Новий mini countryman отримав п’ять зірок в краш-тесті euro ncap

Новий MINI Countryman отримав п’ять зірок в краш-тесті Euro NCAP.

Новий MINI Countryman — найбільша і універсальна модель в історії британського бренду, що відрізняється неймовірною місткістю, відмінною динамікою і завидною маневреністю. Виняткова ефективність систем безпеки цього компактного автомобіля преміум-класу була підтверджена найвищою оцінкою за результатами міжнародного краш-тесту Euro NCAP. Новий MINI Countryman гарантує найкращий рівень захисту пасажирів незалежно від їх місця розташування в салоні і дорожньої обстановки.

Краш-тести, проведені незалежним комітетом з оцінки активної і пасивної безпеки Euro NCAP (The European New Car Assessment Programme), є головним критерієм безпеки сучасних автомобілів і отримали визнання не тільки в Європі, але і у всьому світі. Фахівці аналізують поведінку транспортного засобу під час різних зіткнень, щоб перевірити міцність пасажирського відсіку і ефективність систем пасивної безпеки, а також визначити характер сил, що діють на пасажирів. Додатково до всього, оцінюються системи активної безпеки і системи захисту пішоходів.

Захисний пасажирський відсік нового MINI Countryman підтвердив свою високу міцність під час фронтального і бічного зіткнень, і так званого бокового удару об стовп. За результатами випробувань ризик отримання травм для пасажирів автомобіля незалежно від їх статури і місця в салоні був кваліфікований як дуже низький. Рівень безпеки дітей в салоні отримав найвищі оцінки. Активні підголівники значно знижують небезпеку отримання травм шийного відділу хребта при зіткненні з автомобілем, який рухався позаду. Новий MINI Countryman відрізняється енергопоглинаючими зонами в передньому бампері, а також активним капотом для максимального захисту пішоходів. При наїзді на пішохода або велосипедиста капот автоматично піднімається, щоб запобігти ризику отримання травм від удару об тверді частини двигуна.

Відмінна поведінка нового MINI Countryman під час зіткнень — результат комплексної концепції безпеки, представленої на кожній моделі преміального британського бренду. Всі компоненти сконструйовані таким чином, щоб запобігати аваріям. А в разі, якщо зіткнення все ж сталося, вони захищають пасажирів і допомагають оперативно викликати необхідну допомогу. Особлива конструкція кузова з ретельно розрахованими зонами деформації гарантує ефективне гасіння сили удару і зберігає цілісність пасажирського відсіку. Високоефективні системи пасивної безпеки захищають пасажирів протягом усієї поїздки. Крім іншого, в список базової комплектації нового MINI Countryman входять система попередження зіткнень з функцією автоматичного гальмування в умовах міста, індикатор тиску в шинах, а також система екстреного виклику з автоматичним визначенням місця розташування і ступеня пошкоджень транспортного засобу.

Високий рівень безпеки — невід’ємна частина традицій бренду MINI. MINI Countryman попереднього покоління також був удостоєний п’яти зірок за результатами краш-тесту Euro NCAP. Однак з плином часу в регламент даного автомобільного дослідження з безпеки були внесені зміни. Той факт, що нова модель MINI завоювала вищий бал — підтвердження того, що британська марка гарантує не тільки максимальне задоволення від водіння, але і безпеку.

Американці відправили Mini Countryman на краш-тести

Новий mini countryman отримав п'ять зірок в краш-тесті euro ncap

Рестайлинговая версія компактного кросу Mini Countryman була знищена фахівцями американського Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS) з метою перевірки рівня безпеки водія, пасажирів і пішоходів.

Ударні випробування завершилися для «паркетника» успішно — за безпеку він отримав нагороду Top Safety Pick. До максимальної оцінки Top Safety Pick + перелицьований Mini Countryman не дотягнув через недостатньо якісної головної оптики. Фахівці IIHS оцінили висвітлення дороги фарами як «посередньо» і «погано» в залежності від їх типу.

