Історія компанії

Історія компанії

IT Partner займає лідируючі позиції в якості основного постачальника широкого профілю обладнання в центральному регіоні.

Більше 300 000 найменувань номенклатури — офіційної сертифікованої продукції, від основних найбільших дистриб’юторів і офіційних представників виробників.

Компанія представляє сертифіковані (ГОСТ, ISO 9001) сервери, персональні комп’ютери акредитованої CLA збірки торгової марки IT Partner.

Унікальна, зручна для клієнтів B2B-система.

Оперативна і гнучка логістика — доставка протягом доби з моменту замовлення не залежно від обсягу.

Географія прямих поставок охоплює більше 200 міст Центрального Федерального округу і постійно розширюється.

Більше 3 000 клієнтів у всіх сегментах торгівлі.

Компанія IT Partner зазначила п’ятиріччя! Ми продовжуємо стрімко розвиватися як постачальник широкого профілю. Збільшуються обсяги поставок, кількість партнерів, складські-логістичні площі і власний автопарк. Проведено велику кількість відряджень до Брянської, Смоленської, Костромську і Новгородську області. Відкрито філії в Краснодарі, Пензі та Великому Новгороді. Проведено зустрічі, конференції та бізнес-форуми для партнерів. Під час цих заходів, партнери дізналися про плани розвитку та переваги роботи з компанією, а також висловили свої побажання та коментарі, які допомогли покращити якість сервісу і зробити роботу з IT Partner ще більш зручною.

В кінці 2018 року компанія IT Partner, як великий виробник ПК і серверів під власною торговою маркою ITP, уклала прямий контракт з корпорацією Microsoft на поставку програмного забезпечення в якості DOEM (Direct Original Equipment Manufacture — прямий виробник оригінального обладнання) партнера лідера ринку ПО для настільних і серверних систем.

Цей крок, в першу чергу, сприятливо позначився на умовах, які наша компанія пропонує своїм численним клієнтам на комп’ютери і сервери власної збірки:

— вартість пристроїв з попередньо встановленою ОС і офісним пакетами знижена, часом значно, за рахунок ексклюзивних версій продуктів (подробиці уточнюйте у свого менеджера);

— ліцензійний ключ продукту прив’язується до пристрою і його не потрібно зберігати і / або берегти від пошкодження;

— повна впевненість в легальності поставляється ПО від виробника прямо на ПК / сервер, минаючи ручне введення ключа і людський фактор;

Розширюється тендерний відділ і збільшується кількість майданчиків для участі в тендерних закупівлях. Успіхи в конкурсних продажах показують, що умови, які надаються IT Partner більш ніж конкурентоспроможні.

Створено відділ по роботі з корпоративними клієнтами. Професійна менеджерська підтримка дозволяє точно підібрати товар відповідно до потреб, а також запропонувати найвигіднішу ціну на ринку.

Ми багато чого досягли і продовжуємо розвиватися:

  • Кількість активних, унікальних клієнтів вже близько 5000.
  • Каталог номенклатури налічує 500 тисяч позицій, 220 тисяч активних позицій доступні для замовлення щодня.
  • Діючі філії в містах: Краснодар, Брянськ, Воронеж, Пенза, Великий Новгород.
  • 4 філії знаходиться на етапі формування.
  • Зона покриття — 23 області власної доставки, а також Краснодарський Край. Є можливість доставки в інші регіони за допомогою ТК.
  • Транспортні маршрути: 50 маршрутів в тиждень по ЦФО, плюс 12 маршрутів від розподільних центрів.
  • Кількість автомобілів: Більше 130.
  • Площа приміщень складської логістики — більше 20 тис. кв метрів.
  • Загальна кількість співробітників в компанії — більше 400.
  • З Вами працюють більше 30 менеджерів з продажу, 11 продакт-менеджерів, 13 закупівельників.

Наш основний принцип — клієнто-орієнтованість, а значить, ми прислухаємося до потреб і побажань наших партнерів, адаптуючи бізнес для більш комфортного співробітництва.

Акції SolarWinds обвалилися на 25% після атаки «російських хакерів»

Історія компанії

Акції американського виробника програмного забезпечення SolarWinds обвалилися на 24,64% за два дні торгів на цьому тижні. До кінця торгів 15 грудня котирування опустилися до $ 18,06 за папір, мінімального рівня з 20 липня 2020 року.

Акції компанії почали падати в понеділок, після звістки про те, що хакери використовували програмне забезпечення компанії для проникнення в системи Міністерства фінансів та Міністерства торгівлі США, повідомила The Wall Street Journal. Джерела видання приписують злом російським хакерам.

Зломщики, по всій видимості, додали шкідливий код в програму SolarWinds Orion, яку використовують адміністратори комп’ютерних мереж у багатьох компаніях. Після установки програма підключалася до сервера, контрольованому хакерами, і дозволяла їм красти дані у клієнтів SolarWinds. Про це WSJ розповіли в компанії Microsoft, яка проаналізувала те, що трапилося.

