Про експертизи, вартість ремонту і; quot; пошту россии; quot.

Про експертизи, вартість ремонту і «пошту Росії».

На даний момент пройшло 50 (п’ятдесят!) Днів з моменту аварії.А до ремонту автомобіля ніхто і не думав приступати.

Але про все по порядку.

Через п’ять днів після того як я відвіз авто до дилера для визначення вартості ремонту я сам подзвонив йому, тк від самого дилера не було зворотного зв’язку.На іншому кінці дроту мені відповіли, що якраз сьогодні все підраховано і калькуляцію відправили в страхову.І тепер у страхової є 10 робочих днів на її розгляд.Мені калькуляцію вони показати не мають права (це майже завжди так), але суму ремонту озвучили.В принципі, я майже вгадав коли приблизно підраховував її сам.Вартість ремонту від дилера-1 080 000 (один мільйон вісімдесят тисяч) руб.

Крім видимих ​​пошкоджень по кузову, ще потрібно міняти радіатор, передній амортизатор, поворотний кулак, ну і купу всяких пластикових елементів, з рульовим механізмом було все нормально-просто якийсь з’єднання розійшлося, а сам кермо встав на місце після нехитрих маніпуляцій, замінити треба тільки пластиковий кожух рульової колонки.Всю цю інформацію мені сказав майстер кузовного цеху по телефону.Дійсно, якби ще подушки стрельнули, то був однозначний тотал, тк можна сміливо було плюсовать тисяч 300-400.А в моєму випадку-ремонт.

Отримавши калькуляцію на таку значну суму, страхова взяла тайм-аут на десять робочих днів, потім прислала ще раз свого експерта до дилера щоб він перевірив список пошкоджень за фактом.Тим більше що перший експерт від Росгосстраха нарахував ремонт приблизно на 700 тр.,правда додавши в примітках до розрахунку, що можливі приховані пошкодження-я це теж дізнався від майстра кузовного цеху по телефону.

9 лютого мені подзвонив експерт від страхової і попередив, що 17 лютого, до 10 ранку, він приїде на огляд до дилера і якщо мені цікаво, то я теж можу під’їхати Експерт, до речі дзвонив інший, не той що був в перший раз.Мені було звичайно цікаво, але на жаль я не зміг під’їхати вчасно, тк Нижній Новгород після сильних снігопадів перетворився в одну велику пробку, а їхати мені треба було з одного кінця міста в інший, ця дорога зайняла замість звичайної години більше двох.Вообщем, поки я їхав (а точніше стояв пробці) мені отзвонился страховий експерт, сказавши, що огляд закінчено, ніби як все нормально і пошкодження відповідають розрахунку.Завтра він відправить свій висновок в головний офіс і потім знову чекати 10 робочих днів на відповідь від Росгосстраха, ті ближче до 4 березня.

Ще момент -лише тільки 18 лютого мені прийшов офіційний лист від ПАТ Росгосстрах, в якому вони сповіщали що мій випадок визнаний страховим і мене готові відправити на ремонт в ТОВ «КузовГрад»-це цех кузовного ремонту від офіційного дилера.Що ж

швидко хлопці працюють, я вже до цього більше двох тижнів як там !Так Росгосстраха може змагатися з «швидкості» з «поштою Росії»!Судячи за штемпелем-лист був відправлений з Москви 6 лютого, а доставлено до Ніжнего- 18 числа!! Ті через 12 днів!за цей час пішки можна було з Мск до Нижнього дійти-відстань трохи більше 400 км!

Ну і наостанок.Я не знаю як було б краще-тотал або ремонт.І в тому і в іншому випадку я втрачаю гроші і час.Така машина мені все одно потрібна по роботі, отримавши 2,1 млн рублів в разі тотального збитку, я б не зміг купити нову, тк потрібно було ще додати близько 2 лямов! Купити б / у? Так це ще той «Кіт у мішку»! план «мінімум» для мене-зробити якісний ремонт від дилера, план «максимум» плюс до цього вимагати з винуватця шкоди за втрату товарної вартості ТЗ.Справа ця ой яке довгий і нудне, але тисяч 400-500 того варті.

В ідеалі б звичайно-взагалі б не було цього ДТП, але цей варіант неможливий.

Infiniti M35 2007 — відгук власника

Справа була в далекому 2005 році — я ще не мав прав і тільки закінчував школу. Ще тоді мене цікавили в основному американські автомобілі, а не як усіх «бумер» або «рісовоз прульний»: D Лише одна марка мені тоді не особливо була відома — Infiniti … Вірніше справа була так — я знав що є такі автомобілі і вони дуже дорогі і не поставляються до нас … Пам’ятаю дуже подобався дизайн fx а — справжній такий японоамеріканскій, таке є на даний момент тільки у Infiniti і Acura: відчуваються нотки азіатчини і в той же час автомобіль робиться за американськими канонами автомобілебудування.

Минув час — я закінчив школу, навчався в універі, розпочався офіційний продаж Infiniti в РФ. І тут я зустрів вперше М35х … Його дизайн мені тоді здався відразу великим жестом «f * ck» в бік німецького Е-класу, Camry / ES … Автомобіль і донині самобутній, і особливо круто виглядає спереду. Ззаду офіційні автомобілі знівечили через задній противотуманки, замість двох ламп заднього ходу, як на оригінальній американської версії.

