Названо переможця конкурсу подаруй татові авто — — автомобільний журнал

Названо переможця конкурсу «Подаруй татові авто«

Названо переможця конкурсу подаруй татові авто - - автомобільний журнал

Минулої весни команда мандрівників з шести чоловік вирушила на трьох автомобілях Lada Largus в пробіг по шести містах Росії — Нижнього Новгороду, Чебоксарах, Іжевську, Пермі, Катеринбургу і Тольятті.

Пробіг був організований сайтом Kolesa.ru і Автовазом за підтримки Міністерства культури РФ.

У кожному місті учасники пробігу влаштовували конкурс дитячого малюнка — дітям у віці від 6 до 10 років пропонувалося намалювати кольоровими олівцями будь-який автомобіль, а ті, хто найвдаліше справлявся з цим завданням, проходили в півфінал і малювали автомобіль Lada Largus, для наочності поставлений перед конкурсантами. Всі діти, які брали участь в конкурсі, отримали запрошення на свято в один з автосалонів Lada, де їм вручили грамоту за участь і подарунок — набір якісних фарб, пензлик і «непроливайку».

При визначенні кращих враховувалися оригінальність малюнка, сюжет, композиція, робота з квітами. З усіх шести міст учасниками проекту було зібрано близько 2 200 робіт, а до фіналу потрапили 29 дітей. Ось їхні імена.

  • Нижній Новгород: Гарнухіна Яна, Варламов Максим, Бондарцев Микита, Синько Дарина, Воронін Степан.
  • Чебоксари: Мухаметшин Раміль, Саботарова Настя, Федяніна Анна, Савинкина Ксенія.
  • Іжевськ: Кільметова Анна, Родіонова Аліса, Поздеева Поліна, Лужбін Катерина, Пчельников Данило.
  • Перм: Кетова Катерина, Іванова Кіра, Полніцкій Андрій, караван Семен, Варанкіна Артемій.
  • Єкатеринбург: гурьевской Микола, Дунаєва Вікторія, Віліченко Дарина, Нечко Матвій, Семенова Ірина.
  • Тольятті: Яиков Микита, Захаров Артем, Зайцева Тетяна, Федорова Анастасія, Лисенко Катерина.

Малюнок переможця — Анни Кільметовой

Тепер, після фінішу ART-пробігу в Тольятті, прийшов час назвати ім’я дитини, який виграв для своїх батьків справжній автомобіль Lada Largus. Після довгих суперечок члени журі дійшли спільної думки, що переможцем конкурсу «Подаруй татові автомобіль» стає АННА КІЛЬМЕТОВА з Іжевська! Вітаємо юне обдарування і його батьків!

Всі роботи фіналістів конкурсу «Подаруй татові автомобіль«

Організатори конкурсу настільки задоволені результатами дитячої творчості, що прийняли ще одне важливе рішення: крім головного призу введена додаткова премія — «Кращий в місті». Автору кращого малюнка в кожному місті буде вручено 30 000 рублів. Сюди включаються і учасники фіналу з міста-переможця, Іжевська, але без урахування володаря головного призу.

Автори проекту заявляють, що конкурс проводиться не в останній раз, і в майбутньому учасники команди «покажи Росію» відправляться в нове «творчу подорож». А з переможцем цьогорічного сезону зв’яжуться найближчим часом і пояснять, як отримати свій приз. Детальніше про процедуру вручення головного призу конкурсу «Подаруй татові автомобіль» читайте в наших подальших новинах.

ART-пробіг «Подаруй татові автомобіль» проїде через шість російських міст

А. Ніконов

У цій публікації ми розповідаємо, як саме ваша сім’я може виграти автомобіль. Після того як з’явилася перша інформація про те, що сайт Kolesa.ru в рамках конкурсу дитячого малюнка розігрує автомобіль Lada Largus, на адресу авторів проекту «Покажи Росію», що реалізують цю ідею, посипалися сотні питань.

Нагадаємо, що в конкурсі беруть діти від 6 до 10 років, і на нашому сайті ви можете детально ознайомитися з правилами проведення конкурсу. Почнемо з того, що це не жарт і не розіграш — ми дійсно збираємося вручити реальний автомобіль Lada Largus в 7-місцевої комплектації автору найталановитішого малюнка.

