Кастомізіруйте це! найцікавіші машини фестивалю кастом weekend — рамблеравто

Кастомізіруйте це! Найцікавіші машини фестивалю Кастом Weekend

Ми не станемо відволікати вас від перегляду галереї підписами під кожним фото. Але про деякі проекти точно варто розповісти. Наприклад, про це ЕрАЗ варто знати, що він приїхав з Єкатеринбурга своїм ходом. Не без допомоги, але все ж.

Пола у машини немає: під рамою видно земля. Дорожній просвіт, зрозуміло, регулюється пневматикою. Ретрод з цього ЕрАЗ-762 1987 року випуску будували півроку. Інстаграм автора проекту — [sam_ty_buhanka] (https: // www.instagram.com / sam_ty_buhanka /).

Рядна тойотовская «шістка» встановлена ​​прямо між сидіннями

В такому ракурсі донор цього хот-роду абсолютно не впізнається.

Так, це дійсно «горбатий» Запорожець

Що за ют? Легковий пікап Cadillac для тих, кому хочеться El Camino, але розкішніше? Ні, це Cadillac Caballero 1969 року. Спочатку він був виготовлений як автомобіль для похоронних процесій. Він їхав за катафалком і віз квіти. Припускаємо, що спочатку він міг бути чорним. Достовірно про машину відомо дуже небагато, але стверджується, що таких в світі всього п’ять.

А ось і сам El Camino. По суті це Impala з кузовом пікап, але що, дозволено Chevrolet, навряд чи підходить і для Кадилака.

Пінтстрайпінг? Будь ласка! Розпис від Indus Customs прямо на місці

Знаменита Волга з V8 від автобуса ПАЗ

Американські вени склали окрему експозицію

За що можна було нарватися на арешт? Наприклад, за питання «Чому обидва ваші мотоцикла — Kawasaki, а не Harley-Davidson?»

Dodge Viper не був учасником виставки — в якийсь момент він просто виповз з парковки. і тут же зібрав навколо себе юрбу. Зізнаємося, ми ніколи не бачили такий брудний і пошарпаний Viper. Сподіваємося, що він тимчасово в такому стані.

Цей Cadillac Sedan de Ville ми бачили в музеї «Мотори Жовтня»

У минулі вихідні в Підмосков’ї пройшов Кастом Weekendфестиваль кастомізованої техніки, на який привезли проекти з двадцяти регіонів Росії. На тлі містечка кінодекорацій Пілігрим Порто розташувалися хотрод, радянські і американські машини, мотоцикли, вантажівки і саморушні механізми, які ми б не наважилися класифікувати. У цій галереї ми зібрали найцікавіші експонати виставки. Пуристів просимо запастися валеріаною або почитати інші матеріали Мотора, а головне — ні за що не клікати на тег «Субкультура» під цією галереєю.

Posted on