Квартальна чистий прибуток bmw злетіла в 5 разів від ifx; uranus invest

Квартальна чистий прибуток BMW злетіла в 5 разів Від IFX

Квартальна чистий прибуток bmw злетіла в 5 разів від ifx; uranus invest

copy; Reuters. Квартальна чистий прибуток BMW злетіла в 5 разів

За підсумками 1-го кварталу т.г. чистий прибуток німецького автовиробника Bayerische Motoren Werke AG (BMW) злетіла в 5 разів і склала 2,833 млрд євро, або 4,26 євро в розрахунку на звичайну акцію, в порівнянні з 574 млн євро, або 0,84 євро на акцію, отриманими за аналогічний період минулого року.

Як говориться в повідомленні компанії, прибуток до податкових і процентних виплат (EBIT) підвищилася в січні-березні більш ніж удвічі — до 3,025 млрд євро з 1,375 млрд євро.

Виручка виросла на 15,2% і склала 26,778 млрд євро проти 23,252 млрд євро роком раніше. Без урахування зміни курсів обміну валют показник піднявся на 18,9%.

Поставки в минулому кварталі підскочили на 33,4% і досягли 636,606 тис. автомобілів BMW, MINI і Rolls-Royce (LON: RR). У тому числі продажу електромобілів злетіли в 2,3 рази — до 70,207 тис. При цьому реалізація мотоциклів збільшилася на 22,5%, склавши 42,592 тис.

Рентабельність по EBIT автомобільного підрозділу піднялася до 9,8% в порівнянні з 1,3% в січні-березні 2020 року, мотоциклетного підрозділу — до 17,9% з 12,9%.

Автовиробник підтвердив свій прогноз на поточний рік, згідно з яким очікується істотне зростання прибутку до оподаткування і поставок машин. Крім того, BMW планує, що рентабельність по EBIT автомобільного підрозділу за підсумками 2021 року буде перебувати біля верхньої межі оголошеного раніше діапазону в 6-8%.

Котирування акцій BMW ростуть на 0,3% в ході торгів в п’ятницю. З початку цього року капіталізація автовиробника збільшилася на 15,8% і в даний час складає близько 53,9 млрд євро. Німецький індекс DAX за цей період піднявся на 11,9%.

Що робити, якщо акції Х5 ростуть

Акції компанії X5 Retail Group ростуть на 3,5%. Причиною їх зростання можуть стати кілька факторів.

Акції Х5 падають вже більше ніж півроку. Показавши зниження на 26% від піку.

Буду відвертий і повідомлю, що в березні, коли котирування акцій Х5 наближалися до позначки в 2400 рублів, я потер рученьки і трішки купив ще. Після цього моя середня ціна акцій Х5 підвищилася, але мені було плювати. На смартлабе один з відомих зареєстрованих користувачів навіть зневажливо зауважив:

Звичайно я, як і завжди, чи не збрехав і відповів «так». Скажу більше, я продовжив їх докуповувати і далі, тим більше, коли котирування х5 впали нижче 2400.

Особливо стало сумно, коли Росія денонсувала податкову угоду з Нідерландами, в зв’язку з чим, під удар податкового навантаження потрапили дивіденди компанії X5 Retail Group, за якими будуть нараховуватися подвійні податки. Звичайно, тепер ця денонсація ще й ставить в нерівні умови компанію, по відношенню до інших. Чи варто говорити, що котирування Х5 ще більше зажурилися.

Але я не впадав у відчай і сподівався на подальше їх падіння. Ось хочете вірте, хочете ні, але закидаючи вчора вдень в рот шматок котлети, подумав: добре те як, через 2-3 місяці можна буде ще купити. А враховуючи, що я збирався ще купувати їжу років 80-85, то вкладати в цю компанію потрібно трішки більше «середнього» відсотка в портфелі. А з огляду на постійно дорожчають продукти, то це повинно було спрацювати напевно.

Сьогоднішнє зростання, який розпочався ще вчора пізно ввечері, поставив під загрозу мої плани, які вже можуть не збутися. За 24 часта акції X5 Retail Group виросли майже на 5%, впритул підійшовши до позначки в 2400 рублів.

Один з відомих вам аналітиків пов’язує зростання з відсутністю продавцем в «стакані» через що покупці продавлюють котирування компанії X5 Retail Group вгору. І я припускаю, що після невеликої корекції, ми можемо побачити їх подальше зростання. чому?

Погляньте на дивідендну прибутковість акцій компанії X5 Retail Group. Уже в цьому місяці буде заплачено 110,49 рублів, а це, при ціні акції X5 Retail Group нижче 2300 рублів, буде 5% річних. Але це ще не все. За минулий рік вже були попередньо виплачені 73,645 рублів. Виходить, що виплата дивідендів склала 184,135 рублів або 8% річних до вчорашньої ціною без вирахування податку. Де ви бачили ще таку з надійних компаній, без урахування збожеволілих металургів?

Ось через зростання то я сьогодні знову засмутився, тому що грошей на покупку не було, а щоб купити, як відомо, потрібно що-небудь продати, а на це я піти не можу. Тому сходив в магазин і купив сосісочек. влаштую свято.

Posted on