Ось таким може стати новий cadillac escalade

Ось таким може стати новий Cadillac Escalade

Американці поки тільки тестують наступне покоління флагманського позашляховика, але ми вже представили, як він буде виглядати.

Ось таким може стати новий cadillac escalade

Не секрет, що зі зміною поколінь Cadillac Escalade отримає і принципово нову зовнішність: позашляховику оновлять екстер’єр в повній відповідності з поточною дизайнерської політикою марки. Ключові стилістичні рішення, які зараз активно застосовують художники Cadillac, реалізовані і на наших рендера.

Що ми знаємо про новий Cadillac Escalade:

Найімовірніше, зразком для редизайну «Ескалейд» стане його молодший брат — трьохрядовий кросовер Cadillac XT6. Відповідно, великий позашляховик змінить нинішню вертикальну оптику на вузькі горизонтальні фари, зберігши при цьому зв’язок з попереднім поколінням за рахунок масивних ходових вогнів, а також обзаведеться новомодної гратами радіатора. При цьому люксовому всюдихода неминуче намалюють інші бампери, але загальний брутальний силует Escalade, найімовірніше, не втратить.

Це стосується і деяких деталей конструкції — наприклад, рами в основі кузова. Однак, за попередніми даними, позашляховику вже розробили абсолютно нову (і повністю незалежну) задню підвіску. Це дозволить фірмі випустити на ринок «заряджену» версію «Ескалейд», яку можуть забезпечити двигуном від Camaro ZL1 — компресорним V8 об’ємом 6,2 л, що розвиває до 650 л.з.

Що стосується інтер’єру, то його теж перероблять в дусі останніх дизайнерських рішень марки. Позашляховик, судячи зі шпигунських фотографій, обзаведеться просунутої мультимедійною системою з великим екраном і сучасним контролером від Cadillac XT6, джойстиком перемикання передач замість нинішнього важеля і великою кількістю розкішної обробки із застосуванням шкіри, дерева і металу.

Ціни на актуальний Cadillac Escalade в Росії зараз починаються з позначки в 4 950 000 рублей.

Американці побудують електричний 1500-сильний позашляховик

Triton Solar — це приватна Фірма з Нью-Джерсі, яка відкрилася в 2012 році І поставила собі за мету змінити те, як світ використовує енергію. Частина їх плану полягає у випуску електромобілів, І першим з них став проект восьмимісцевого позашляховика Triton Model H.

Фото: tritonev. Co

Спочатку Фірма планувала побудувати спорткар з ім’ям F4, але після вивчення ринку стало ясно, що для початку краще зайнятися більш популярним сегментом масивних позашляховиків. А споркаров зайнятися пізніше.

Портал Autoblog повідав, що очікується випустити дві версії позашляховика Triton — базову І H Performance. Автомобіль отримає повний привід, що діє з системою з 4-х електромоторів. Фірма заявляє, що Базова модель отримає 1 000 л. З., А потужна матиме можливість видавати майже 1 п’ятсот Л. З. При цьому позашляховик буде мати можливість розігнатися до 100 км / год за 2, 9 секунди — як Ferrari LaFerrari або ніссан GT-R Nismo.

очікується, що Базова модель отримає тягову батарею на 150 кВтsdot; ч І матиме можливість проїжджати без малого 800 кілометрів на одному заряді — така ж дальність, наприклад, заявлена ​​у Tesla Cybertruck. А потужна модель отримає батарею на 200 кВтsdot; ч, через що буде мати можливість проїжджати без підзарядки тисячі сто двадцять шість кілометрів. І це зважаючи на, що важити машина буде 2 350 кілограмів.

в Triton Model H встановлять інтелектуальну пневматичну підвіску, яка піднімається або опускається в залежності від умов водіння.

Судячи з Рендер, в салоні Triton Model H буде досить просторо, А перед задніми пасажирами розмістяться дисплеї. Максимальний обсяг багажника теж значний — 5 663 літра.

Колісна база складе 3 302 мм, довжина — 5 690 мм, висота — 2 057 мм, ширина — 1 879 мм.

Якщо знадобиться, то Triton Model H матиме можливість на якийсь час забезпечити електроенергією цілий будинок. Автомобіль буде обладнаний системою Triton Solar Pandora Box — власної розробки організації.

рівним чином в Triton плекають надію застосовувати технологію сонячних батарей, так як дах позашляховика на 90% складається зі скла. Отриману енергію з’явилася б можливість застосовувати для, наприклад, роботи кондиціонера.

Triton Model H вже доступна для попереднього замовлення. Базова версія коштує від 140 000 доларів, А потужна — від 180 000 доларів (приблизно 13 424 670 рублів). Гарантія на машину складе 10 років або 241 000 км.

Triton Model H вже доступна для попереднього замовлення. Базова версія коштує від 140 000 доларів, А потужна — від 180 000 доларів (приблизно 13 424 670 рублів). Гарантія на машину складе 10 років або 241 000 км.

Posted on