Калькулятор ОСАЦВ онлайн 2021 — розрахувати вартість поліса ОСАЦВ в офіційних страхових

Калькулятор ОСАГО онлайн

Детальна інформація на цей рахунок є в полісі автоцивільної відповідальності. Коротко: якщо в учасників ДТП немає розбіжностей, і точно зрозуміло, хто винен, то можна оформити європротокол і повідомити про це в страхову протягом одного дня після ДТП. При цьому потрібно буде:

  1. Заповнити заяву про подію
  2. Надати європротокол або постанову з ГИБДД
  3. Провести огляд легкового автомобіля в страховій
  4. Дочекатися рішення про виплату протягом 30 днів

Поліс ОСЦПВ оформлюється, щоб не платити зі своєї кишені в разі ДТП з вашої вини. Гроші потерпілим виплатить страхова: на ремонт автомобіля та в разі, якщо постраждали люди. Розміри максимальних страхових виплат встановлені законом:

400 тис. ₽ — на ремонт автомобіля,

500 тис. ₽ — в разі, якщо постраждали люди.

Відгуки про ОСАГО

Останні розрахунки вартості ОСАГО

думка експерта

З 22 серпня можна буде оформляти ОСАЦВ без діючої діагностичної карти і зовсім її не вказувати. Депутати Держдуми внесли зміни в ФЗ про ОСАГО в частині обов’язкової перевірки наявності діагностичної карти при оформленні поліса. Тепер оформлення страховки не буде пов’язано з необхідністю проходження техогляду. Однак, стежити за технічним станом автомобіля входить в обов’язки водія, тому з 1 березня 2022 року планується ввести штраф за відсутність діагностичної карти на автомобіль. Тому якщо у вас немає діагностичної карти краще її оформити.

Як розрахувати вартість ОСАГО на калькуляторі

Щоб дізнатися, скільки коштує страховка на машину в 2021 році, необхідно скористатися калькулятором ОСАГО, який сам розрахує вартість поліса на основі введених Вами даних про ТЗ та водія. Вартість поліса ОСАЦВ визначається за формулою:

Вартість ОСАГО = ТБ * КТ * КБМ * КВС * КО * КМ * КС ,

де ТБ — базовий тариф, який встановлюється страховою компанією і може варіюватися від 2471 руб. до 5436 руб., інші параметри описані нижче.

Приклад розрахунку страховки на машину

параметр

Значення, руб.

опис

Легкові автомобілі ( «В», «ВЕ»)

Від 101 до 120 л / с

Страхування вперше (клас 3, КБМ 1)

Вік і стаж водіїв

Обмежена кількість водіїв

Разом

КБМ — Коефіцієнт бонус-малус

КБМ — це коефіцієнт бонус-малус, що залежить від числа аварій за попередній страховий період. Розраховується один раз на рік на 1 квітня і застосовується протягом усього періоду (з 1 квітня по 31 березня) для укладення будь-якого договору. Максимальна знижка за безаварійне водіння може досягати до 50% від вартості ОСАГО. КБМ варіюється в інтервалі від 0,5 до 2,45.

КВС — Вік і стаж водія

  • Максимальний підвищувальний коефіцієнт для наймолодших і недосвідчених водіїв становить КВС = 1,93.
  • Для досвідчених водіїв з високим стажем водіння максимальна знижка дорівнює 10% — (КВС = 0,9).

КО — Кількість водіїв

Ціна на ОСАГО залежить від числа зазначених в полісі водіїв. Для договору страхування з необмеженим списком внесених водіїв, коефіцієнт становитиме — 1,87.

Якщо кількість водіїв обмежена, то всі водії, допущені до керування транспортним засобом повинні бути вказані в страховому полісі, коефіцієнт — 1,0.

КС — Термін страхування і КМ — Потужність ТС

При розрахунку вартості ОСАГО варто враховувати коефіцієнти:

  • КС (термін страхування або коеф. сезонності), який залежить від терміну дії страховки на машину.
  • КМ, який показує потужність транспортного засобу. Чим могутніше двигун власника, тим дорожче буде коштувати поліс автоцивілки

термін страхування

значення

Потужність двигуна авто, л / с

коефіцієнт потужності

1 рік

до 50

9 місяців

50 — 70

6 місяців

70 — 100

3 місяців

100 — 120

Від 16 днів до 30 днів

120 — 150

Від 5 до 15 днів

понад 150

КТ — Територіальний коефіцієнт

Даний показник залежить від місця реєстрації власника. Він зафіксований для всіх суб’єктів країни і відображає інтенсивність дорожнього руху. Чим менше аварійним вважається регіон, тим нижче КТ і вартість поліса. Наприклад, в Москві значення КТ = 2,0, а в Області КТ = 1.7.

Щоб розрахувати вартість поліса ОСАЦВ, необхідно перемножити всі коефіцієнти, після отримане значення множиться на базовий тариф, який встановлений офіційної страховою компанією для водія згідно його характеристик.

Posted on