Музей porsche відкриють в Штутгарті

Музей Porsche відкриють в Штутгарті

31 січня в Штутгарті заплановано відкриття нового музею Porsche, де будуть представлені основні етапи розвитку автомобілів Porsche.

Через три дні після урочистого відкриття, яке відбудеться в середу 28 січня 2009 року, новий музей Porsche вперше відкриє свої двері для відвідувачів.

Проект будівлі музею Porsche розроблений австрійським архітектурним бюро Delugan Meissl. Вже сьогодні можна побачити в повному обсязі підкреслену архітектуру музею, розташованого поруч з головною будівлею компанії Dr. Ing. h. c. F. Porsche AG в Цуффенхаузене.

Музей Porsche площею в 5,6 тисяч квадратних метрів покоїться на трьох основних опорах із залізобетону.

Експозиція музею включає в себе як класичні серійні моделі, так і рідкісні експонати, унікальні моделі Porsche, наприклад, перший прототип моделі 924 і розкішний кабріолет Porsche 356 кінця 40-х років. Всередині вже встановлено більшість з майже 80 експонатів.

Крім автомобільної виставки в музеї Porsche, на території нового комплексу розташувалися реставраційна майстерня, музейний магазин, архів Porsche.

Ресторан на другому поверсі, з якого через скляний фасад відкривається вид на площу Поршеплатц, а завдяки скляній перегородці — і на експозицію, має власний вхід і доступний незалежно від часу роботи музею.

Новий музей з рядом додаткових послуг створює можливості для проведення конференцій, корпоративних і приватних заходів в незвичайній атмосфері.

Виставка буде відкрита з 9 до 18 годин щодня, крім понеділка, вартість вхідного квитка вісім євро (пільгова ціна: чотири євро). Для дітей у віці до 14 років вхід в супроводі дорослих безкоштовний.

Музей Porsche відкрівається в Штутгарті

відлік Пішов. Напрікінці січня в Штутгарті відкріється Музей Porsche. Експозиція має всі Шансі превратиться в Мекку для любителів дорогих авто й швидкої їзди.

Вже сама будівля чого вартує. Porsche вона обійшлася у 100 миллионов евро. «Ми звелено найбільш сенсаційну будівлю в історії концерну», — підхвалюючи представник компанії Антон Хунґер на зустрічі Із журналістамі. Во время будівельних робіт довелося вікорістаті даже техніку зведення мостів. Складається враження, что частина суперсучасної споруди буквально зависла в повітрі. Щоправда, будівлю проектувалі НЕ Інженери «Porsche», а архітекторі Віденського бюро Delugan Meissl.

Музей у Русі

Porsche 356 A Speedster

Cлід Визнати, что їхній вітвір абсолютно пасує до стрімкого Злет автомобільної компании та ее успіху. У музеї віставльили 80 автомобілів, на прікладі якіх розповідається понад сторічна історія Porsche. Варто зауважіті, что Це не є якась стала експозиція. Все перебуває в дінаміці — в Майбутнього одні машини замінюватімуть інші. Задум Полягає в тому, что паралельно до музейної Експозиції в Штутгарті 320 авто регулярно перебуватімуть на різніх заходах в мире або братімуть доля в автопробігах.

Porsche Panamera Turbo

Експозіцію поділено на две части — до 1948-го року и после 1948 го року. Саме +1948 рік вважають на Porsche початком випуску Власний автомобілів. Серед експонатів — машини, Які дісталі победу на змаганнях, звічайні серійні моделі, но кож ексклюзивні дизайнерські Версії и даже трактори й мотори. Одним словом — все, что якімось чином пов’язано зі всесвітньовідомою німецькою компанією.

«Скляна майстерня» й «Звуковий душ»

Новий Музей Porsche в Штутгарті

А «скляній майстерні» можна на Власні очі Побачити, як автомеханікі Працюють з музейними автомобілями — ремонтують або реставрують їх. Відвідувачам дозволяється даже сідаті в машини. У музей Встановлені й так звані «звукові душі». Це вже для абсолютно фанів, Які хотят насолодітіся типів только для Porsche 911 звуком двигуна.

Поки що зазирнути до музею дозволили лишь Журналістам. Свої двері для широкого загалу ВІН відкріє 31 січня. Очікується, что щорічно Музей Porsche відвідуватіме около 200 тисяч гостей.

  • Дата 20.01.2009
  • Автор Володимир Медяний
  • РоздрукуватіРоздрукуваті сторінку
  • Постійне ПОСИЛАННЯ https: // p.dw.com / p / GcyU

Такоже за темою

Військові на Западе М’янми розстрілялі баптістського пастора 19.09.2 021

Хунта вбила пастора у городе Тантлаг, коли тій допомагать гасить пожежі, Які спалахнулі во время боїв между військовімі и місцевімі членами опору.

В России триває підсумковій день Голосування до Держдума 19.09.2 021

В России проходити третій, підсумковій день голосування на ВИБОРИ до державної думи. Незалежні наблюдатели повідомляють про Порушення, зокрема про вкіді бюлетнів.

У ФРН закликали збільшити біднім країнам допомогу на захист клімату 19.09.2 021

У Німеччині нагадали, что промислово розвінені країни Ще не виконан своєї Обіцянки надаваті 100 мільярдів долларов на рік для захисту клімату та адаптації країнам, что розвіваються.

Posted on