Моніж Кальтенборн не розкриває деталі угоди з longbow finance

Альянс Renault-Nissan подбає про створення екологічно чистого майбутнього

А. Ніконов

Моніж Кальтенборн не розкриває деталі угоди з longbow finance

Керівник команди Sauber відмовилася коментувати незручні чутки про нового власника.

Відразу ж після укладення угоди про продаж команди Sauber F1 по паддоку поповзли чутки про те, що інвестиційна компанія Longbow Finance, що стала новим власником команди, тестно пов’язана з Tetra Pak, спонсором одного з пілотів Sauber Маркуса Ерікссона.

Керівник Sauber Моніж Кальтенборн не коментує деталі угоди

Це може означати, що Ерікссон вже «застовпив» за собою місце пілота не тільки на наступний рік, але і на подальше час.

Але керівник команди Моніж Кальтенборн відмовилася коментувати ці чутки, заявивши, що не має наміру розкривати всі деталі угоди.

Новий власник розглядає Sauber, як хорошу інвестиційну площадку

Longbow Finance — велика швейцарська інвестиційна компанія. Sauber є для неї інвестиційної майданчиком. Керівництво вважає, що у нас є хороше майбутнє. І для нас дуже добре отримати таку довіру в такі непрості часи

Моніж Кальтенборн керівник команди Sauber F1

Після продажу у команди з’явилася надія на майбутнє

Склад пілотів Sauber на наступний рік поки не визначений.Також Кальтенборн дала зрозуміти, що зв’язку нового власника зі спонсором одного з пілотів не дають того ніяких привілеїв і не гарантують місця в команді.

Ніякі зв’язку нового власника зі спонсорами пілотів не дають їм привілеїв

Наш підхід до вирішення цього питання залишається незмінним. Ми будемо все аналізувати і обговорювати в майбутні тижні. Наш принцип — підписувати контракти з пілотами не більше, ніж на один рік

Альянс Renault-Nissan подбає про створення екологічно чистого майбутнього

Вас вітає група компаній ЗакарпатЕвроТранс

Renault-Nissan буде робити навколишнє середовище більш безпечною і екологічно чистою

Альянс Renault-Nissan став новим членом Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (WBCSD), об’єднавши зусилля з більш ніж 200 міжнародними компаніями, щоб робити навколишнє середовище більш безпечною і екологічно чистою.

Прихильність екологічної ефективності, що є наріжним каменем бізнесу Альянсу, сприяє впровадженню інновацій. У той час як Renault-Nissan створює автомобілі майбутнього, увагу Альянсу також зосереджено на розробці продуктів, які позитивно впливають на суспільство, підвищують мобільність всіх його членів, а також допомагають вирішити найважливіші проблеми сучасності — проблеми безпеки і охорони навколишнього середовища.

Renault-Nissan — світовий лідер в сфері електромобілів. З 2010 року Альянсом було продано більше 340 000 автомобілів з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин. Інженери Renault-Nissan також працюють над створенням технологій автономного водіння, систем комунікації та інших технологій нового покоління, що сприяє досягненню таких цілей Альянсу, як товариство з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин і нульовий смертністю на дорогах.

Пітер Баккер (Peter Bakker), президент і генеральний директор WBCSD, заявив: «Оскільки ми прагнемо до економіки з низьким споживанням вуглеводневого палива, нам необхідні сильні і далекоглядні лідери в автомобільному секторі. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з Альянсом Renault-Nissan, щоб приступити до розробки бізнес-рішень глобальних проблем, і сподіваємося, що Альянс створить нові світові стандарти в сфері екології для всіх автомобільних компаній ».

Альянс Renault-Nissan розділяє мету Ради по досягненню екологічної стійкості для бізнесу по всьому світу. Альянс прагне відігравати ключову роль в створенні екологічно чистого майбутнього в майже 200 країнах, де Renault-Nissan веде свою діяльність.

Nissan почав випробування комерційного електромобіля Nissan e-NV200

У місті Сайтама буде тестуватися електромобіль e-NV200 в умовах реальної експлуатації в якості транспорту для регулярних поїздок між будівлею міської ради та іншими муніципальними установами. Електромобіль буде оцінюватися за такими параметрами: екологічність, придатність до експлуатації і економічність. Місто має намір пропагувати електромобілі як рішення екологічної проблеми міського транспорту.

Компанія Nissan проводить подібні польові випробування e-NV200 з 2011 року. За цей час в режимі реальної експлуатації його встигли випробувати кілька великих компаній. В Японії випробування проводили компанії AEONMALL Corporation і Coca-Cola Central Japan Co., Ltd. В Європі e-NV200 відчувала компанія British Gas, в Сінгапурі — компанія FedEx Express. Все це частини глобальної тестової програми компанії. Всі результати і відгуки з цих випробувань будуть враховані при підготовці серійного e-NV200. Комерційний електромобіль e-NV200 пішов за Nissan LEAF. Він стане другим електромобілем компанії, який буде продаватися по всьому світу. Модель e-NV200 підтверджує лідерство компанії Nissan в області мобільності з нульовими викидами і вносить серйозні інновації в сегмент комерційних автомобілів.

Електромобіль e-NV200 пропонує ту ж місткість, універсальність і практичність, що і багатоцільовий комерційний фургон NV200, на базі якого він побудований. Електромобіль e-NV200 володіє тяговими характеристиками, які можуть бути забезпечені тільки електромотром від Nissan LEAF. Модель e-NV200 відрізняє виключно плавне і безшумне прискорення. Його динамічні характеристики унікальні для електромобілів, при цьому він абсолютно не викидає в атмосферу CO2.

Електромобіль e-NV200 демонструє великий потенціал для комерційного використання завдяки передовим системам телематики і функції енергоживлення в вантажному відсіку. Крім того, завидний рівень експлуатаційних витрат (пріоритет для більшості компаній) робить електромобіль дуже привабливим в порівнянні з тими автомобілями, які зараз присутні на ринку.

В якості лідера в області мобільності без шкідливих викидів компанія Nissan розробляє електромобілі і активно рекламує екологічно чисту мобільність. Ініціативи компанії в цій області простягаються від виробництва літій-іонних акумуляторних батарей, їх переробки і повторного використання, до розвитку інфраструктури зарядних станцій для електромобілів і робіт зі створення обладнання для прискореної підзарядки.

Альянс Renault-Nissan вже має більше 100 партнерів в області мобільності з нульовими викидами. Він співпрацює з цього питання з національними і регіональними органами влади і корпораціями з усього світу.

Про компанію Nissan

Nissan Motor Co., Ltd., друга за величиною японська автомобілебудівна компанія з головним офісом в м. Йокогама (Японія), входить в Альянс Renault-Nissan. Штат співробітників складає більше 267 000 чоловік. У 2012 році було продано більше 4,9 млн. автомобілів. Чистий дохід в 2012 фінансовому році склав 9,6 трильйона ієн (116,16 мільярда доларів США). Nissan пропонує широкий ряд моделей Nissan і Infiniti, що нараховує 64 моделі. У 2010 році Nissan представив Nissan LEAF — перший масовий, доступний за ціною автомобіль, що рухається виключно на електроенергії і заслужив цілий ряд міжнародних нагород, який на сьогоднішній день є найбільш продаваним електромобілем в світі.

Posted on