Волею долі мені довелося поїздити на цілій купі американських автомобілів в Росії, т.до. я займався продажами справжніх автомобілів з США в РФ. І в нашому автопарку був і … абсолютно новий М35х 2007 року, дилерський. І мені довелося на ньому поїздити і не раз і дуже далеко =)

Прийшов 2012 рік, мій улюблений (і найкращий з моїх автомобілів) Ford Escape 2009 розміняв уже 250.000 миль (400.000км) і став … розвалюватися і іржавіти … На жаль він використовувався в дуже жорстких умовах і іноді я його не встигав обслуговувати … У підсумку до кінця літа було вирішено його продавати + змінився трошки рід діяльності і необхідність ушативать машину пропала. Але на те, що мені хотілося грошей не вистачало. А що було в наявності в РФ — для мене це все не те … Крім того самого фініки =) Той самий М35х =)

До цього моменту він став досить дорослим — намотав з 2007 року 135000км, побував в легкому ДТП, втратив ПТС, але при цьому я знав його від і до з 0 до 135т.км. І … Мабуть йому пощастило, в той момент коли я купив підвіска вимагала заміни + дрібні проблемки ..

У підсумку я замінив підвіску всю повністю: всі важелі, стійки, маточини, гумки і болтики, а також передній кардан в зборі. Потім замінив випуск на абсолютно новий від М37.

Автомобіль був як новий, радував мене досить довго, поки пробіг не підійшов до 160.000 км. А тут детальніше:

М35 спочатку створювалася для нормально розвинених країн, де місцеві НПЗ можуть переробляти з 1 бареля нафти близько 75% бензину. Однак в РФ все в приблизно зворотній послідовності — 1 барель — 40-50% бензину, а решта на відходи. Ну не вміють росіяни економити, че … Від цього і бензин гавно і у всіх Infiniti в Росії рано чи пізно каталізатори починають руйнуватися, а їх крихта потрапляє в циліндри … Що від цього отримує власник, можете здогадатися ..

А в моєму випадку ця ситуація доповнилася ще й перегрівом двигуна, т.до. радіатори були на геть забитими ..

Було багато всяких думок: і тачка говно, і взяв не те, і контрактний мотор напевно краще поставити або як-небудь зібрати … Але я так не люблю. Тим більше фенек мене дуже радував ..

Було вирішено зробити повну перегородку мотора. Віддав машину людині з форуму (Top_fuel) в Тамбов. Днями заберу автомобіль з новим двигуном =) Чекаю зустрічі.

Що сказати про саму машину, думаю почнемо з мінусів:

Шумоізоляція так собі, але мені норм. Оснащення гідне, багажник дуже маленький і не йде ні в яке порівняння з БМВ 5кой або будь-яким американським седаном. Салон якісний, але при цьому нераціональний — підстаканники маленькі, а ззаду в них пляшку пива не поставити … Позаду мегакомфортно себе почувають тільки двоє людей, але зате як. Адже сидушки з електроприводами + є клімат і підігрів сидушек дворівневий.

До плюсів віднесу мотор, потужність якого після Америки мене не дивує але радує, також крута підвіска — якщо вона у вас нова, то може здатися, що їдете на пневме. Звук двигуна приємний, нічого не скажеш. Інтелектуальний повний привід радує не те слово як + зимовий режим з заблокованими диференціалами. Завдяки такій трансмісії взимку ви майже ніколи не застрягнете, якщо тільки на черево сісти.

Витрата — Москва — Ярославль — назад був пройдений на круїз-контролі, на одному баку палива і середня витрата був моїм рекордом в 7 / 100км =)

Антирекорд був поставлений взимку, коли я проспав всю ніч в машині з заведеним мотором — vq35de зжер 30 літрів палива))

В цілому хороший автомобіль М35. Основний його мінус це поганий маркетинг в 2006е-20010е року. Не можна продавати так абсолютно новий бренд в Росії, при настільки великому засилля евроTiесаев.

В даний час чекаю коли дороблять автомобіль і буду повільно і поступово його продавати, т.до. моє сімейне становище змінюється — скоро весілля і трохи пізніше малюк =) А М35 для таких цілей не зовсім підходить.

Взяв би я ще японця? Відповідь точний — немає. І справа не в тому що у мене машина зламалася, а в тому, що філософія японського автомобілебудування намагається скопіювати завжди краще у європи і америки … З цього народжуються діти протиріч — машина велика, а місця в ній мало =)

Звіт скоро буде доповнений =)

Фото теж скоро додам)

Міцубісі Діон 2000 — відгук власника

Цей апарат був придбаний випадково, у друга дитинства. До нього переїзд на величезній кількості автомобілів (всі перерахувати і дня не вистачить). А конкретно до Діона їздив на MMC Space Runner, 1,8 механіка, колишній привід. Авто влаштовувало всіх, за винятком вилітають 4-й і 5-й швидкості.

