Книга американська трагедія — Теодор Драйзер скачати безкоштовно, читати онлайн

американська трагедія

Роман Теодора Драйзера «Американська трагедія» став дуже відомий, він вважається кращим твором письменника, оскільки в ньому йому вдалося дуже глибоко відобразити трагедію головного героя. Книга, безсумнівно, впливає на дуже важливі теми, що викликають відгук у душі кожного читача.

Тут добре виражено прагнення до кращого життя, ось тільки шляхи досягнення цієї мети можуть бути зовсім різними. Проблема виховання, відмінностей в соціальному статусі стоїть дуже гостро в усі часи. Мимоволі замислюєшся про те, в чому полягає справедливість і щастя? Адже від наших вчинків залежить не тільки наша доля, а й життя інших людей.

Головний герой роману виховувався в бідній релігійній сім’ї. Клайд втомився від того, що потрібно постійно рахувати кожну копійку, на всьому економити і смиренно приймати сумну життя. Він не розумів, що може бути хорошого в бідності, і чим бідні люди краще багатих. Чим погано жити в комфорті і насолоджуватися красою забезпеченого життя? Він постійно мріяв про розкіш.

Клайд хоче знайти роботу, яка допоможе йому потрапити в коло забезпечених людей. Чим більше він спостерігає за ними з боку, тим більше хоче стати одним з них. Одна з дівчат закохана в нього і хоче вийти заміж, вона — дочка впливового людини. І Клайд був би тільки радий, але ось тільки є одна проблема: від нього вагітна інша дівчина. Йому потрібно якось позбутися від цієї перешкоди на шляху до щасливого і заможного життя.

На нашому сайті ви можете скачати книгу «американська трагедія» Теодор Драйзер безкоштовно і без реєстрації в форматі fb2, rtf, epub, pdf, txt, читати книгу онлайн або купити книгу в інтернет-магазині.

думка читачів

Дуже сподобалася, читається легко, добре описані переживання головного героя) А головне — життєві ситуації

Але як я рада, що все-таки подолала «складну» для себе частину і дочитала, адже тепер я можу з упевненістю сказати, що книга чудова

Незважаючи на свій обсяг, книга, читається легко і швидко

Не читайте її, коли сумно, не читайте, коли самотньо, не читайте, коли вас мучать сумніви і пристрасті

І, якщо будете читати, не читайте і не шукайте анотації — зіпсує інтригу, хоча, звичайно, вона там не головне;))

Сюжет затягує настільки що я читала її в будь-який вільний час

Цей твір став одним з найзначніших в американській літературі

Відмінна книга, прочитала її, коли вчилася в університеті

Останні сторінки без сліз читати було неможливо.

Дивне ставлення до даного твору, але швидше за все мене книга розчарувала

Теодор Драйзер: Американська трагедія

Роман, визнаний вершиною творчості Теодора Драйзера.

Книга, що лягли в основу культового оскароносного фільму «Місце під сонцем».

сувора відповідь «американську мрію», заснована на реальних подіях.

Клайд Грифитс, «середній молодий американець з типово американським поглядом на життя», жадає за всяку ціну утвердитися в вищому суспільстві. Заради роману з багатою спадкоємицею Сондріо ​​Фінчлі він вирішує поставити крапку у стосунках з Робертою, простою робітницею фабрики, одним фатальним ударом ..

Так на наших очах починає розгортатися «американська трагедія» — виняткова по силі і розмаху історія кохання і зради, вбивства і каяття, ілюзій і їх краху.

  • покупці 11

4 роки тому я прочитала «американську трагедію» . Про роман неможливо розповісти швидко.

Головним героєм є звичайний хлопчисько, Клайд Гріффітс, незадоволений своєю долею, проповідницької життям батьків. Досягнувши 15 років, юнак влаштовується на роботу розсильним в готель, де бачить новий світ, інший світ — світ грошей, розкоші і фальші. Непомітно для себе закохується в грубувату і вульгарну кокетку, Гортензію Брігс, намагаючись домогтися її уваги, витрачає весь свій заробіток на.

На становлення Драйзера як письменника сильно вплинула російська література. Лев Миколайович, Федір Михайлович. Все, кого я люблю))

І це дуже і дуже видно в тексті. Нерозторопність, опис всіх подробиць, опрацьовування героїв, психологізм, самокопання, стрибки і гірки від повільного розвороту сюжету до обожемойчтожедальше ??

Про що ж роман? Про молодому амбітному хлопчину Клайда Гріффітс, якому не пощастило народитися в небагатій родині і бути оточеним суспільством споживання, золотий.

На становлення Драйзера як письменника сильно вплинула російська література. Лев Миколайович, Федір Михайлович. Все, кого я люблю))

І це дуже і дуже видно в тексті. Нерозторопність, опис всіх подробиць, опрацьовування героїв, психологізм, самокопання, стрибки і гірки від повільного розвороту сюжету до обожемойчтожедальше ??

Про що ж роман? Про молодому амбітному хлопчину Клайда Гріффітс, якому не пощастило народитися в небагатій родині і бути оточеним суспільством споживання, золотий молоддю.

І якщо на початку книги Клайд справляє враження молодця і достігатора, то пізніше відкривається, що він боягуз, дурень і ганчірка. Його поглинає жага красивого життя, дівчат, грошей, і він тоне і тоне в своєму болоті.

Життя намагається підкинути йому покажчики на правильні доріжки, але Клайд наполегливо продовжує все псувати. Як підсумок — страшний злочин і не менш жахливе покарання. приховати

Posted on