Купівля роллс-ройс, процес не простий і справа тут не в грошах відео

Купівля Роллс-Ройса, процес не простий і справа тут не в грошах: Відео

Роллс-Ройс дозволяє своїм клієнтам все, навіть побачити, як у сяятиме фарба на їх автомобілі під променями сонця

Збираючи свій власний ексклюзивний Rolls-Royce в одним з рідкісних автосалонів цієї рідкісної марки, дуже важливо буде дізнатися, як будуть переливатися всіма кольорами веселки металеві частинки в обраній вами фарби на сонці, коли автомобіль буде знаходиться поруч з одним з ваших двадцяти особняків, неподалік від золотої статуї імені самого себе. Втім, не панікуйте, щоб точно не помилитися з підбіркою кольору у Rolls-Royce є спеціальна лампа, яка імітує сонячне світло у всіх частинах земної кулі. Тому ви завжди зможете оцінити переваги та недоліки того чи іншого відтінку, тієї чи іншої фарби.

Звичайні люди, в своїй більшості не замислюються який непростий і тривалий процес необхідно пройти покупцеві Ройса, щоб отримати в результаті підігнаний саме під себе автомобіль. Навіть фарбу підібрати в цьому випадку ой як не просто. Та й що ми хочемо від людей, які до сих пір називають автомобілі старим англійським словом «motorcar», що можна при бажанні перевести як «моторний вагон»? Ось приблизний порядок дій:

  1. 1. Майбутнього власника запрошують в спеціальне ательє, де перед ним відкриваються всі важливі дрібниці, які можна підлаштувати в автомобілі під себе. Починається підбір кольору з зовнішності.
  2. 2. Вибирається один з множества- безлічі різноманітних відтінків. Їх там 100, а то й більше. Але якщо покупець не знайшов бажаного кольору, він може замовити його окремо. Колористи Rolls-Royce зроблять ексклюзивний колір спеціально для нього.
  3. 3. Дерев’яні пробники також можна з’єднати з іншими частинами і розглянути яке поєднання біколорів поєднуються найкраще.
  4. 4. Наступний етап, включаємо спеціальну лампу, яка здатна емітувати інтенсивність і колір сонячного світла в різних частинах планети в різній час доби, від сходу до заходу сонця.
  5. 5. Далі йде доробка таку дрібницю як вибір герба або спеціального візерунка в зовнішності авто.

Переходячи до «налаштуванні» інтер’єру, у власника з’являється практично безмежна влада і можливість вплинути на створення автомобіля своєї мрії. Різноманітні текстури та види шкіри, текстилю, Алькантара, різні кольори, фактури і так далі і так далі. В цілому допитливий покупець може провести багато годин вибираючи, підбираючи і з’ясовуючи найкраще поєднання матеріалів, кольорів і налаштовуючи свій шикарний автомобіль під себе.

Подивіться відео, щоб повністю зануритися в атмосферу розкоші і високого мистецтва, не забувши при цьому включити в настройках російські субтитри.

Останній вироблений лімузин ЗІЛ знайшов покупця

Останній випущений екземпляр лімузина ЗІЛ-41047 проданий. Про це повідомляє паблік «Русский автомобіль» з посиланням на свої джерела в компанії «МСЦ6 амозит».

Нагадаємо, «МСЦ6 амозит» — це приватна фірма, яка викупила у ЗІЛа обладнання легкового цеху і продовжує виробляти і реставрувати представницькі автомобілі легендарної московської марки. Докладний фоторепортаж про виробництво легкових Зілов ми опублікували влітку 2016 року.

Останній ЗІЛ-41047 був закладений на стапелях ще в 2005 році на замовлення одного з російських політиків. Але він своє замовлення в підсумку скасував. Близько 10 років заготовки автомобіля припадали пилом в недозібраних вигляді, остаточно машину зібрали в 2015-2016 рр.

За скільки продали лімузин — невідомо, але, по всій видимості, це сума не менше 20 млн рублів. Угода з продажу машини відбулася кілька місяців тому, відомо про неї стало тільки зараз.

Ще два з половиною роки тому операційний директор «МСЦ6 амозит» розповідав кореспонденту Дрома, що нових екземплярів лімузинів ЗІЛ-41047 завод зробити не зможе, оскільки втрачено унікальне обладнання для виготовлення силових каркасів кузовів і дахів, а нові верстати замовляти економічно недоцільно.

Останній 41047 має повністю автентичну для моделі комплектацію: він оснащений 7,8-літровим бензиновим V8 ЗІЛ з системою розподіленого уприскування і триступеневої автоматичною коробкою передач вітчизняного виробництва. Відзначимо, що електронна система розподіленого уприскування для легкових зіловскіх двигунів з’явилася ще в кінці 90-х, її спеціально для російських лімузинів розробили в США. Якщо в карбюраторної версії двигун розвиває 315 л.з., то з системою впорскування — близько 400 л.з.

З 1986 року, коли почався випуск ЗІЛ-41047, завод виробив 154 примірника таких лімузинів.

Відзначимо, за даними «Російського автомобіля», на заводі ще залишаються непродані екземпляри нових короткобазних седанів ЗІЛ-41041.

Що це за машина?

Навіть якщо ви не автолюбитель, вам напевно доводилося розглядати на вулицях автомобілі. Деякі з них так і притягують погляд: один схожий на химерне комаха, в іншому можна вгледіти риси Дарта Вейдера, а третій вам просто подобається — і, можливо, ви не відмовилися б коли-небудь завести такий же. Коли ви зустрічаєте незвичайний або просто гарний автомобіль, кожен раз хочеться дізнатися — а що це взагалі за машина і скільки вона може коштувати? Ну так, про всяк випадок.

Звичайно, можна пошукати назва на кузові або запам’ятати, як виглядає вподобана машина, а потім розпитати знавців. Але ми придумали більш швидке рішення. Сьогодні в мобільному додатку Авто.ру з’явилася распознавалка автомобілів. Просто сфотографуйте машину на смартфон або планшет — і додаток назве марку і модель, уточнить, коли вона випускалася, і покаже середню ціну на Авто.ру. Заодно можна побачити оголошення про продаж автомобілів тієї ж моделі.

Необов’язково знімати машину цілком. Іноді для того, щоб зробити правильний здогад, з додатком досить одного фрагмента — наприклад, фотографії приладової панелі, салону або частини кузова.

Відрізняти одну машину від іншої додаток вміє завдяки штучному інтелекту. В основі моделі розпізнавання лежить нейронна мережа. Для її навчання ми використовували шість мільйонів фотографій — це все знімки, які були завантажені на Авто.ру з моменту запуску сайту. В ході навчання нейронна мережа виявила ознаки, характерні для кожної моделі авто. За ним можна зробити висновок про те, яка машина зображена на зробленої користувачем фотографії.

Распознавалка автомобілів доступна в додатках Авто.ру для iOS і Android. Зараз їй відомі більше сотні марок і понад тисячу моделей легкових машин як російського, так і іноземного виробництва.

У нас є ще кілька ідей про те, як використовувати технології комп’ютерного зору при пошуку автомобілів. Наприклад, ми навчили нейронну мережу вибирати з декількох знімків автомобіля, завантажених продавцем, найпривабливіший з точки зору потенційного покупця. Такий знімок має сенс показувати на превью оголошення. Комп’ютерний підбір фотографії вже використовується на Авто.ру. Поки це експеримент — зараз система спрацьовує на кожному десятому оголошенні.

Posted on

Добавить комментарий