Гіперкар arcanum з Болгарії 24 електромотора і 5521 кінська сила — telegraph

Гіперкар Arcanum з Болгарії: 24 електромотора і 5521 кінська сила

https: // t.me / ecoauto

Гіперкар arcanum з Болгарії 24 електромотора і 5521 кінська сила - telegraph

Компанія Alieno, штаб-квартира якої розташована в Болгарії, представила «гіперкар майбутнього» під назвою Arcanum (від лат. «Таємниця»). У топової модифікації карбонове купе буде оснащуватися електричною силовою установкою потужністю 5521 кінську силу і 8880 Нм крутного моменту. Максимальна швидкість такої машини складе 488 кілометрів на годину.

Шасі гіперкара, монокок, передній і задній підрамник виконані армованого вуглеволокна матеріалу, виготовленого за технологією «препреги». Нижня частина «візки» посилена кевларом. Зони деформації і структурні посилення розташовані по всьому периметру монокока. Кузовні панелі Arcanum також зроблені з карбону.

Довжина гіперкар становить 5240 міллімтеров, ширина — 2180, колісна база нараховує 3100 міллімтеров. Маса двухдверкі — мінімум 1620 кілограмів.

Силова установка електричного гіперкара може складатися з 12 або 24 електромоторів — від трьох до шести на колесо. При цьому кожен з них контролюється електронікою індивідуально. Установку можна перемикати між трьома режимами — Street, Track і Race, змінюючи розподіл потужності між передньою і задньою віссю. Привід у гіперкара повний, з системою контролю вектора тяги і динамічним розподілом моменту між кожним з коліс.

Потужність силової установки залежить від версії і становить 2646 (4440 Нм), 3530 (5920 Нм), 4411 (7400 Нм) або 5521 кінська сила (8880 Нм моменту).

Харчуються електромотори від графенових літій-полімерних осередків і суперконденсаторів (останні збирають енергію при гальмуваннях і використовуються для короткочасного збільшення потужності при різкому розгоні). Ємність 800-вольта блоку батарей становить 60 (гоночний), 120 (трековий) або 180 кіловат-годин (дорожній варіант). Максимальний запас ходу Alieno Arcanum — 1020 кілометрів. Завдяки високій щільності зберігання заряду гіперкар здатний в гоночному режимі проїхати на одній зарядці від одного до трьох кіл по Нюрбургрингу.

Зарядка батареї від 350-кіловатної станції займе всього 30 хвилин. Використовуючи спеціальну заряднуя станцію Alieno (до 2700 кіловат) — чотири хвилини.

Блок батарей Arcanum складається з взаємозамінних модулів, параметри роботи яких налаштовуються автоматично залежно від кількості і стану осередків. При цьому якщо кількість встановлених модулів відрізняється від базових варіантів, то гіперкар «підкаже», як правильно їх розмістити, щоб добитися ідеального розподілу маси і низького центру ваги.

Arcanum оснащений «роботизованою» підвіскою з подвійними поперечними важелями, які штовхають штангами і регульованими стабілізаторами поперечної стійкості. Амортизатори — електронноуправлемие, з регулюванням демпфування і висоти. Опціонально для гіперкара доступні пневмодомкрати, як у ле-мановскіх прототипів.

Дорожній просвіт ARCANUM можна регулювати в діапазоні від 60 до 160 міліметрів.

Гальмівна система гіперкара складається з трьох окремих підсистем: гідравлічної, електромагнітної і повітряної, що використовує активну аеродинаміку машини. За доплату двухдверку можна оснастити парашутом від драгстера.

У список оснащення Arcanum входить карбоновий кермо, гоночні крісла з каркасом з вуглепластика, система самодіагностики електронних систем, бічні дзеркала з п’ятьма камерами, що розпізнають обличчя і сітківку ока, а також комплекс активних систем допомоги водієві, який отримує дані від 17 камер, лидара, восьми радарів, GPS-приймача і IMU-сенсора.

Компанія вже почала приймати замовлення на «гіперкар майбутнього». Ціна базової моделі складає 750 тисяч євро. Топовий варіант обійдеться в 1,5 мільйона євро. Споруда кожної машини займає від 18 до 30 місяців.

