Нумізматичний інтернет-магазин. купити монети і банкноти з доставкою по рф і світу.

Нумізматичний інтернет-магазин монет і банкнот

Переваги: ​​Великий вибір, швидка обробка, формування і відправка замовлення, ввічливість і своєчасне інформування.

Недоліки: Користуюся послугами даного магазину втретє і, поки, що-небудь негативного сказати не можу.

Коментар: Хочу сказати велике спасибі всьому колективу магазину за допомогу, співчуття, співпереживання і за те, що вони ще не втратили людської гідності, як багато інших, у яких в очах крім рубля, долара і євро нічого немає. Я думаю такому колективу можна довіряти.

Адамов Олексій

Переваги: ​​Дуже зручно і швидко. Замовлення було дуже швидко оформлений і відправлений. Низька вартість доставки. В інших магазинах в кілька разів вище.

Недоліки: не виявив

Коментар: Замовив дві монети. Від моменту замовлення до отримання пройшло всього 5 днів і то тому, що доставка здійснювалася поштою. Монети нові, відмінної якості.

Яковлєв Дмитро

Переваги: ​​Швидка і оперативна доставка, є що вибрати, хороша упаковка.

Коментар: Замовлення зробив із Смоленська 14.01.2016 близько 16.00 годин 20.01.2016 06.45 отримав SMS про те, що замовлення прибув і чекає отримання на пошті, приємно що швидко і з оповіщенням. Що замовив то і отримав, буду замовляти в подальшому. відмінний магазин.

сарана Олександр

Переваги: ​​Чудовий магазин. Вже неодноразово купую монети для своєї колекції. Всі монети в хорошому стані. Зручний і зрозумілий інтерфейс сайту. Фото монет відповідають тим що замовляв. Замовлення збирають швидко. Дуже сприятлива обстановка в офісі. Багато знижок, що дуже радує. Користуюся самовивозом, тому не можу оцінити достоїнства доставки поштою. Але впевнений що теж все на 5+.

Царегородцев Борис

Переваги: ​​Отримав, спасибі! Монети хорошої якості. ціни прийнятні. В інших місцях є подорожче. Навіть виконали прохання зроблену по телефону про вкладення декількох монет, що не увійшли в основний замовлення. Ще раз дякую. Сьогодні, 7 жовтня отримав другу посилку зі своїм замовленням все просто супер дуже вдячний.

Недоліки: Поки не помітив. Їх просто немає.

Коментар: Рекомендую всім.

Кузьмін Василь

Переваги: ​​Сподобалося все: доставка, упаковка і, природно, вміст.

Недоліки: Недоліків немає.

Коментар: Здивувала дуже відповідальна упаковка товару, а також повідомлення трек номера для відстеження пошти. Доставка була післяплатою і суму при видачі не перевищили все як в документах. За весь величезне спасибі, буду користуватися послугами цього магазину, так як при постійному користуванні є необхідні для товарообігу знижки.

Posted on