Купити новий volkswagen transporter Т6 2020-2021 у офіційного дилера

Volkswagen Transporter (Транспортер)

Сучасні технології — на службі бізнесу! Фольксваген Центр Південь-Авто і Південь-Авто Сіті пропонує відмінне рішення для безперебійної роботи вашої компанії — Volkswagen Transporter (Транспортер)! У нас ви отримаєте кваліфіковану консультацію і швидко оформите покупку надійного автомобіля знаменитого німецького виробника.

Багатофункціональний Volkswagen Transporter (Транспортер) призначений для вирішення найрізноманітніших завдань. Автомобіль вантажопідйомністю до 1,4 тонни виробляється в чотирьох варіантах кузова: вантажний суцільнометалевий фургон Kasten, засклений пасажирський фургон Kombi, одинарна або подвійна кабіна вантажівки Шасі і бортовий Pritsche з одинарної або подвійною кабіною. Для моделей Kasten і Kombi передбачено два типи колісної бази і три варіанти висоти.

Базова конфігурація Volkswagen Transporter оснащена задньої підвісний дверима, у вигляді опції — додаткової зсувними дверима. Підвісну двері можна опціонально замінити на дві орні. Високий Volkswagen Transporter в базовому комплекті йде з двома великими дверцятами. Скління або глухий тип — на вибір клієнта.

Біксенонові фари, встановлені на Volkswagen Transporter, по праву користуються великою популярністю серед власників легкових і комерційних автомобілів. Світло фар, наближений до сонячного, з меншим навантаженням діє на очі, водій менше втомлюється, підвищується безпека руху. У комплект оптики включені світлодіодні задні ліхтарі.

Для більшої безпеки при маневрі, на даху Volkswagen Transporter встановлені додаткові сигнали повороту. Антикорозійний захист виконують алюмінієві бічні пороги.

Функції Volkswagen Transporter не обмежуються перевезенням вантажів в салоні, кузові або на платформі. На замовлення майбутнього власника автомобіль можна оснастити знімним або фіксованим фаркопом для буксирування причепа масою до 2,5 т (залежить від двигуна).

Особлива гордість виробника — надійні бензинові та дизельні двигуни, що в комплексі з повним приводом 4Motion і автоматичною коробкою передач DSG перетворює робочий автомобіль в потужний і безвідмовний механізм. Рух в місті, по трасі або бездоріжжю — Volkswagen Transporter з легкістю справляється з будь-якими завданнями!

Довгий шлях стомлює навіть за кермом комфортабельного автомобіля. Виробник Volkswagen Transporter подбав про максимальну зручність водія. На вибір пропонується кілька варіантів мультимедійних інформаційних систем з великими сенсорними екранами, оновлюваними навігаційними картами і адаптацією під всі сучасні носії. Система Car-Net AppConnect дозволяє користуватися додатками мобільного телефону і планшета з екрану медіа-комплексів Discover Media і Composition Media.

Відвідайте Фольксваген Центр Південь-Авто або Південь-Авто Сіті і познайомтеся з усім різноманіттям представлених моделей Volkswagen Transporter (Транспортер)! Купити Volkswagen Transporter — це забезпечити себе надійним інструментом для виконання всіх завдань бізнесу!

Акція на Volkswagen Transporter

Купити новий volkswagen transporter Т6 2020-2021 у офіційного дилера

Щомісячний платіж в сумі 21 000 рублів означає величину витрат клієнта, який взяв кредит за програмою ТОВ «Фольксваген Банк РУС» (далі — «Банк») «Кредит із залишковим платежем на придбання нового автомобіля» на покупку нового автомобіля VW Transporter за ціною 3 000 000 руб. на термін 36 міс., при наданні двох документів, з початковим внеском 1 575 730 руб. (52,52% ціни автомобіля), залишковому платежі 1 200 000 руб. (40% від вартості автомобіля), процентною ставкою 13,4% річних. Зазначений розрахунок щомісячного платежу дійсний у разі підключення клієнта до Програми по організації страхування від нещасних випадків і хвороб, а також на випадок недобровільною втрати роботи позичальників. Страхова сума не включена в суму кредиту.

Інформація не є офертою Банку, розрахунок є приблизними. Повна вартість кредиту і конкретні параметри кредиту будуть розраховані на підставі Анкети клієнта, що спрямовується в Банк для схвалення кредитної заявки.

Основні умови кредитування ТОВ «Фольксваген Банк РУС» (далі Банк) на покупку нового VW Transporter по продукту «Кредит із залишковим платежем на придбання нового автомобіля» валюта кредиту — рублі РФ; сума кредиту від 120 тис. до 5,6 млн. руб.

Процентна ставка (у% річних) при терміні від 12 до 36 міс. — 13,4% при первинному внеску (далі ПВ) від 15% (включно) і оформленні договору особистого страхування, що укладається щодо позичальника. При відмові позичальника від укладення договору особистого страхування процентна ставка составіт- 15,5%. При ПВ менше 20% необхідно надання повного пакета документів.

Мінімальний розмір залишкового платежу (далі ОП) в% від вартості автомобіля — 20%; максимальний розмір ОП при терміні кредиту 12 міс. — 55%, при термінах 13-24 міс. — 45%, при термінах 25-36 міс. — 40%.

Забезпечення по кредиту — застава придбаного автомобіля.

Умови кредиту дійсні на 01.09.2 021 і можуть бути змінені Банком. Інформація по телефону Банку: 8-800-700-75-57 (дзвінок по Росії безкоштовний). Ліцензія ЦБ РФ № 3500, 117485, г. Москва, вул. Обручева, д.30/1, стр.2. www.vwbank.ru.

Напевно, краще за все було назвати цю версію Transporter пасажирської — до 9 осіб в одній машині категорії B, причому люди можуть розташовуватися в залежності від довжини кузова на трьох або чотирьох рядах сидінь. Але одними пасажирськими перевезеннями роль Kombi не обмежується. У машини великий багажник, завдяки складним спинок виходить без проблем транспортувати об’ємні вантажі, а можливість демонтажу сидінь дозволяє перетворювати Kombi в фургон з хорошим природним освітленням усередині.

Posted on