Інтер’єр MINI Cooper S E Countryman ALL4

Інтер’єр MINI Cooper S E Countryman ALL4

Інтер’єр MINI Cooper S E Countryman ALL4

Інтер’єр MINI Cooper S E Countryman ALL4

Mini Countryman відмінно впорався з усіма типами ударів, застосовуваних в краш-тестах, в тому числі з найскладнішим тестом з малим перекриттям, коли автомобіль ударяють об нерухому перешкоду на швидкості 60 км / ч чвертю капота.

Крім цього компактний крос має на борту автоматичну систему запобігання фронтального зіткнення, яка здатна самостійно зупинити автомобіль на швидкостях в 19 км / год і 40 км / год в разі появи на шляху руху автомобіля перешкоди.

Інтер’єр MINI Cooper S E Countryman ALL4

Інтер’єр MINI Cooper S E Countryman ALL4

Інтер’єр MINI Cooper S E Countryman ALL4

У Росії найдоступніший Кантрімен — Mini Countryman Cooper — коштує від 1 690 000 рублей. Повнопривідний Cooper SD All4 обійдеться в 2 290 000 рублей мінімум.

Раніше Європейська програма оцінки нових автомобілів Euro NCAP теж перевіряла рестайлінгову версію Mini Countryman. За даними їх методики, у маленького кросу високий рівень безпеки. До речі, портал «Колеса.ру »нещодавно проводив тест-драйв Mini Cooper Countryman 1,5 AT.

Результати нових краш-тестів з ударом про мале перекриття: Mini Cooper Countryman — «добре», а Nissan Juke — «погано»

Американський Страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS) опублікував результати нових краш-тестів з ударом об бар’єр з малим перекриттям. У випробуваннях взяли участь 12 моделей автомобілів: Mini Cooper Countryman, Ford C-Max Hybrid, Mitsubishi Lancer, Scion FR-S, Subaru BRZ, Scion xB, а також Hyundai Veloster, Fiat 500L, Nissan Juke, Leaf і Mazda5.

Нагадаємо, вперше проведений в 2012 році тест з ударом об бар’єр з перекриттям малої площі відтворює ситуацію, в якій невелика частина переду автомобіля стикається при зіткненні про іншу машину, дерево або ліхтарний стовп. В ході тесту автомобіль б’ється об бар’єр, рівний за площею 25% передньої частини машини на швидкості в 65 км / год.

Володарем найвищої оцінки в тесті ( «добре») став кросовер Mini Cooper Countryman. П’ять машин удостоїлися оцінки «задовільно», дві — «посередньо» і чотири — «погано».

Експерти IIHS відзначили ефективність каркаса Cooper Countryman при аварії, а також похвалили злагоджену роботу всіх систем безпеки. Пасажири кросовера Mini схильні до мінімального ризику отримати травму при аварії.

Негативну оцінку заслужили моделі Fiat 500L, Mazda5, Nissan Juke і Leaf — пасажирські відсіки цих автомобілів не зберегли структурну цілісність, що позначилося на ефективності інших систем безпеки.

Більш того, експерти IIHS назвали Mazda5 однієї з трьох найгірших моделей, коли-небудь проходили тест з ударом об 25% -е перекриття — двома іншими автомобілями в цій категорії є Kia Forte і Toyota Prius V.

В Інституті також відзначили непоганий рівень захисту пасажирів гібрида Chevrolet Volt. Завдяки наявності системи превентивного гальмування Volt також досяг найвищої нагороди в загальному рейтингу IIHS під назвою Top Safety Pick +.

Електрокар Nissan Leaf, навпаки, не удостоївся позитивної оцінки — пасажирський відсік моделі став коротше приблизно на 35-40 см після тестового удару.

Ford C-Max Hybrid — «задовільно» (нагорода Top Safety Pick)

Mitsubishi Lancer — «задовільно» (нагорода Top Safety Pick)

Scion FR-S / Subaru BRZ — «задовільно» (нагорода Top Safety Pick)

Posted on