Паливний фільтр-сепаратор piusi f00611b10, тонкого очищення, для дизельного палива і бензину за

Анонсовані нові фільтри очищення дизельного палива

Паливний фільтр-сепаратор piusi f00611b10, тонкого очищення, для дизельного палива і бензину за

Фільтр для очистки від механічних домішок і води 70 л / хв PIUSI F00611B10 оснащений патроном поглинання води. Може застосовуватися в аспірації і на напірної лінії. Клапан, розташований на дні резервуара дозволяє виробляти необхідну очистку від домішок і води, які осіли на дно.

Конструктивні особливості

Даний фільтр встановлюється на міні ТРК за допомогою спеціального адаптера, який монтується в паливну магістраль колонки. Допустима його установка як до, так і після насоса. Перший варіант кращий, так як сприяє збільшенню робочого ресурсу електро модуля.

Фільтр PIUSI складається з прозорого резервуара об’ємом 0,7 літра, в який вставляється змінний фільтруючий картридж. Через прозорий корпус фільтра видно ступінь забруднення картриджа і кількість зібраної води. На дні контейнера знаходиться спеціальний клапан для видалення води і шламу.

Робочі параметри фільтру

Фільтр з водовідділенням не тільки забезпечує якісне очищення дизельного палива і бензину від твердих частинок і продуктів корозії, але і абсорбує воду, присутню в перекачується паливі.

Характеризується дещо меншою пропускною спроможністю (70л / хв) і ступенем фільтрації (30 мкм), ніж аналогічний фільтр без функції водовідділенням. Однак вода здатна завдати заправляти обладнання не меншої шкоди, ніж дрібні абразивні частки.

Може встановлюватися на ТРК, номінальний витрата яких не вище пропускної здатності фільтру. В іншому випадку останній буде штучно обмежувати продуктивність колонки.

При сильній забрудненості картриджа пропускна здатність фільтра падає. Тому картридж треба періодично міняти. Для збільшення його робочого ресурсу рекомендується встановлювати цей фільтр після грубого, що забезпечує попереднє очищення палива.

переваги

 • Прозора колба дозволяє здійснювати візуальний контроль забрудненості.
 • Базова комплектація фільтра включає додатковий фільтруючий картридж.

Основні характеристики:

 • Виробник: PIUSI
 • Країна виробник: Італія
 • Вид палива: Дизельне паливо, Бензин
 • Обсяг колби, л: 0,7
 • Матеріал колби: Пластик
 • Ступінь фільтрації, мікрон: 30
 • Сепарація води: Так
 • Тиск, бар: 5
 • З’єднання, дюйм: 1
 • Пропускна здатність, л / хв: 70
 • Тип очищення: Тонке очищення
 • Прозора колба: Так
 • Ширина, мм: 285
 • Довжина, мм: 140
 • Висота, мм: 390
 • Маса, кг: 2

важливо! Речі які варто уточнити у менеджера

Ціна і наявність — в зв’язку з коливанням курсу валют можливі неточності до 10%.

Комплектність і характеристики, т.до. вони можуть бути змінені заводом виробником!

Запатентований Sogefi новий фільтруючий модуль надтонкого очищення палива для дизельних моделей Renault

Інноваційна конструкція інтегрованого фільтру розширює застосування технології Diesel3Techtrade ;, встановлюючи нові стандарти фільтрації і зручності експлуатації для продукції, що поставляється як на конвеєри автовиробників, так і на ринок запчастин.

Гіянкур, 29 січня 2015 — Компанія Sogefi розробила змінний пластиковий модуль очищення дизельного палива для автомобілів на платформі Renault CMF1. Завдяки ряду інновацій запатентований модуль фільтрації дизельного палива Sogefi встановлює нові стандарти для галузі.

Щоб зробити процедуру заміни фільтра простіше і «чистіше», компанія Sogefi розробила і запатентувала унікальну конструкцію фільтра, в якій фільтруючий елемент встановлюється в пластиковий модуль і загвинчується кришкою. Що ще дуже важливо, під час заміни виключається ризик потрапляння в фільтруючий елемент забруднювачів, які могли б зашкодити обладнання системи упорскування палива під час експлуатації.