Обгін, ще обгін: суперкар FV Frangivento Sorpasso нагадає про неполіткоректно фільмі

Італійська компанія FV Frangivento з Турина представила бензиновий суперкар Sorpasso з мотором V10 і досить ексцентричним дизайном. Свою назву новинка отримала на честь комедійного фільму Діно Різі «Обгін» 1962 року, цілком несумісного з сучасними етичними уявленнями про світ.

Компанію FV Frangivento заснували італійці Джорджо пірол і Паоло Манчіні, що мають за плечима багатий досвід роботи у різних автовиробників, що спеціалізуються на випуску ексклюзивних машин — Ferrari, McLaren, Aston Martin, Porsche, ательє Zagato і ін. Власні моделі FV Frangivento виконані в стилістиці ретрофутуризм і нагадують деякі твори Луїджі Колані і ательє Sbarro. Цільова аудиторія — найбільш заможні і вимогливі автомобільні ентузіасти і колекціонери, пересичені традиційними суперкарами і шукають на ринку що-небудь таке, що не таке, як у всіх. Таким був і залишається гібридний суперкар Asfane в різних варіаціях, а тепер компанію йому складе чисто бензинова модель Sorpasso.

FV Frangivento Asfane

Sorpasso перекладається з італійської як «обгін» і це пряме відсилання до однойменного фільму Діно Різі. Якщо хто не бачив, рекомендуємо поспішити: в сучасному світі таке кіно можуть легко заборонити і видалити з усіх офіційних онлайн-кінотеатрів. Деякі сцени фільму відкрито показують расизм, сексизм, ейджизм, гомофобію і небезпечне водіння, в тому числі в стані алкогольного сп’яніння. Сюжет будується навколо головного героя на ім’я Бруно (його роль виконує Вітторіо Гассман) — це такий Остап Бендер по-італійськи, типовий трикстер, який залучає в автомобільну подорож на кабріолеті Lancia молодого «ботаніка» Роберто (Жан-Луї Трентіньян) і дає йому відчути , що означає жити повним, насиченим життям. Сам по собі фільм незлий, яскравий, динамічний і смішний, але, на жаль, ніяк не вписувався в нову етику, так що при перегляді потрібно робити знижку на час і місце.

FV Frangivento Sorpasso Stradale

FV Frangivento Sorpasso відмінно підійде для запаморочливих поїздок по Італії, причому шукати компанію для них необов’язково — в машину інтегрований самонавчальний штучний інтелект, аватар водія, який буде в дорозі одночасно і помічником і співрозмовником.

FV Frangivento Sorpasso Stradale

Кузов Sorpasso виконаний з карбону і алюмінію, споряджена маса автомобіля — близько 1300 кг, багато компонентів для нього закуповуються у «кращих італійських постачальників». Передбачено дві версії Sorpasso — базова Stradale (на фотографіях) і екстремальна GTXX (її фотографій поки немає) з більш агресивним аеродинамічним обвісом і двокольорового забарвленням. Обидві версії оснащуються бензиновим мотором V10: на версії Stradale він атмосферне і видає максимальні 610 л.з., на версії GTXX мотор забезпечений приводним нагнітачем і видає вже 850 л.з. Привід в обох випадках повний. До 100 км / год Sorpasso GTXX розганяється за 2,9 с, до 200 км / год — за 9,3 с, максимальна швидкість — 345 км / ч.

FV Frangivento Sorpasso Stradale

Про коробку передач і конструкції повного приводу інформації немає. Хто постачальник мотора V10, компанія теж не повідомляє, але якщо припустити, що це Lamborghini (тільки у неї сьогодні є «загальнодоступний» атмосферне V10), то, ймовірно, система повного приводу і 7-ступінчастий «робот» запозичені у моделі Huracan.

FV Frangivento не оголосила ціни на Sorpasso, але при цьому повідомила, що ті, кому треба, новинку вже замовили і отримають її в кінці липня. При покупці можна окремо оплатити програму індивідуальної кастомізації автомобіля, що передбачає 30-денну роботу пліч-о-пліч зі стилістами. Покупці версії GTXX замість «іксів» можуть використовувати власні ініціали.

Posted on