Батькам дітей в цих містах потрібно: Тепер коротко про головне. Ваша дитина може взяти участь в конкурсі, якщо ви живете в одному з шести міст-щасливчиків, які беруть другий сезон ART-пробігу «Покажи Росію».

1. Отримати бланк домашнього завдання:

  • Завантажити бланк в соцмережах ВКонтакте або Фейсбук.
  • Прийти в торговий центр, який обраний для відбору в вашому місті і взяти бланк у художників ART-пробігу «Покажи Росію».

Здати бланк з домашнім завданням в Дилерський центр Lada в вашому місті. 2.

Прийти в дилерський центр Lada в суботу, взяти участь у відборі до півфіналу і отримати цінний приз. 3.

4. Якщо робота вашої дитини потрапила до півфіналу, прийти в ДЦ Lada в неділю і взяти участь в півфіналі.

5. Чекати рішення журі. Результати конкурсу будуть оголошені 1 червня. Якщо ваша дитина намалював кращу роботу — ви володар Lada Largus!

Нагадаємо, в даний час наші мандрівники перебувають в Нижньому Новгороді.

ART-пробіг «Подаруй татові автомобіль» проїде через шість російських міст

Горностай на картині Леонардо — зовсім не мила тваринка, з якими люблять позувати ошатні панянки, а символ, за допомогою якого впливова людина намагався поставити крапку в секс-скандалі

Непізнаний об’єкт впав на Юпітер

Цей момент зняли на фото і відео астрономи-любителі

12 місяців фінської кухні

Змішавши кулінарні традиції сусідніх країн, Фінляндія додала до них місцеві знахідки і тепер цілий рік може радувати жителів і туристів простий, іноді несподіваної, але завжди ситної, різноманітної і апетитною їжею на будь-який смак

У Туреччині з’явиться «п’ятизірковий» туристичний поїзд

Ексклюзивний маршрут з’єднає Стамбул і Каппадокії

Вогняний тюнінг: як влаштовані американські пожежні машини

Американські пожежні машини, як правило, довше і ширше європейських — в США просто немає середньовічних вузьких міських вуличок. немає і загальних стандартів: кожен підрозділ замовляє автомобіль на свій смак

Ігротека: управління гнівом

У камісадо гравець зобов’язаний підказувати супернику, який фішкою той повинен піти. «Керувати» фігурами противника складніше, ніж здається: подвійна гра вимагає залізної витримки

Названий колір 2022 року

Він символізує оптимізм

Монументальні форми: 8 гігантських статуй

Як це не банально, розмір — кращий спосіб заявити про значення

Помаранчеві люди: 10 дивовижних фактів про голландців

Вони їдять солдат, плавають в басейні в одязі та взутті і дарують ляльки на 50-річчя. Однак всім примхам голландців є логічне пояснення

З любов’ю з …: 5 самих кітчевих сувенірів

Сувенір з поїздки — об’єкт кітчу або можливість переосмислити ідентичність місця? «Навколо світу» виявив 5 найбільш кітчевих сувенірів, які мандрівники люблять привозити з поїздок, і з’ясував, які історії криються за відомими образами

У Криму археологи знайшли колекцію прикрас III століття

Знахідки були зроблені в могильнику Опушки недалеко від Сімферополя

iPhone / iPad-версія журналу

Інтерактивна версія журналу для iPad, iPhone, iPod і Android

Журнал Вокруг света

Ваш улюблений журнал в звичайному і travel-форматах

Мережеве видання «Сайт VokrugSveta.ru (ВокругСвета.ру) »Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ЕЛ №ФС77-67787, видано Федеральною службою з нагляду в сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) 13 грудня 2016 року.

Засновник мережевого видання: Товариство з обмеженою відповідальністю «Херст Шкульов Паблішинг»

Головний редактор: Сарханянц До. Р.

Copyright (c) ТОВ «Херст Шкульов Паблішинг», 2021

Будь-яке відтворення матеріалів сайту без дозволу редакції забороняється.

Контактні дані редакції для державних органів (в тому числі для Роскомнадзора):

Posted on