У список клієнтів SolarWinds входить понад 400 найбільших американських компаній зі списку Fortune 500, багато урядових установ, серед яких агентство кібербезпеки США CISA, Міністерство оборони, ФБР, Міністерство внутрішньої безпеки, Міністерство у справах ветеранів і багато інших. У SolarWinds припускають, що завантажити вразливе оновлення могли до 18 тис. клієнтів, які отримали його в період з березня по червень. Але поки невідомо, хто з них насправді постраждав.

Раніше про атаку хакерів також повідомила одна з найбільших в світі компаній у сфері кібербезпеки — FireEye. Згідно з її заявою, хакери вкрали пакет ПО, яке використовувалося для перевірки безпеки комп’ютерних систем клієнтів.

Про те, що хакери, які діють за підтримки уряду іноземної держави, отримали доступ до системи Міністерства фінансів США і Національного управління з телекомунікацій і інформації (структура Міністерства торгівлі), стало відомо в неділю, 13 грудня. Агентство Reuters, посилаючись на джерела, повідомляло, що хакери також отримали доступ до внутрішніх комунікацій Міністерства внутрішньої безпеки США. Як писала газета The Washington Post, за кібератаками стоїть хакерська група APT29, або Cozy Bear, що працює на російську Службу зовнішньої розвідки.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Москва не має до того, що трапилося ніякого відношення.

У SolarWinds також заявили, що не можуть передбачити фінансові наслідки інциденту для самої компанії. У 2019 обсяг продажів розробника склав $ 933 млн, а в поточному році компанія очікувала виручити більше $ 1 млрд. За даними компанії, програма Orion приносить їй близько 45% виручки. Так що втрата довіри клієнтів до її продуктам загрожує серйозними фінансовими потрясіннями для SolarWinds.

Більше новин про інвестиції ви знайдете в нашому телеграм-каналі «Сам ти інвестор!»

Кіпрська «дочка» «Ренесанс Капіталу» викупила 24% акцій АвтоВАЗу

У число акціонерів ПАТ «АвтоВАЗ» увійшла зареєстрована в Нікосії компанія Renaissance Securities (Cyprus) Limited (Renaissance Securities), випливає з повідомлення автовиробника. Кіпрська компанія стала власником 1,25 млрд голосуючих акцій, що становить 24,09% капіталу автозаводу.

Джерело, близьке до акціонерів АвтоВАЗу, повідомив РБК, що Renaissance Securities — це структура «Ренесанс Капіталу», підконтрольного групі ОНЕКСІМ Михайла Прохорова. «Вони отримали майже блокуючий пакет», — сказав співрозмовник РБК. У числі структур «Ренесанс Капіталу» на сайті компанії вказана і Renaissance Securities (Cyprus) Limited.

В опублікованому 29 грудня повідомленні прес-служби АвтоВАЗу зазначалося, що за розміщення в рамках відкритої підписки 1,25 млрд акцій компанії було виплачено 11,251 млрд руб. Ще 1,654 млрд акцій загальною вартістю 14,89 млрд руб. придбали, користуючись своїм переважним правом, діючі акціонери.

В цілому в результаті відкритої підписки на нові акції капітал АвтоВАЗу збільшився на 26,141 млрд руб. Основним акціонером автовиробника залишається компанія Alliance Rostec Auto BV (СП «Ростех» і альянсу Renault-Nissan), частка якої скоротилася c 74% до 64,6%.

Другим за величиною акціонером АвтоВАЗу після додемісії стала Renaissance Securities.

Раніше РБК повідомляв, що після першого етапу додаткової емісії частки учасників Alliance Rostec Auto BV в капіталі АвтоВАЗу розподілилися (за підрахунками РБК) наступним чином: «Ростех» — 21,2% (було 24,5%), Renault-Nissan — 40,7 % (було 47,04%). Таким чином, частка «Ренесанс Капіталу» після проведення додаткової емісії перевищує частку «Ростех».

Другий етап реструктуризації боргу, як очікується, пройде до липня 2017 року. «Ми конвертуємо ті позики, які були зроблені і альянсом Renault-Nissan, і« Ростех ». У альянсу десь 34 млрд руб., і у нас ще 51 млрд руб.», — зазначив гендиректор« Ростех »Сергій Чемезов 26 грудня, пояснивши, що на цьому процес рекапіталізації буде завершено.

Представник «Ростех» відмовився повідомити РБК, чи є у корпорації або її СП з Renault-Nissan опціон на викуп частки Renaissance Securities. Він також відмовився від будь-яких інших коментарів.

Представник АвтоВАЗу відмовився від коментарів, переадресувавши питання РБК до акціонерів. Представник ОНЕКСІМа також відмовився від коментарів. Представник Renault поки не відповів на дзвінок РБК.

Posted on