Створення інтегрованого елемента дизельного фільтра виводить запатентовану Sogefi технологію Diesel3Techtrade; на новий рівень, забезпечуючи «ультратонкої» очищенням палива для захисту системи упорскування: фільтрація понад 97,5% забруднюючих частинок і максимальний захист від попадання води в паливо. Новий модуль має й інші особливості. У модуль вбудований датчик рівня води і нагрівач палива потужністю 250 Вт, що гарантує запуск двигуна навіть самим морозним ранком. Корпус модуля виконаний з пластика, який має більш високу корозійну стійкість до впливу біопалива, ніж металевий корпус. Пластиковий фільтруючий елемент може бути повністю утилізовано в сміттєспалювачів після використання, що робить його безпечнішим для навколишнього середовища в порівнянні з фільтром в металевому корпусі. На платформі CMF1 модуль розташований безпосередньо поруч з паливним баком, що підвищує рівень безпеки в разі аварії.

Застосування запатентованої технології «Chevron pleated» робить модуль компактніше й ефективніше, фільтруючи практично всі частинки більші 4 мкм. Модуль призначений для систем упорскування наступного покоління ЄВРО 6+ і ефективно працює як при високому тиску, так і в умовах вакууму.

Новим модулем фільтрації вже оснащується на конвеєрі Renault Espace 2015 з дизельним двигуном 1,6 DCI. Надалі модуль буде встановлюватися на нові моделі Renault — Laguna, Megane, Latitude, Fluence і Scenic, серійне виробництво яких стартує ще до третього кварталу 2016 року. Він також буде використовуватися на всіх дизельних двигунах французького виробника — від 1,5-літрових дизелів DCI до 3-літрових DCI V6.

Андреа Таскіна (Andrea Taschini), генеральний менеджер Sogefi Aftermarket підкреслив важливість початку серійного виробництва нового модуля фільтрації: «Наші інженери неодноразово доводили світовим автовиробникам, що передові технології фільтрації Sogefi — це кращий вибір, що дозволяє нам добиватися стійких позитивних результатів в нашому бізнесі, а наші клієнти на ринку автозапчастин отримують надійну і екологічну продукцію з відмінним співвідношенням ціни і якості ».

Змінні фільтри Sogefi з’являться на ринку запчастин протягом 2015 року, передбачаючи зростання споживчого попиту. Новим паливним фільтром буде оснащуватися цілий ряд моделей і двигунів Renault, формуючи значний попит на запасні фільтри виробництва Sogefi Group, так як за прогнозами очікується випуск більш 1 млн автомобілів, оснащених цими модулями, протягом найближчих п’яти років.

Фільтр очищення дизельного палива бензину Petroll GL-4

При перекачуванні палива завжди необхідно використовувати фільтр. Він дозволить продовжити термін служби насосного обладнання і техніки, що заправляється даними паливом. Фільтр очищення дизельного палива, бензину і гасу від бруду і механічних домішок має ступінь фільтрації 30 мкм. Ця модель одна з небагатьох, яку можна промивати і використовувати знову. Змінні картриджі можна купувати набагато рідше.

Корпус виконаний з металу, сам фільтруючий елемент з жорсткою металевої сітки. Така конструкція забезпечує довгий термін служби і високу продуктивність. Якщо потік рідини слабшає, то насамперед слід перевірити фільтр, і в разі його забруднення необхідно промити.

У дизельному паливі, бензині і другом паливі часто зустрічаються механічні забруднення різного роду. Якщо не застосовувати систему очищення, бруд потраплятиме в насос, в результаті чого він може вийти з ладу. Даний фільтр тонкого очищення ДТ, бензину, гасу необхідно встановлювати на вході насоса.

Додатково на всмоктуючий патрубок можна встановити донний фільтр грубої очистки — він дозволить продовжити термін служби основного фільтра, очищаючи паливо від крупного сміття. Для монтажу фільтра передбачений нарізний з’єднання діаметром 1″ (Внутрішня).

Всі виниклі питання ви можете дізнатись за телефоном 8 (800) 775-28-06 у менеджерів компанії Ангстрем.

8 — 800 — 350 — 28 — 87
3357750 @ mail.ru

Низькі ціни

Зробимо знижку від ціни конкурента, при наданні рахунку на товар

надійність компанії

Багаторічний досвід роботи, кваліфіковані фахівці

Економія Вашого часу

Швидко обробляємо і відповідаємо на Ваші заявки

Більше 10 000 товарів

Більше 100 російських і зарубіжних підприємств-виробників

Власний сервісний центр

Якісний монтаж, гарантія і сервісне обслуговування

Доставка по всій Росії

Пропонуємо найкращі умови за швидкістю доставки і тарифами

Posted on

Добавить комментарий