Огляд найдорожчих автомобільних номерних знаків в світі

Огляд найдорожчих автомобільних номерних знаків в світі

Огляд найдорожчих автомобільних номерних знаків в світі

Разом з тим, практика інших країн не тільки виділяється незвичайним наповненням реєстраційних табличок. Деякі з номерів дуже дорого обходяться його власнику.

Най-най дорогий номер. Немає нічого простішого, ніж штампована цифра «1» на табличці. Під таким числівником повинен знаходитися номер автомобіля, який належить принцу або королеві.

Номерний знак з такою цифрою був викуплений в 2008 році бізнесменом з Абу-Дабі Саїдом Абдул Г. Хурри. До сих пір табличка на належному йому Rollce-Royce не тільки найпомітніша в ОАЕ. Номер ще і найдорожчий в світі. На аукціоні за нього більше 10 років тому заплатили 10 млн. доларів.

Поодинокі і дорогі. Не рідко водій хоче не тільки виділитися помітною комбінацією цифр, але і характеризувати себе або свій автомобіль. Серед інших відомих випадків покупки табличок, єдиних в своєму роді, виділяються:

  1. «25 0». Таку комбінацію захотів встановити на Ferrari власник автосалону Ferrari з Великобританії Д.Коллінз. На згадку про рок-музиканта його машина серії «F250 SWB» отримала бортовий номер з цифр у назві моделі. Для машини вартістю близько 10 млн. фунтів, знадобилося понад 540 тис. фунтів на номери.
  2. «F1». Спортивний Mercedes SLR McLaren після оплати його власником — бізнесменом А.Каном комбінації, ідентичною назвою «Королівських гонок», отримав один з найкоротших номерів в світі. На думку власника, машина з табличкою на 453 тис. фунтів, сама значно зросла в ціні. Поки, правда, виставлений на продаж спорткар за 14,4 млн. фунтів так і не знайшов покупця.
  3. «S1». Табличка з комбінацією, аналогічної зразком 1903 роки (номер лорда Кінгсбурга), була куплена на аукціоні в Шотландії. Знак за інформацією анонімного покупця призначений для яскраво-червоною ретро Skoda. Підсумкова ціна лота — близько 423 тисяч фунтів.
  4. VIP 1. Хто, як не російський олігарх, спокуситися на таке поєднання букв і цифр. Ще в 2006 році Р.Абрамович придбав такий автомобільний номер. Для бізнесмена кінцева ціна — 300 тис. фунтів, хоча ще за 2 роки до дати угоди шильда була перепродана за все за 62 тисячі.

Ексклюзивні номери в Росії. Придбання «щасливих» номерних табличок сьогодні в Росії знаходиться в тіні. Рідкісні комбінації можна зустріти в спеціальних закритих групах в соціальних мережах. Серед характерних пропозицій зустрічаються:

  • О019ОО77 — 1,6 млн. рублів;
  • Х555ЕТ199 — 150 тисяч рублів;
  • М800ОР777 — 85 тисяч рублів.

Ситуація з сірим ринком поступово втрачає актуальність, оскільки за привласнення номера автомобілю при реєстрації ГИБДД більше відповідати не буде. Як складеться ситуація, коли за процес візьмуть в свої руки спеціально акредитовані компанії, прогнозувати рано.

Автомобілі з цікавим поєднанням цифр і букв не зникнуть, але також правильно, коли на дорогах немає табличок з незрозумілою приналежністю «Вован» або «Оксана».

Дитяча гаджетозавісімость з користю: ​​експерт про те, як перетворити безцільне марнування часу в добре оплачувані навички

Усвідомлений батько знає, що кожній дитині потрібно цифрове освіту, але в школах його поки немає. Рішення знайшов міжнародний проект для нового IT-покоління KIBERone *.

KIBERone — це КіберШкола майбутнього і мрія будь-якої дитини. Тут навчають створенню крутих сайтів, мобільних додатків, чат-ботів, ігор, web * -дизайну, етичної блогінгу і хакингу, SMM *, кібербезпеки, інтернет-просування, основам мультиплікації.

Фото надала школа KIBERone

Завдання КіберШколи — надати резидентам все саме передове і затребуване в сфері технологій. Філії KIBERone розташовуються в 245 містах і в 25 країнах світу. Принципова відмінність КіберШколи від комп’ютерних курсів — довгий повний цикл навчання, а не короткі курси, після яких складно відтворити матеріал.

«Нам важливо» вести «студента до результату і бачити його прогрес за кілька років, — каже засновник компанії KIBERone Ольга Апалькова. — Наприклад, в цьому році ми впровадили кілька нових модулів спільно з партнерами. Це найвідоміші гіганти в сфері IT * — Autodesk (автори програм 3ds Max, ArchiCAD) і всіма улюблений Snapchat — створення смішних масок для фото. Фармацевтика, будівництво, медицина, промисловість — всі ці сфери зараз відчувають кадровий голод, і ринку потрібні нові герої ».

KIBERone є партнером компанії Microsoft і визнаний кращим проектом міжнародного рівня в сфері цифрового освіти за версією Генеральної Асамблеї ООН і ЮНЕСКО. Переможець в IT-конкурсі WSIS Prizes * 2020 на категорії цифрового навчання.

Фото надала школа KIBERone

KIBERone

адреси:

— ТЦ «МЕГА», проспект Перемоги, 141;

— вул. Островського, 27.

Безкоштовні пробні заняття проходять кожну суботу та неділю. Забронювати місце на пробне заняття можна на сайті (kazan.kiber-one.com) або по телефону +7 (904) 712-25-15. Кількість місць обмежена.

Передплачуйте і читайте найважливіше з новин

в Telegram, Інстаграм і ВКонтакте

Posted on