П’яний борісовчанін катався по місту на краденому автомобілі — обовсем в Борисові

Англієць катався по місту на уявному автомобілі

У Борисовском супермаркеті Green з 18 по 20 січня помітно «постройнеют»…

Торгова мережа Green запустила в Борисові м’ясні дні, які будуть проходити…

У Борисові ще не з’явився Дід Мороз, але вже різко знизили…

Новини тижня

П’яний борісовчанін катався по місту на краденому автомобілі

П’яного викрадача, що катається по місту на краденому автомобілі, запримітили пильні оперативники. Про зникнення машини «Toyota Carina» в Борисовському РУВС повідомив його власник. Він розповів, що напередодні ввечері припаркував «залізного коня» поблизу гуртожитку по вулиці Нормандії-Неман. А в 9 ранку місце парковки було порожнє.

Отримавши детальну інформацію про транспортний засіб, співробітники оперативно-чергової служби орієнтували на її пошук все зовнішні служби райуправління. В обідні години на перехресті вулиць Енгельса та Батурина оперативники помітили розшукувана рухається транспортний засіб, про що негайно інформували найближчі наряди ДАІ. Самі при цьому продовжили переслідування.

Припинили рух машини співробітники міліції поблизу будинку 119 по вулиці Енгельса. За кермом був 24-річний житель міста Борисова. При медичному огляді у видихуваному повітрі виявлено 0,66 проміле алкоголю. Борісовчанін зізнався, що випив близько двох літрів пива.

Крім іншого, молодий чоловік позбавлений права керування транспортними засобами. Відносно нього складено адміністративні протоколи за ст. 18.16 ч. 1 і 18.19 ч.1 КпАП Республіки Білорусь.

За фактом викрадення транспортного засобу буде дана правова оцінка. Відомо, що на рахунку фігуранта вже не одна судимість за аналогічні злочини.

У Єкатеринбурзі восьмикласник їздив на уроки на «убитих» жигулях

П'яний борісовчанін катався по місту на краденому автомобілі - обовсем в Борисові

У Єкатеринбурзі на вулиці Щорса автоінспекторів попався учень восьмого класу, який катався по місту на «убитих» жигулях без бампера і передніх крил. Поліцейським підліток заявив, що їде ремонтувати машину. Але замість автосервісу юнак в результаті опинився в відділі поліції, а його авто — на штрафмайданчику.

— Школяр розповів, що на початку квітня купив цей автомобіль у одного за 30 тисяч рублів. Про те, що управляти йому заборонено згідно із законом, він знав. Але, незважаючи на це, їздив по місту. Він і в школу приїжджав на автомобілі, — розповіли в УГІБДД по Свердловській області.

Мама хлопчика розповіла, що виховує його одна. Жінка пояснила, що знала про захоплення сина, але заборонити йому кататися у неї не вийшло. За словами юнака, стару Lada він купив самостійно, на зароблені гроші. Інформація про цей випадок була спрямована інспекторам у справах неповнолітніх.

— За керування автомобілем без прав (виняток становить навчальна їзда) згідно .7 Коф покладено штраф від 5 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Власнику Lada, яка передала керування машиною підлітку, загрожує притягнення до адміністративної відповідальності і штраф в розмірі 30 тисяч рублів. Проходити навчання водінню необхідно в автошколах і тільки під наглядом досвідчених інструкторів, — відзначили в ДАІ.

Ми не раз писали про те, як діти потрапляли в аварії, сідаючи за кермо. Так, у вересні 2019 року третьокласник з Нижнього Тагілу, залишившись вдома один, вирішив покататися на машині батьків.

У Нижньому Тагілі одинадцятирічний хлопчик поїхав на машині батьків, поки їх не було вдома

Фото: УГІБДД по Свердловській області

Він взяв з шафи ключі від Lada Priora, вийшов у двір і поїхав в школу. В дорозі він зіткнувся із зустрічною Mitsubishi. А влітку 2020 року в Сисерть інспектори затримали підлітка, який вів машину, де разом з ним перебувала мама.

Posted on