Ios — carplay — apple (ru)

Ключі від автомобіля і CarPlay. Поїздки продумані від і до.

З Apple CarPlay можна швидко і просто підключити iPhone до мультимедійної системи, а з новою функцією «Ключі від автомобіля» ваш iPhone стане ще більш корисним помічником в поїздках. Ця функція дозволяє відкрити і завести машину за допомогою iPhone. І поки ви за кермом, ви зможете безпечно користуватися функціями iPhone

завдяки Apple CarPlay.

Ключі від автомобіля

Відкрийте і заведіть машину за допомогою iPhone.

У 2021 року почнеться випуск моделей автомобілів, які можна відкривати і заводити за допомогою iPhone. Ви зможете легко передати ключі від машини друзям і близьким. Функція дозволяє створювати обмежені профілі — це стане в нагоді для початківців водіїв. І навіть якщо в iPhone розрядиться акумулятор, ключами від машини можна буде користуватися протягом ще п’яти годин. 1

CarPlay

ідеальний штурман.

CarPlay — це розумний і більш безпечний спосіб користуватися можливостями iPhone за кермом автомобіля. Прокладайте маршрути, відправляйте і отримуйте повідомлення, говорите по телефону і слухайте улюблену музику. Все це ви можете робити на вбудованому дисплеї автомобіля. А в iOS 14 були додані нові категорії додатків для панелі CarPlay і можливість вибирати для неї шпалери.

карти

iPhone покаже шлях.

Потужні і зручні можливості програми «Карти» від Apple доступні вам і в автомобілі. CarPlay навіть може передбачити, куди ви хочете відправитися, аналізуючи адреси у вашій Пошті, повідомленнях, Календарі й Контактах. А в Картах з’явилася більш детальна інформація, голосові покрокові маршрути і вражаючі 3D-функції. Дістатися до потрібного місця стало просто як ніколи. Крім того, можна одним дотиком відкрити список важливих або корисних адрес, щоб швидше знайти цікаву точку, прокласти маршрут в улюблений ресторан або дізнатися, де розташована найближча заправка.

Телефон

Дзвінки, як водиться.

Телефонуйте, передзвонюйте і користуйтеся автовідповідачем. З усім цим відмінно справляється Siri. Досить просто попросити.

повідомлення

Раніше люди читали і писали.

Тепер — слухають і диктують.

Відправляйте голосові повідомлення за допомогою Siri в iOS і системи CarPlay. Вам більше не доведеться відволікатися на iPhone, коли ви за кермом. А якщо ви використовуєте програму «Карти», щоб прокласти маршрут, то Siri може повідомити тим, хто вас чекає, коли ви приїдете на місце.

музика

ідеальний

У вашому розпорядженні весь контент, який доступний вам за передплатою Apple Music і в різних Звукові програми. При цьому підтримуються вбудовані елементи управління вашого автомобіля. Скористайтеся пошуком по виконавцю, альбому або назвою пісні. Подивіться, що грає зараз і що йде наступним у черзі. Можна навіть попросити Siri включити вашу улюблену пісню або попрацювати для вас персональним діджеєм.

Календар

Всі справи як на долоні.

Навіть коли ви в дорозі.

У Календарі можна швидко перевірити свої плани на день. А якщо у вас скоро зустріч, досить одного дотику, щоб прокласти маршрут або набрати потрібний телефонний номер. Для дзвінка будуть задіяні динаміки і мікрофон вашого автомобіля, а значить, вам не доведеться відволікатися від дороги.

Говоріть, торкайтеся і крутите.

Технологія CarPlay розроблена спеціально для водіїв і підтримує голосове управління Siri. Вона також працює з елементами управління автомобіля: ручками, кнопками, тачпадом і сенсорним екраном. А самі додатки адаптовані спеціально для автомобіля — ними можна користуватися,

не втрачаючи контроль над дорогою.

Щоб включити голосове управління Siri, натисніть і утримуйте кнопку голосового управління на кермі.

дотик

Якщо у вашому автомобілі, оснащеному CarPlay, є сенсорний екран, ви можете використовувати його для управління CarPlay.

Ручки і кнопки

CarPlay також працює з кнопками, ручками і індикаторами в автомобілі. Якщо вони пов’язані з екраном — значить,

вони керують CarPlay.

Ще більше

додатків в дорогу.

CarPlay дозволяє використовувати і інші додатки iPhone — для обміну повідомленнями, прослуховування аудіокниг і подкастів. А підтримка додатків автовиробників дає можливість управляти багатьма функціями автомобіля прямо з CarPlay. 2 В налаштуваннях iPhone можна вказати, як саме будуть розташовуватися додатки на дисплеї вашого автомобіля. Крім того, у розробників тепер є доступ до різних інструментів і шаблонів для створення нових, більш безпечних способів використання iPhone в автомобілі.

 • подкасти
 • Слухай аудіокниги
 • At Bat 3
 • Stitcher
 • TuneIn Radio
 • Overcast
 • Audiobooks.com
 • Audible
 • VOX
 • NPR One
 • Downcast
 • Google Play Music

Використовуйте улюблене додаток

для навігації.

CarPlay підтримує сторонні додатки для навігації, які можна відкривати прямо з панелі управління. А значить, вибір карт і маршрутів став ще більше — дістатися в будь-яку точку ще простіше.

 • 2ГІС
 • Google Maps
 • Sygic GPS-навігація, карти
 • MAPS.ME
 • Waze

автопарк CarPlay.

