Компанія «архі-домь» показала, якою має бути якісна фасадна ліпнина

Де розмістити свою новина, статтю або прес-реліз?

Наш сайт дозволяє завести повнофункціональний WEB-представництво безкоштовно!

Не потрібно турбуватися про розробку власного сайту! Все включено!

Компанія «АРХІ-домь» показала, якою має бути якісна фасадна ліпнина

У каталозі продукції на сайті http: // www.archi-dom.ru / представлені кращі фризи, фільонки, кронштейни, барельєфи, а також нестандартні вироби, за допомогою яких можна не тільки оформити фасад будівлі, а й зробити його більш яскравим і виразним. Виготовлена ​​зі штучного каменю фасадна ліпнина служитиме не один десяток років. При цьому сучасний виробничий процес дозволяє домогтися високого ступеня деталізації виробів, завдяки чому такий декор стає по-справжньому чарівним, на нього так і хочеться дивитися, милуватися красою і неповторністю.

За словами фахівців компанії «АРХІ-домь», ліпнина з штучного каменю відносно недавно увійшла в моду, але вона швидко завоювала популярність і попит на неї зростає стрімкими темпами. Пояснюється це не тільки привабливою вартістю таких декоративних елементів, але і їх довговічністю, незважаючи на негативні погодні фактори, в тому числі часті перепади температури в міжсезоння. Практика показує, що навіть через багато років фасадна ліпнина з штучного каменю зберігає гідний зовнішній вигляд, вона не потребує якомусь особливому догляді, а будь-які незначні відколи, які можуть з’явитися з часом, лише прикрашають, так як несуть в собі ефект природного старіння , що зараз цінується.

«Був час, коли елегантну фасадну ліпнину можна було побачити на кожному будинку, наприклад, барельєфи левів або символ Російської імперії — орел зі скіпетром. І подібним підходом в оформленні об’єктів нерухомості навряд чи когось можна було здивувати. Але поступово зовнішньому декору приділялася все менше і менше уваги. Однак зараз відзначається відродження мистецтва декорування фасадів і знову стає модною ліпнина. Правда, якщо колись вона була виконана з гіпсу, то тепер виготовляється зі штучного каменю, завдяки чому значно міцніше і довше служить.

Наша компанія займається виготовленням різних фасадних елементів, строго у встановлений термін готова виконати замовлення, незалежно від його рівня складності. Сотні задоволених клієнтів — найкраще підтвердження професіоналізму наших співробітників. Замовляйте фасадні елементи з штучного каменю у нас і отримаєте гідний результат », — розповіли про свою діяльність фахівці компанії« АРХІ-домь ».

Сінді Кроуфорд поділилася спогадами про принцесу Діану: «Вона показала нам, якою має бути сучасна принцеса»

У двадцяту річницю загибелі принцеси Діани весь світ згадував про неї: діти леді Ді, 35-річний принц Вільям і 32-річний принц Гаррі, вперше дали відверте інтерв’ю про маму у фільмі «Діана, наша мама: її життя і спадщина» (Diana, Our Mother: Her Life and Legacy), багато людей принесли до Кенсінгтонського палацу букети і свічки і, звичайно, не промовчали друзі принцеси і всі ті, хто знав її особисто.

51-річна Сінді Кроуфорд опублікувала на своїй сторінці в Instagram архівну фотографію і розповіла, де був зроблений знімок:

Поділюся спогадами про цю надихає жінці. Ця фотографія була зроблена в Кенсингтонському палаці. Якось раз принцеса Діана сама зв’язалася з моїм помічником, щоб передати прохання. Мій асистент був в шоці! Ми поспілкувалися з нею, і вона попросила мене зайти на чашку чаю, коли я наступного разу буду в Лондоні. Думаю, що принц Вільям просто починав цікавитися моделями, тому вона вирішила зробити йому і принцу Гаррі приємний сюрприз. Я нервувала і не знала, що надіти, але коли Діана зайшла до кімнати, ми почали говорити, і ця бесіда була схожа на розмову з подружкою. Вона показала всім нам, якою має бути сучасна принцеса. Спочивай з миром, ndash; написала супермодель в соцмережі.

Компанія «архі-домь» показала, якою має бути якісна фасадна ліпнина

У документальному фільмі HBO «Діана, наша мама: її життя і спадщина» принц Вільям пригадав зустріч з американською красунею, організовану його мамою.

Моя мама зробила так, що Сінді Кроуфорд, Крісті Тарлінгтон і Наомі Кемпбелл чекали мене на сходах, коли я повернувся додому зі школи. Я почервонів і не знав, що сказати. Я був абсолютно, абсолютно вражений, ndash; поділився спогадами герцог Кембриджський.

Молодший син принцеси Діани сказав в інтерв’ю, що його мама мала прекрасним почуттям гумору і веселою вдачею.

Я пам’ятаю її сміх. Вона була самим сміливим батьком, — сказав принц Гаррі і додав, що запам’ятав один з її порад йому: «Ти можеш дозволити собі все витівки, які хочеш, тільки не попадайся».

70-річний Елтон Джон був одним принцеси Діани і в двадцяту річницю її загибелі теж опублікував в соцмережі архівне фото, яке підписав коротко:

Сьогодні двадцять років тому світ втратив ангела.Співак взяв участь у створенні фільму «Діана, наша мама: її життя і спадщина» — разом з принцом Гаррі записав своє інтерв’ю про принцесу. За словами артиста, леді Ді володіла дивовижною здатністю налаштовувати людей на те, що все буде в порядку — це якість співак особливо оцінив, коли Діана стала допомагати йому в справах Фонду по боротьбі зі СНІДом, який заснував Елтон Джон.

У двадцяту річницю смерті принцеси Діани Фонд по боротьбі зі СНІДом визнає її видатний внесок в боротьбу із захворюванням. Вона допомогла зберегти життя таким людям, як Джерард Макграт. В цьому році принц Гаррі, що продовжив діяльність своєї мами в цьому напрямку, зустрівся з Джерардом разом з Елтоном Джоном, коли вони відвідали Лондонський маяк. 28 років тому на цьому місці принцеса Діана зустрілася з Джерардом, ndash; такий запис з’явилася на сторінці фонду в Instagram.

Posted on