Олександр гордон «бував в гостях у володимира путина, коли працював з його колишньою дружиною»

Олександр Гордон: «Бував в гостях у Володимира Путіна, коли працював з його колишньою дружиною»

У минулому телеведучий спілкувався з колишньою дружиною Володимира Путіна по роботі і навіть був в гостях у першої особи держави. За словами Олександра Гордона, Володимир Володимирович і його сім’я жили порівняно скромно.

Олександр гордон «бував в гостях у володимира путина, коли працював з його колишньою дружиною»

Гордон пишається дружбою з Людмилою Путіної і тим, що кілька років тому їх об’єднували однакові інтереси.

«Я бував в гостях у Путіна, коли товаришував і працював разом з його колишньою дружиною. Вона захоплювалася психологією, ми знімали фільми на цю тему. Працювали над проектами в резиденції Путіних. У мене навіть була зустріч з Володимиром Володимировичем. Я вийшов на ганок, а тут він під’їжджає, щоб попрощатися з Людмилою Олександрівною перед відльотом. ми привіталися. ось і все. Так ось що я вам скажу: у них був дуже скромний будинок », — підкреслив 57-річний телеведучий в інтерв’ю Юрію Дудю на YouTube.

Також Олександр Гаррійович близько спілкується з лідером ЛДПР Володимиром Жириновським. Правда, іноді телеведучий категорично не погоджується з думкою політика і може зробити йому різке зауваження.

«Дуже давно і з різних сторін знаю Володимира Вольфовича. У мене навіть є малиновий піджак, який він мені подарував. Зрозуміло, я міг би йому сказати все, що хочу, і такі випадки були. Не буду говорити, про що ми розмовляли в такі моменти, тому що не вистачало, щоб він ще на мене кинувся. І так проблем вистачає », — зазначає Гордон.

«Ти хто така, тварь?!»: Олександр Гордон накинувся на матір, били сина-інваліда

читати статтю повністю

World of Tanks (оновлення 0.8.0 — новий рендеринг і фізика) (сторінка 5)

Підведення підсумків даного дослідження продовжимо розрахунком середньоарифметичної продуктивності відеокарт і процесорів в трьох локаціях.

Моніторинг використання оперативної і відеопам’яті

Використання відеопам’яті і оперативної пам’яті

реклама

відеопам’ять

Увімкніть JavaScript, щоб бачити графіки

Оперативна пам’ять

Увімкніть JavaScript, щоб бачити графіки

Мбайт

Результати тестів: порівняння продуктивності

Зведена діаграма результатів тестів одиночних відеокарт

1280х1024

Увімкніть JavaScript, щоб бачити графіки

розгін

Увімкніть JavaScript, щоб бачити графіки

1680х1050

Увімкніть JavaScript, щоб бачити графіки

розгін

Увімкніть JavaScript, щоб бачити графіки

1920х1080

Увімкніть JavaScript, щоб бачити графіки

розгін

Увімкніть JavaScript, щоб бачити графіки

NVIDIA 3D Vision

Зведена діаграма результатів тестів процесорів, що працюють на частоті 3000 МГц

1280х1024

Увімкніть JavaScript, щоб бачити графіки

1680х1050

Увімкніть JavaScript, щоб бачити графіки

1920х1080

Зведена діаграма результатів тестів процесорів

1280х1024

Увімкніть JavaScript, щоб бачити графіки

розгін

Увімкніть JavaScript, щоб бачити графіки

1680х1050

Увімкніть JavaScript, щоб бачити графіки

розгін

Увімкніть JavaScript, щоб бачити графіки

1920х1080

Увімкніть JavaScript, щоб бачити графіки

розгін

реклама

висновок

Так, розробники виконали свою обіцянку, збільшивши продуктивність відеокарт в грі з поліпшеними графічними настройками приблизно на десять відсотків. На жаль, це моя суб’єктивна точка зору, оскільки не було можливості протестувати гру зі старим рендерингом. На даний момент стандартні графічні настройки урізані настільки, що в реальності є пресет з мінімальними значеннями.

У дозволі 1280х1024 комфортну продуктивність продемонстрували всі протестовані прискорювачі, хіба що молодшим рішенням для подолання цієї планки знадобився розгін. При переході на 1680х1050 з цим завданням впоралися графічні прискорювачі класу Radeon HD 7770 +1024 Мбайт / GeForce GTX 550 Ti +1024 Мбайт і вище. У роздільною здатністю 1920х1080 комфортні результати показали моделі Radeon HD 6850 1024 Мбайт / GeForce GTX 460 1024 Мбайт і старше.

