Новинка від forda до 2010 року; quot; ford focus 3; quot.

Англійські тюнери створили «альтернативний» Ford Focus RS500

Німецьке автомобільне видання Auto Bild наводить трохи нової інформації про Ford Focus 3. За попередніми даними, наступне покоління з’явиться в кінці 2010 року. Першими з конвеєра зійдуть хетчбеки в трьох- і п’ятидверному варіантах. Седан і купе-кабріолет з’являться трохи пізніше, не раніше 2011 року. Втім, можливо, з’явиться і новий для Frod Focus тип кузова — купе. Така ймовірність осбитія збільшує той факт, що новий Ford Focus 3 буде глобальним, а в ринок Північному Америки дуже любить двохдверні автомобілі.

Компанія Ford на етапі розробки Ford Focus 3 приділять велику увагу якості деталей. Це викличе підвищення ціни автомобіля. Додасться новий інтерфейс управління системами автомобіля за допомогою бортового комп’ютера. Це буде щось на зразок iDrive у BMW або COMAND від Mercedes.

Не обійдеться і без поновлення в асортименті двигунів. Самим дрібнокаліберним буде бензинова рядна четвірка об’ємом всього 1 літр. Завдяки турбіні вона зможе видавати близько 90-100 кінських сил. Однак більшу популярність пророкують іншому бензиновому двигуну. З об’ємом 1,6 літра і Трубіної він бужет мати потужність близько 150 л.з. Не обійшлося і без улюблених Європою дизелів. Ці силові агрегати будуть представлені лінійкою від скромний 90 до значних 200 коней.

Швидше за все, у Ford Motor Company вийде зробити гідного спадкоємця соврменной автомобіля класу C. Новий Ford Focus 3 спілкуватися бути більш якісним, розумним і економічним.

Ford Focus RS вже на вулицях Англії

Офіційний продажу нового Ford Focus RS вже не почалися, якщо не брати до уваги попередні замовлення. Але якщо вірити словам одного дуже уважного англійця, по вулицях одного з південних міст Англії вже їздить один представник потужного хетчбека. По всій видимості це один з останніх тестових зразків. Втім, вохможно це всього лише черговий тюнінг-пакет для Ford Focus.

Тест-драйв Ford Focus ST 2008

Одна з особливостей сучасного автомобільного ринку полягає в його регіональність. Незважаючи на загальну глобалізацію все ще залишається безліч моделей, які продаються тільки на окремих континентах. Або навпаки, в деяких країнах недоступні. Особливо актуально це для Ford Motor Company, адже моделі для Сереро-американського ринку значно відрізняються від європейських. І Ford Focus тут не є винятком. Так що для фахівців з інтернет-видання autoblog.com тест-драйв нового Ford Focus ST став таким же незвичайним дією, як для нас поїздка на звичному для них Ford Mustang.

Ford Focus RS 2009 року на паризькому автосалоні

Нещодавно відкрив свої двері міжнародний автосалон в Парижі підніс чимало новинок автомобільного світу. Але серед виставлених експонатів були і вже знайомі нам моделі. Безперечно, одним з найцікавіших стендів компанії Ford стала експозиція Ford Focus RS. Як і годиться, гарячий хетчбек був виставлений у фірмовому зеленому кольорі. Цей відтінок можна вважати сучасним варіантом зеленого, під яким виступали автомобілі Ford в гонках Ле-Ман в 70-их роках 20 століття.

Тюнінг-пакет Mountune Performance для Ford Focus ST

Компанія Mountune Performance представила свій набір для підвищення потужності Ford Focus ST. Він включає інтеркулер ProAlloy і повітряний фільтр підвищеної пропускної здатності KN. Установка такого пакета збільшує потужність двигуна до 260 кінських сил при 5500 оборотів в хвилину. Крутний момент зростає до 400 Нм.

Збільшена потужність позначається на динаміці автомобіля. Ford Focus ST з пакетом Mountune Performance на 0,6 секудни швидше свого стандартного аналога в спринті до 100 км / год. Невеликий тюнінг не відіб’ється на зводоской гарантії. Вартість всього комплекту від Mountune Performance становить 2300 доларів.

Posted on