Кельтр »- одяг і аксесуари з принтами

Alfa Romeo Milano — герой «шпигунських» знімків

Поділитися цією сторінкою в соц. мережах або месенджерах:

Телефони 8 (800) 350-16-70, 8 (495) 115-05-59 щодня з 09:00 до 20:00 за московським часом, без вихідних і святкових днів, додаткові контактні дані вказані тут .

Доставка по Росії з можливістю оплати замовлення при отриманні здійснюється поштою, транспортними компаніями, кур’єром, самовивозом.

Доставка за межі Росії / Delivery outside of Russia (Україна, Білорусь, Казахстан, Узбекистан, Киргизія, Німеччина, США, Латвія, Молдова і т.д.) Тільки Поштою Росії по 100% онлайн передоплаті (банківською картою або Google Pay), термін доставки за кордон від 10 до 20 днів, вартість доставки від 599 до 1300 рублів, всі замовлення застраховані .

Оформлений замовлення потрібно обов’язково підтвердити (по телефону, e-mail, через соцмережу або месенджер), інакше він буде скасований, магазин приймає і обробляє замовлення цілодобово без вихідних і святкових днів.

Гарантія надає можливість протягом 7 днів після отримання замовлення зробити його обмін або повернення, всі замовлення застраховані .

Весь процес виробництва знаходиться в Росії, в місті Ногінськ, вул. Індустріальна 41, фізичних магазинів у нас немає, в середньому на виготовлення замовлення потрібно до 48 годин, далі він передається в службу доставки.

Будь-який виріб можна кастомизировать під себе (змінити колір, поміняти місцями принт, додати напис і тд), інформація про те як це зробити.

Розмір і підлогу одягу можна не вибирати, достатньо оформити замовлення вказавши правильний номер телефону (або e-mail) а при підтвердженні повідомити нашому менеджеру потрібний розмір і стать (чоловічий, жіночий, дитячий), розмірна сітка знаходиться тут .

Відповіді на питання, задати питання, коментарі та інша інформація знаходиться тут .

Posted on