Перший кросовер chery нового покоління показали на офіційних зображеннях

Перший кросовер Chery нового покоління показали на офіційних зображеннях

Компанія Chery опублікувала кілька зображень нового кросовера, який повинен стати першим автомобілем анонсованої на початку року «епохи 4.0 ». Остання має на увазі нові двигуни і трансмісії під загальним позначенням Kunpeng Power, в тому числі гібридні системи, а також платформу Hydrogen Power для водневих моделей.

Китайські ЗМІ повідомляють, що автомобіль повинен бути випущений під назвою Chery X-C, при цьому на одному із зображень видно номер Т190 (можливо, це внутрішній модельний номер автомобіля). Очікується, що презентація Chery X-C відбудеться в другій половині цього року, а продажі почнуться у 2022.

Автомобіль отримає нові денні ходові вогні, які розташовані над основним блоком фар. Крім того, Chery X-C оснащений радіаторної гратами нової форми. У профіль проглядається віддалена схожість з вже випущеними Chery Tiggo 7 Pro.

У Китаї компанія Chery планує вже в цьому році випустити заряджає гібрид Tiggo 8 Plus PHEV з новим бензиновим турбомотором 2.0 TGDI, а також системою повного приводу. Потужність такої установки складе 261 л.з., а крутний момент буде досягати 400 Нм.

Можливо, і Chery X-C отримає такий двигун. Також вже зараз відомо, що ця модель призначена не тільки для Китаю, але і для світового ринку.

ДОРОЖНЯ ПОЛІЦІЯ СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ

Сьогодні в обов’язки дорожньої поліції входить розшук і затримання злочинців, надання допомоги в кримінальних розслідуваннях, забезпечення порядку на вулицях і т.д. Вважається, що американські дорожні поліцейські — одні з найсуворіших у світі. Поліція має право зупинити й оглянути будь-який підозрілий або порушив правила руху автомобіль. Американські патрульні не користуються жезлами, як їхні російські колеги, вони застосовують гучномовці, якими обладнані поліцейські машини.

Офіцер, який зупинив автомобіль, спочатку вважає водія потенційно небезпечним, і щоб переконати його в цьому, водій повинен дотримуватися певних правил. Самі американці їх прекрасно знають, а ось для туристів доводиться видавати спеціальні буклети, де докладно пояснюється, як треба поводитися при зустрічі з дорожньою поліцією США, щоб не нарватися на неприємності.

Перш за все, водій ні в якому разі не повинен залишати салон свого автомобіля і не робити різких рухів. Руки необхідно постійно тримати на кермі, щоб вони знаходилися в полі зору поліцейського. У деяких штатах навіть вимагають, щоб водій опустив скло машини і висунув обидві руки в вікно.

Права можна діставати тільки на вимогу офіцера, заздалегідь попередивши його про це. Рекомендується тримати документи в зовнішньому нагрудній кишені піджака або сорочки. Будь-яка спроба дістати їх з внутрішніх кишень може послужити приводом для застосування сили або навіть зброї, адже під одягом, можливо, знаходиться пістолет. При відмові від виконання встановлених правил поліцейські мають право застосувати силу. Що стосується законності дії дорожньої поліції, то вона строго контролюється.

У Сполучених Штатах, як і в інших країнах світу, діє система штрафів за порушення правил дорожнього руху. Однак поліцейські, що несуть службу на дорогах, не можуть самі визначати суму штрафу або вилучати у громадян ліцензію на водіння автомобіля. Вони фіксують сам факт порушення, інше — справа суду.

В обов’язки дорожніх поліцейських в США входить і надання допомоги водіям, так само якщо автомобіль несправний, він зобов’язаний викликати аварійну службу. Інший раз патрульним доводиться доставляти власника на станцію технічного обслуговування, куди відвезли його машину, або на найближчу заправну станцію.

Гроші і гармати США вразили Шойгу

Так, за словами Сергія Шойгу, військовий бюджет американців в наступаючому році вперше підійде до позначки в 750 мільярдів доларів.

Його обсяги дійсно справляють враження. Це можна порівняти із сукупним бюджетом всіх країн світу, який витрачається на армію, а вже російський перевищує в 16 разів!

НАТО активно продовжує політику стримування Росії. У тому числі — військового.

Як розповів Сергій Шойгу, протягом 30 діб війська НАТО виходять на рівень готовності застосувати проти Росії 30 механізованих батальйонів, 30 авіаційних ескадрилій, 30 бойових кораблів. Ця концепція отримала назву «чотири по тридцять». Автори доктрини — США. Шойгу стверджує, що «партнери» реалізують її вже до 2022 року.

НАТО проявляє активність в Прибалтиці: там уже розгорнуті ППО, що обчислюють повітряні цілі зі сходу на 450 кілометрів. Також європейці і американці проводять в рік близько сорока навчань, які, на думку міністра, мають активну антиросійську спрямованість. Раптом російських кордонів на 33 відсотки збільшилася інтенсивність повітряної розвідки, на 24 — морської.

Крім того, серйозною небезпекою Шойгу вважає вихід Штатів з договору про РСМД. Весь час, поки договір діяв, американці могли таємно розробляти заборонені озброєння.

Шойгу вважає, що вже в найближчому майбутньому вони розмістять такі ракети в Східній Європі і з боку Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Також американці не поспішають визначатися з договором про СНО і договором з відкритого неба.

Але глава Міноборони уточнив: Росія в гонку озброєнь втягуватися не планує, але загрози буде враховувати. Про це явно свідчить той факт, що вітчизняний оборонний бюджет практично незмінний впродовж останніх років, в той час як американці вливають в зброю все більше грошей.

Російський військовий міністр заявив — «У 2018 році ми перебували на сьомому місці за кількістю військових витрат серед провідних держав світу, в поточному році — на восьмому місці, а в наступному році будемо вже на дев’ятому». Але при цьому темпи переозброєння і модернізації зберігаються.

Таким чином, завдання російської армії — в умовах не найбільшого бюджету виходити на паритет з США за рівнем оснащення і боєготовності армії. На думку перших осіб держави, у Росії це непогано виходить.

Відзначимо, зараз ТОП-5 найбільш мілітаризованих країн — це США, Китай, Саудівська Аравія, Індія і Франція. При цьому бюджет Америки випереджає найближчих переслідувачів — китайців — аж на 400 мільярдів.

За даними Стокгольмського міжнародного інституту дослідження проблем світу, в останні роки Східна Європа нарощує військові бюджети найбільш активно. Зростають витрати у Польщі, Латвії і Литви, України. Експерти впевнені, що це викликано істерією з приводу нагнітання можливої ​​загрози з боку Росії.

Державам активно допомагають США, які тільки й раді такі настрої підтримати. У той же час, Кремль незмінно все заперечує і заявляє виключно про мирний характер своїх дію в сфері армії і озброєння.

Posted on

Добавить комментарий