Новобудови Краснодара від забудовника, ціни і покупка квартир.

Всі новобудови Краснодара

Новобудови Краснодара від забудовника, ціни і покупка квартир.

Думка експерта повеселила (. у адміністрації були претензії.

Ну вид з вікон повинен бути шикарним. Я ось навіть задумалася про.

Може бути і нічого, але поруч у вікна дивляться недобудовані кинуті.

Задумалися про покупку квартири в іпотеку. Живемо в двокімнатній квартирі з батьками.

Перспективний район і інфраструктура тут вже є вся, так.

Ну що, письменники-фантасти попередніх захоплених відгуків, написаних.

Відмінний житловий район бцдет: паркінг критий, спортивні та дитячі.

Неометрія працює на совість, бачив кілька їх проектів.

прикольний ЖК. З благоустрою мені здається найкращий ЖК.

Купила квартиру в грудні 2018 р дистанційно. У мене була Наталя.

  • Онлайн і без візиту в офіс
  • безкоштовно

Зміни вартості квадратного метра житла серед усіх житлових комплексів за даними порталу 23квартіри.ру за останні 6 місяців

До ваших послуг сайт c найактуальнішою і повною інформацією про новобудови Краснодара і регіону. Наша місія — допомогти вибрати і купити квартиру предпочитаемой планування в потрібному районі на найбільш вигідних для вас умовах. Для цього ми надаємо зручність і простоту користування сайтом, регулярно поповнюємо його новими об’єктами, стежимо за проведеними акціями та знижками, щоб кожен зацікавлений покупець встиг взяти участь і заощадити гроші.

Експерт вважає малоймовірним відключення Wildberries від платіжних систем Visa і Mastercard

МОСКВА, 31 серпня — ПРАЙМ. Варіант розвитку подій, при якому онлайн-рітейлер Wildberries за результатами перевірок в банках буде відключений від міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard, в даний час є малоймовірним, повідомив РІА Новини голова Асоціації учасників ринку електронних грошей та грошових переказів Віктор Достов.

На Далекому Сході може з’явитися перший місто-мільйонник

«Навряд чи результати розслідування якось позначаться на споживачах. У самому крайньому випадку систематичне порушення правил платіжної системи призведе до відмови у доступі до них конкретного юрособи — це означає, що на торговому майданчику не братимуть карти Visa, Mastercard як з введенням реквізитів карти, так і через Apple Pay або Samsung Pay. Зараз це розвиток подій здається малоймовірним», — вважає Достов.

Wildberries 17 серпня оголосив про зниження цін на товари при оплаті за допомогою російських платіжних систем — карт «мир», системи швидких платежів і сервісу SberPay, пояснивши, що різниця у вартості досягається за рахунок більш низьких комісій при обробці операцій вітчизняними платіжними системами, тоді як комісії міжнародних платіжних систем досягають 2%. Visa і Mastercard розкритикували рішення рітейлера.

Wildberries в свою чергу звинуватив їх в тиску на російські банки, підкресливши, що мова йде саме про знижки для покупців в залежності від того, через яку платіжну систему вони оплачують товар. Проте Visa, лист якої є у ​​РІА Новини, попросила банки-еквайєри до кінця місяця розслідувати наявність комісії за оплату покупок картами цієї системи в Wildberries і пригрозила штрафами в разі проведення таких операцій в розмірі 25 тисяч доларів. Аналогічний лист, за повідомленням газети «Відомості», на адресу кредитних організацій направила і Mastercard.

Аналітик пояснив, чому зросте попит на валюту

«В рамках розслідування, на мій погляд, ключовими є два питання. Перший — чи є 2% націнкою на вартість товару, вже очищену від комісій платіжних систем. Якщо немає, то виходить, що споживач сплатить цю комісію двічі: один раз в явній, а другий раз в прихованій формі. Якщо так, то чому магазин не показує покупцеві комісії по картах «мир» і також не стягує їх окремо. Другий — чи дійсно магазин платить по всіх операціях шукані 2% по всій номенклатурі товарів», — міркує Достов.

Якщо немає, то мова може йти про введення ринку в оману, пояснив експерт. «Окремо, ймовірно, буде розглянуто період, протягом якого різниця в комісіях трактувалася не як знижка, а як націнка — це вразливий пункт не тільки з точки зору правил міжнародних платіжних систем, але і з точки зору російського права. В цілому в історію виявилося залучено велику кількість різних гравців і розглядатися вона буде не тільки сама по собі, але і як прецедент на майбутнє», — уклав він.

Posted on