16 вересня. Про це повідомляє Markets Insider. У четвер Кеті Вуд продала більше 40.

17 сен, 11:45 GM продовжує зупинку виробництва Chevy Bolt до середини жовтня General Motors продовжує зупинку заводу Orion, що випускає Chevy Bolt, як мінімум до середини жовтня через брак батарей. Про це повідомляє Tech Crunch. «Останні коригування в розкладі обумовлені.

Force Motors представив друге покоління позашляховика Gurkha

Індійська компанія Force Motors презентувала нову генерацію свого позашляховика Gurkha. Автомобіль став більш комфортабельним і сучасним по дизайну.

Про це повідомляє прес-служба виробника. Дизайн моделі зазнав ряд змін. Зокрема, автомобіль отримав нову зовнішність передньої панелі, повнорозмірні задні вікна замість двох різновеликих, менш помітні виштамповки на кузові, а також більш масивний захисний обвіс.

Завдяки співпраці з концерном Daimler AG, для якого Force Motors збирає в Індії двигуни, німецькі партнери закриває очі на відверте копіювання стилістики G-Class. Модель Gurkha випускається з 2008 року, але якщо раніше його утилітарність не бралася під сумнів, то в другому поколінні стало куди більш комфортабельним.

Передня панель виглядає менш «олдскульний» — тут з’явився 7-дюймовий екран медіасистеми, а рульова колонка тепер регулюється, причому в двох площинах. У базовій комплектації є дві фронтальні подушки безпеки і кріплення Isofix, а на зміну поздовжнім крамницях прийшли два індивідуальних крісла. Багажне відділення дозволяє взяти з собою до 500 л поклажі.

При цьому автомобіль зберіг всі свої позашляхові гідності. Дорожній просвіт досягає 205 мм, кут в’їзду / з’їзду — 37/33 градуса відповідно. Крім того, всюдихода під силу 35-градусний підйом, а наявність шноркеля дозволяє долати брід глибиною до 700 мм.

Раму посилили, а незалежна передня і пружинна задня підвіски отримали нові настройки. В арсеналі всюдихода — гідропідсилювач керма, ABS і задні барабанні гальма. Повноприводна трансмісія має жорстке підключенням передньої осі, понижуючий ряд і механічні блокування обох міжколісних диференціалів.

Під капотом новинки розташовується 2,6-літровий турбодизель, знайомий по автомобілях Mercedes-Benz 70-х років минулого століття. Він розвиває потужність 91 л.з., а крутний момент досягає 250 Нм. У парі з ним працює 5-ступінчаста «механіка».

У дилерів Force Gurkha очікується в жовтні. Спочатку покупцям буде запропонована тридверна версія, а пізніше сімейство поповнить подовжений 5-дверний варіант.

Як повідомляв раніше OBOZREVATEL, компанія Citroen представила новий хетчбек С3 для ринку Індії і Південної Америки.

Правила проведення рекламної акції «Знижки по промокодом»

Діючі та нові абоненти: фізичні особи * (в т.ч. абоненти тарифів з передоплатою **), фізичні особи *, що обслуговуються в рамках індивідуальної корпоративної програми (далі — ІКП), абоненти з послугою «Роздільний рахунок» (далі — клієнти) можуть скористатися промокодом на знижку при покупці моделей смартфонів / планшетів (далі — смартфон / планшет) за ціною зі знижкою або в розстрочку згідно з Переліком обладнання, який бере участь в рекламній акції (Додаток 1).

* Громадяни Республіки Білорусь, іноземні громадяни або особи без громадянства, які мають посвідку на проживання на території Республіки Білорусь.

** абонентам тарифів з передоплатою придбання в розстрочку доступно за ціною до 350 руб, на тарифах на тарифах Без переплат, Без переплат. Про, Без переплат. Інтернет. Понад 350 руб — одноразовим платежем.

Період підписки:

Період, протягом якого можна скористатися промокодом, називається періодом передплати.

Дата початку періоду підписки — 09 липень 2021 року.

Дата закінчення періоду підписки — 31 жовтень 2021 року.

Правила проведення рекламної акції:

1. Скористатися промокодом можуть нові і діючі абоненти А1, назвавши промокод відповідно до обраної моделлю перед покупкою смартфона / планшета згідно з Переліком обладнання, який бере участь в рекламній акції.

2. При оформленні замовлення в інтернет-магазині на смартфон / планшет необхідно ввести промокод згідно з Переліком обладнання, який бере участь в рекламній акції в спеціальне вікно.

3. При оформленні замовлення в інтернет-магазині на смартфон / планшет, на який поширюється знижка по промокодом, необхідно вибирати одне найменування в кількості однієї штуки. У разі оформлення замовлення на кілька найменувань і кількості більше однієї штуки, промокод застосований не буде.

4. Кількість промокодом відповідає кількості придбаних моделей, що беруть участь в акції.

5. Спеціальна пропозиція дійсна при наявності в магазинах унітарного підприємства «А1» (далі — магазини), інтернет-магазині унітарного підприємства «А1» (далі — інтернет-магазин) смартфонів / планшетів, виділених для проведення рекламної акції згідно з Переліком обладнання, який бере участь в рекламній акції.

6. Виділений асортимент не бере одночасно в акціях по знижкам з «Трейд-ін» і з іншими акціями.

7. Фізичні особи, в тому числі обслуговуються в рамках ІКП, має право придбати не більше трьох смартфонів / планшетів в розстрочку, які враховуються в загальній кількості обладнання, придбаного в розстрочку оплати вартості. При цьому, якщо на абонента раніше був оформлений товар в розстрочку або за спеціальною ціною, скористатися даною пропозицією абонент зможе після закінчення терміну дії попереднього додаткової угоди.

8. Компанія має право в односторонньому порядку змінювати ці Правила, публікуючи зміни на офіційному сайті компанії www.A1.by.

9. Компанія має право відмовити клієнту в придбанні товару на виплат і за ціною зі знижкою без пояснення причин.

10. У всьому іншому, не врегульованому цими Правилами, клієнт і компанія керуються положеннями договору про надання послуг електрозв’язку, укладеного між клієнтом і компанією, а також, Порядком реалізації товару за ціною зі знижкою, Порядком реалізації товару за ціною зі знижкою на тарифах з передоплатою, Порядком надання товару в розстрочку клієнтам — фізичним особам, Порядком надання товару в розстрочку на тарифах з передоплатою.

Posted on