Kia випустить для російського ринку ще один кросовер схожий на kx3

KIA буде продавати ще один бюджетний кросовер в РФ

Автомобільна марка Hyundai вже зараз заробляє величезні гроші, завдяки вдалому пропозицією в лінійці бюджетних кросоверів.

При цьому, споріднена їй компанія KIA поки що не пропонує аналог «Крети», обмежившись лише «позашляхової» модифікацією хетчбека Rio під назвою X-Line. Але вже скоро ця ситуація може докорінно змінитися, так як корейці подумують над тим, щоб привезти недорогий SUV в Росію.

Kia випустить для російського ринку ще один кросовер схожий на kx3

Вітчизняні журналісти взяли інтерв’ю у президента представництва «Кіа» в Росії, який поділився певної «інсайдерської» інформацією. Він заявив про проект, який вже активно розробляється інженерами. Однак, навіть приблизні терміни появи «народного» кросовера від KIA в Російській Федерації зберігаються в таємниці.

Чжон геть Чжон розповів, що наявна зараз в лінійці модель Stonic має кілька складних технічних рішень, тому розрахована на ринок Західної Європі.

На сході Європи подібний автомобіль виявився б занадто дорогим і не зміг гідно конкурувати. Нова модель, як видно, буде мати масу подібностей з Hyundai Creta, яка змогла швидко завоювати популярність на ринку.

Також керівник представництва «Кіа» в Росії сказав, що розробляється машина буде глобальним проектом в сегменті B-класу.

Фахівці враховують побажання споживачів з Росії і прагнуть перевершувати очікування аудиторії. Президент запевнив — новий кросовер стане одним з кращих пропозицій в своєму класі, так як буде створений з урахуванням індивідуальних особливостей російських автолюбителів.

Варто нагадати, що вже зараз південнокорейський концерн має цілий ряд кросоверів сегмента «B», призначених для місцевих ринків. Наприклад, в Європі високим попитом користується порівняно дорогий Stonic.

В Азії реалізують Kia KX3, який в технічному плані повністю копіює «Крету». Вже скоро ми зможемо побачити ще один SUV на ринку в Індії. Поки що він носить назву Kia SP, але був представлений тільки в якості концепту. По всій видимості, в компанії серйозно задумалися над тим, щоб створити модель, спеціалізовану для російських умов.

Новинка на базі Alfa Romeo всього за 1,2 млн рублів скоро на ринку. Lancia розширює модельний ряд

Прес-служба італійського автовиробника Lancia вирішила поділитися планами бренду щодо розробки і випуску нових моделей авто в найближчі кілька років. Варто нагадати, що корпорація стала виробником автомобілів преміум-сегмента після приєднання до альянсу виробників Stellantis. За даними, наданими прес-службою компанії, в найближчі шість років будуть випущені три нових марки авто. У цьому списку машин Lancia виявилися компакт-хетч, крос на електротязі і збільшений хетчбек.

Lancia Ypsilon

На сьогоднішній день на автомобільному ринку бренд Lancia представлений автомобілем Ypsilon. Модель продається на італійському ринку за ціною від 14,7 тис. євро (близько 1,2 млн рублів). Як повідомляє популярний онлайн-журнал Automotive News Europe, італійський виробник планує до 2024 року випустити заміну марці Ypsilon. Імовірно, це буде більш компактна версія хетчбека за тією ж ціною, що і актуальна версія, оснащена як бензиновим двигуном, так і гібридною силовою установкою. Пізніше з’явиться чисто електрична версія компакт-хетча.

Надалі Lancia планує налагодити виробництво нового кросовера. Вихід новинки на ринок запланований на перше півріччя 2026 року. Експерти висловили припущення, що новий паркетник від Lancia буде ґрунтуватися на електричній архітектурі, яка в даний момент знаходиться в розробці. Роботу над новою електроплатформой фахівці Lancia ведуть спільно з інженерами Alfa Romeo і DS Automobiles.

Третій автомобіль від бренду Lancia виявиться ще одним представником типу хетчбек, тільки дещо більше і вище класом. Великий хетч повинен буде вийти на ринок до кінця 2027 року. За планами компанії, всі три нові моделі авто вийдуть не тільки на автомобільний ринок Італії, але з’явиться і в ряді інших європейських країн. Глава корпорації Stellantis Джон Елка в своєму інтерв’ю повідомив, що бренд Lancia отримає додаткові інвестиції та придбає чималий потенціал для розвитку в майбутньому.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день актуальне хетч Ypsilon успішно реалізується на італійському ринку. За першу половину поточного року офіційними дилерами бренду було продано більше 22 тис. авто цієї марки. Цей показник вищий загальної суми продажів автомобілів Giulia і Stelvio від компанії Alfa Romeo на всьому європейському ринку.

Posted on