Всі основні автовиробники спільно з нами впровадили підтримку CarPlay. Уже є понад 600 моделей, і їх кількість буде тільки зростати. 4

Waze навігатор

Як відомо за допомогою Apple CarPlay, є можливість використовувати ваш iPhone і Apple Maps в якості інструменту навігації під час водіння. Однак не все так ідеально, тому зручніше використовувати сторонні навігаційні інструменти, такі як Waze . У цій статті, все що вам потрібно знати про те, як додати Waze навігатор в CarPlay, і деякі корисні поради про те, як його використовувати.

Ваш iPhone повинен бути сумісний з iOS 12 для підтримки сторонніх навігаційних додатків в CarPlay. Це включає в себе iPhone 5s, iPhone SE, діапазон iPhone 6, діапазон iPhone 7, діапазон iPhone 8 і iPhone X і вище.

Ios - carplay - apple (ru)

Як додати Waze навігатор в CarPlay

Waze — це кероване GPS навігаційний додаток, яке відмінно допомагає вам уникати пробок, а також знаходити найдешевші місця для покупки заправки авто. Його досить просто встановити.

 1. Встановіть Waze на свій iPhone через магазин додатків .
 2. Підключіть iPhone до системи CarPlay вашого автомобіля .
 3. Відкрийте CarPlay в інформаційно-розважальну систему вашого автомобіля, і тепер Waze повинен бути доступний у вигляді значка на панелі приладів.

Іноді додатки необхідно додавати вручну. З вашого iPhone перейдіть в розділ Налаштування gt; gt; Загальні gt; gt; CarPlay, торкніться імені вашого автомобіля, а потім натисніть + поруч з Waze, щоб додати його.

Waze навігатор як користуватися на CarPlay

Waze передбачає мінімальну настройку для початку роботи. Ось що вам потрібно знати, щоб почати використовувати Waze негайно.

 1. Відкрийте Waze на CarPlay.
 2. Перейдіть на свій iPhone і натисніть Почати роботу з додатком Waze.
 3. Погоджуйтеся приймати Push-повідомлення і дозволяти доступ до мікрофона.
 4. Тепер ви готові використовувати Waze.

Можливості Waze навігатора

Waze працює так само, як і інші навігаційні програми, але в нього включені деякі корисні додаткові функції. Ось огляд того, на що він здатний.

ВІДСТЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ

При погляді на екран карти, ліва сторона показує, з якою швидкістю ви їдете. Він також повідомляє вам обмеження швидкості дороги, на якій ви перебуваєте.

ПОШУК дешевого палива

Хочете знайти найближчу заправку? Більшість навігаційних додатків надають це як стандарт. Waze робить ще один крок вперед, дозволяючи вам переглядати всі місцеві заправні станції поблизу, а також ціни. Ціни регулярно оновлюються іншими користувачами Waze.

Детальна ЧАС В ДОРОЗІ

Крім того, щоб сказати вам, скільки часу займе ваше подорож, Waze також пропонує найкращий час доби протягом години, щоб подорожувати. Він будує середній трафік протягом цього часу доби, щоб визначити найкращий час.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ЗВІТІВ

Ви можете повідомляти про аварії, небезпеки або інтенсивному русі, щоб інші користувачі були попереджені про виявлені проблеми на своєму маршруті. Це тримає додаток в курсі того, що відбувається під час подорожі.

Що ще може Waze навігатор?

Waze — це дуже корисний додаток для навігації, але у нього є деякі проблеми, від яких Apple Maps не страждає. Ось швидкий погляд на його обмеження.

Siri підтримує тільки додатки на базі Apple, тому завжди відкривайте Waze вручну, щоб використовувати додаток.

«Яндекс.Карти »і« Навігатор »заробили в Apple CarPlay і Android Auto

Компанія «Яндекс» повідомляє про те, що сервіси «Яндекс.Карти »і« Навігатор »отримали підтримку Apple CarPlay і Android Auto. Відтепер водії зможуть будувати маршрути і шукати місця прямо на екрані мультимедійної системи свого автомобіля.

Тут і нижче зображення «Яндекса»

Нагадаємо, що Apple CarPlay і Android Auto дозволяють використовувати бортовий комп’ютер у комплексі зі смартфоном для здійснення дзвінків, взаємодії з картами, прослуховування музики, обміну повідомленнями та ін. При цьому управління виконується за допомогою кнопок на кермі, сенсорного екрану або голосового помічника.

Як повідомляє «Яндекс», в Apple Carplay і Android Auto доступні основні функції «Карт» і «Навігатор». Зокрема, можна знаходити потрібні адреси та організації, вибирати оптимальні маршрути з урахуванням пробок. Крім того, видаються підказки по шляху, причому попередження про швидкісні обмеження і камери працюють навіть без побудованого маршруту. Є швидкий доступ до місць в закладках, на карті відображаються пробки і дорожні події.

Нові функції будуть відкриті з підпискою «Яндекс Плюс». Вона в числі іншого дає можливість слухати в дорозі тисячі музичних альбомів і отримувати кешбек в «Яндекс.заправках ».

Важливо відзначити, що вбудовані в додатки сервіси — «Заправки», «Аліса» і «Музика» — не будуть доступні з екрана автомобільного комп’ютера через правил платформ Apple CarPlay і Android Auto. Але розробники «Яндекса» додали кнопку «Продовжити в телефоні». При натисканні на неї водій зможе миттєво перемкнутися з екрану автомобіля на смартфон і, наприклад, безконтактно оплатити заправку.

Posted on