Газ-12 зим «гіперлайнер» — крутий проект нового російського авто the flow car

ГАЗ-12 ЗІМ «Гіперлайнер» — крутий проект нового російського авто

Перший відеотізер ГАЗ-12 ЗІМ «Гіперлайнер» з’явився близько місяця тому. Тоді Сергій Барінов відразу зазначив, що проект буде доопрацьовуватися: «На даний момент готовий і екстер’єр, і інтер’єр, але не вистачає кількох дрібниць. Поки складно сказати, коли будуть готові всі матеріали… Чекайте повноцінний ролик і гору картинок!»- обіцяв дизайнер.

Тепер все готово. «Проект частково стилізований під класичний ГАЗ-12. Але це — не грубе копіювання! У ньому використані елементи вантажних американських авто 50-60-х років. Наприклад, панорамне лобове скло або форма корми — у оригінального зима цього всього немає. Але при цьому є і сучасні елементи, як потаємні ручки дверей », — зазначає Сергій Барінов.

Найскладнішим для мене було реалізувати інтер’єр, навколо нього цей проект і будувався. Я ними рідко займаюся, а тут завдання була ускладнена зовнішнім виглядом авто. Він досить оригінальний і інтер’єр потрібно було реалізувати в аналогічному ключі

На реалізацію задумки пішло приблизно 2,5 місяці. Але потрібно розуміти, що робота велася далеко не кожен день. «Якщо ідея буде цікава, є думки зробити кабріолет або щось на зразок того», — додає автор «Гіперлайнера». На жаль, зображення «Гіперлайнера» — лише фантазії конкретного дизайнера. І в серію така машина не піде.

Додамо, що дліннобазний шестивіконний седан ГАЗ-12 ЗІМ серійно вироблявся на Горьківському автомобільному заводі (Заводі імені Молотова) з 1949 по 1959 роки. Важливо відзначити, що ЗІМ — перша представницька модель Горьковського автозаводу, попередник «Чайки» ГАЗ-13. Вище зима ( «Завод імені Молотова») по субординації були машини Заводу імені Сталіна (Зіси).

В основному ГАЗ-12 використовувався як службовий автомобіль ( «персоналки»), призначений для радянської, партійної та урядової номенклатури на рівні заступника міністра, секретаря обкому, але не перших осіб. В окремих випадках продавався і в особисте користування. Всього було випущено 21 527 екземплярів.

Лада Веста обзавелася доступними комплектаціями

Газ-12 зим «гіперлайнер» - крутий проект нового російського авто the flow car

Олег Меньщиков

фото:

компанія АвтоВАЗ

У гамі бестселера російського ринку (за результатами 2018 роки) з’явилися нові базові версії. Доступніше стали седан, вантажопасажирська Веста SW і піднятий універсал SW Cross. А економія, в залежності від модифікації, склала від 20 до 51 тисячі рублів.

Тепер найдешевша Веста — седан у виконанні Standard c двигуном 1.6 і механічною коробкою передач. Ціна — 595 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто на 20 тисяч дешевше, ніж просять за версію Classic. Причому оснащення злиденним не назвеш: є дві подушки безпеки, система стабілізації, електропривод і обігрів зовнішніх дзеркал, передні електросклопідйомники. Машина втратила підігріву сидінь і ковпаків на 15-дюймових колесах.

Універсал Веста SW «в базі» став доступнішим на 28 тисяч рублів: нова початкова версія Classic з пакетом Start варто 677 тис рублів. У порівнянні з комплектацією Comfort, яка була початкової до сих пір, скасовані регулювання сидіння водія по висоті, центральний підлокітник, задній центральний підголівник, футляр для окулярів, 12-вольта розетка на другому ряду, а також парктроник, круїз-контроль і аудіосистема.

Нарешті, вигода при покупці Вести SW Cross складе 51 тисячу рублів. Тепер у піднятій вантажопасажирської версії, крім комплектацій Luxe ( «звичайної» і з пакетами Multimedia і Prestige), є базове виконання Comfort за 780 тисяч рублів. Такий Cross навіть має дискові задні гальма, регулювання висоти і поперекового підпору водійського сидіння, датчики дощу і світла, бокс між передніми сидіннями, задній парктронік, аудіосистему з монохромним дисплеєм, комбіновану оббивку сидінь тканиною і кожзамом, круїз-контроль, органайзер багажника і хромовані накладки на пороги і вихлопну трубу.

Завдяки новим «бюджетним» версіями ці три різновиди Вести знову опустили психологічну планку доступності нижче 600, 700 і 800 тисяч рублів відповідно. Адже з нового року ціни на всі ВАЗовский моделі підросли через нові ставок ПДВ. У січні керівництво заводу заявило, що прайс-аркуші не будуть переписувати в бік збільшення принаймні до кінця першого кварталу.

Останні новини Росії і України, головні новини дня.

Ласкаво просимо на сайт онлайн новин Talks.su (останні новини Росії і України, головні новини дня). Ми щодня публікуємо головні новини шоу-бізнесу, культури, економіки, останні новини Росії і України. Сьогодні і ви зможете дізнатися останні новини Росії і України всього за 5 хвилин. Після того, як ви прочитаєте останні новини України та Росії, радимо Вам почитати головні новини дня. Хороших вам новин і, до речі, не забудьте перевірити свій гороскоп.

 • abp
 • 01Авто
 • 02Война і світ
 • 03Знаменітості
 • 04Ігри і софт
 • 05Кіно
 • 06Крімінал
 • 07Культура
 • 08Мода
 • 09Музика і ТБ
 • 10На правах реклами
 • 11Общество
 • 12Політіка
 • 13Проісшествія
 • 14Собитія
 • 15Спорт
 • 16Технологіі
 • 17Економіка

Останні новини

Чому російські чоловіки живуть менше жінок — фахівець

Гладкі чоловіки ризикують не дожити до пенсії. Крім цього, за останні десятиліття серед чоловіків разюче збільшився відсоток випадків ожиріння. Крім того, уповноважені сильної статі часто зловживають спиртними напоями. Але «конкуренцію» складають і інші причини — ті, що погано позначаються на їхньому здоров’ї. Фактори озвучені основним фахівцем столиці з профілактичної медицини Наной Погосову. Спеціаліст пов’язує цей факт з розвитком техніки і зменшенням фізичного навантаження.

Спеціаліст зазначила, що серед чоловіків відсоток смертності не менше високий через зовнішніх причин, таких як робота на ризикованих виробництвах, керування транспортними засобами, служба у військах тощо. Крім того, сильна стать не менш схильна зловживати спиртом і тютюновими виробами, що згодом провокує розвиток ряду смертельних патологій. Вона також зазначила, що продукти, багаті легкозасвоюваними жирами, стали значно доступнішими, але так як жінки схильні більше стежити за своїм зовнішнім виглядом, то ожиріння вони схильні до менш, ніж співробітники сильної половини людства.

Чому російські чоловіки живуть менше жінок — фахівець

Posted on