При включеній технології NVIDIA 3D Vision гра пред’явила до графічної підсистеми настільки підвищені вимоги, що прийнятну продуктивність змогли забезпечити тільки відеокарти GeForce GTX 6xx серії.

Варто відзначити дуже неприємну ситуацію, що склалася з відеокартами Radeon HD 7970 GHz Edition 3072 Мбайт, Radeon HD 7970 3072 Мбайт, Radeon HD 7950 3072 Мбайт, Radeon HD 7870 2048 Мбайт, Radeon HD 7850 2048 Мбайт. Якщо на карті «Хіммельсдорф» вони продемонстрували високу продуктивність, то на картах «Фіорди» і «Заполяр’я» поступилися своїм попередникам, Radeon HD 6ххх серії. Більш того, граючи в рандомних боях на Radeon HD 7970 3072 Мбайт, я потрапляв на дві карти, в яких продуктивність падала до 10 FPS.

У наявності подвійна проблема:

  • Погана оптимізація драйверів нових відеокарт під версію 0.8.0.
  • Погана оптимізація оновленого клієнта гри під графічні прискорювачі Radeon HD 79хх і Radeon HD 78хх серій.

Сподіваюся, в найближчий місяць обидві компанії Wargaming.net і AMD проведуть необхідну оптимізацію графічних драйверів і клієнта гри, щоб всі без винятку гравці змогли насолодитися нормальної грою в World of Tanks.

На мій превеликий жаль, оновлення 0.8.0 не принесло ніяких зрушень в плані оптимізації гри під багатоядерні процесори. Моніторинг завантаження CPU, проведений за допомогою утиліти Riva Tuner, показав стару безрадісну картину: максимально завантажувалися від сили півтора ядра процесора.

В результаті гра як і раніше вимоглива до питомої продуктивності на одне процесорний ядро. Як вже давно відомо, в цій «дисципліни» процесори AMD не конкуренти продукції Intel. Ось і тести показали, що навіть молодші CPU Pentium G виявилися здатні майже на рівних змагатися зі старшими моделями FX-8120, FX-6100, Phenom II X6 і Phenom II X4.

Що в підсумку? Для комфортної гри в World of Tanks бажаний системний блок з чотирма гігабайтами оперативної пам’яті і відеокартою, оснащеною одним гігабайтом набортної пам’яті. Для забезпечення роботи технології NVIDIA 3D Vision потрібен графічний прискорювач однойменної компанії з двома гігабайтами відеопам’яті.

А для повного занурення в ігровий процес World of Tanks я рекомендую будь розігнаний чотирьохядерний процесор Intel, який без проблем забезпечить високу продуктивність.

Дякую за допомогу в підготовці матеріалу до публікації: donnerjack.

Апгрейд, ще апгрейд: новий глава BMW продовжив життя моделі i3

Пєсков виграв 10 тисяч в розіграші на виборах

Собянін пояснив зростання захворюваності COVID-19 в Москві

Глава ЗОШ: Жодної виборчої скриньки не забракували в другій день виборів

Число тих, хто проголосував онлайн москвичів перевищила 1,7 млн

Собянін: Десять станцій московського метро планують відкрити восени

Москвичів попередили про сильні дощі з 20 вересня

Простота у використанні і

найсучасніші технології

Аналітична робота в режимі

реального часу

Технології та алгоритми

Моніторинг соціальних мереж в 2 кліка

Сьогодні таке поняття, як моніторинг ЗМІ перетворилося з маловідомого терміну в потужний інструмент розвитку будь-якої компанії, що дозволяє оперативно отримувати всю необхідну інформацію про конкурентів, власної компанії з газет, радіо, телебачення, мережі інтернет.

Buzznet допоможе вам швидше приймати обґрунтовані рішення завдяки доступу до тисяч джерел новин та інформації високої якості, зібраних на єдиній платформі. Потужна система пошуку і повідомлень забезпечить вас необхідною інформацією в потрібний час.

Чи працюєте ви над дослідженням, створюєте чи щоденний новинний дайджест або переглядаєте головні новини з певної тематики — Buzznet завжди забезпечить вам очевидне інформаційну перевагу. Унікальний рівень аналізу даних дозволяє відсікати все несуттєве і знаходити свіжу, критично важливу інформацію.

Posted on