Так ось в один ранній вересневий день дзвонить вищезгаданий друг з проханням у продажу автомобіля. Після недовгих розпитувань вирішив сам подивитися той апарат, і того ж вечора один прибув для показу машини. Враження склалося неоднозначне: кліренс маленький, салон великий. Дружині Діон категорично не сподобався (а зараз вже не хоче з ним розлучатися), сказала що у нього негарна морда, на що теща відповіла «тобі ж з нею не цілуватися»)))

Друг хотів за Діона 200 т.рублів, т.до як у нього на підході вже була Мазда 3 і гроші потрібні були конче. Йому природно було запропоновано 150 т. Він відмовився і поїхав.

На наступний ранок дзвонить цей самий друг і каже, що готовий продати його за 150))) Вобщем ввечері я вже був власником Діона).+ комплект зимової гуми R15

Експлуатація

Оскільки зима була не за горами, вирішив купити зимову гуму на 15 і взути на штампування.

Була куплена гума Contyre Arctic Ice, шипи. Після перевзування з’ясувалося 2 неприємних моменти:

1. На купині і при вивернутому кермі шипи жахливо зачіпали за арки (за зиму пластиковий захист перетворилася в тирсу) Літня гума взагалі не зачіпає.

2. Гума повне амно! Чи не їде, чи не повертає, не гальмує!

З колесами на 15 дорожній просвіт збільшився на 4 см (в результаті 15 см), але і цього недостатньо для сибірської зими. Цю зиму відкатав на 14-ій гумі, так взагалі приємного мало. Навіть влітку при проїзді глибоких ям здивуєш запаскою (вона знизу, а якби не вона то і глушитель недовго відірвати)

Щоб запустити авто в морози потрібно жити там, де температура не опускається нижче 27! Якщо температура нижче цієї цифри, потрібно одягатися тепліше і приготується до довгої заведенні (в цьому році при -32 заводив 6 годин).

З першими морозами зауважив, що салон прогрівається вкрай повільно. Проблема вирішилася заміною салонного фільтра. Але все одно однієї грубки для такого сараю замало.

З приходом весни вилізли і нові проблеми:

1. За дурості при зміні акумулятора зняв клеми … це !»; №ец. Машина тут же перестала їхати, на світлофорах і при русі заднім ходом глохла. Причина-комп’ютер бачте налаштовується)))

2. Машина перестала тримати обороти, при зупинці весь час норовила їхати далі. Проблема вирішилася чищенням фільтру ТНВД і дросельної заслінки.

3. Одного разу навігація початку дивовижно порозумітися по японськи. матами. Виявилося потрібно було долити масло. Потім лаялася тільки один раз-після 30 хвилин їзди по гравийке)))

Влітку порадувала робота клімат-контролю і 2-х кондиціонерів. Салон остуджують миттєво!

Ще була проблема з лівої фарой- в один момент просто перестала світити. Виявилося відійшла) Більше в процесі експлуатації проблем не виникало ніяких!

ДВИГУН

Для 2-х літрів дуже жвавий! Дозволяє не особливо напружуючись йти зі світлофорів. Обгони праці не становлять, але тільки до 130 км / год. Всі байки типу в ЖДИ треба лити тільки 95 і вище і присадку в бенз- повна туфта! Все 1,5 року ллю тільки 92 без жодних присадок.

КПП

Адаптівная- підлаштовується під стиль водіння. Перемикає м’яко, практично без шумно.

ходовкой

Відмінно проковтує всі нерівності, на швидкості крен не великі, дорогу тримає відмінно.

САЛОН

Ну про нього можна говорити довго) Сідає дуже зручно, сидіти — ще зручніше, вилазити — взагалі супер! Салон в першу чергу вражає своєю місткістю (До речі він більше ніж в 80 Крузе, перевірено особисто його власником). Я зі своєю вагою в 150кг і зростанням 188см легко поміщаються на будь-який ряд сидінь. 3 ряд сидінь забирається в підлогу, що неймовірно зручно!

Сидіти на 3-му ряду ані трохи не гірше ніж на 2-му. Правда, при тривалих поїздках на 2-му ряду комфортно сидіти тільки двом. Дупі, що сидить посередині, активно заважають засувки під ремінь)) Прохід між сидіннями незамінна річ, т.до туди можна напхати купу всякого мотлоху))

Оглядовість на висоті, як в акваріумі. Бічні дзеркала з плівкою проти засліплення + парктроник.

Бортовий комп’ютер показує безліч всього: скільки км проїжджаєш на літрі, середню швидкість, скільки км залишилося проїхати до заправки, температуру на вулиці, висоту над рівнем моря, компас, якийсь японське містечко тощо.

Клімат контроль і 2 кондиціонери працюють відмінно: машину охолоджують миттєво! Задній кондер включається окремою кнопкою на передній панелі.

Звучання колонок і шумоізоляція отлічная- єдине слабке місце-задні арки.

ЕКСТЕР’ЄР

Ну тут все просто-на любителя! Якийсь він не такий))

ВСЕ + і —

+

1.величезний салон

2.великий багажник

3.Парктронік (в комплектації з 2-ма люками камера заднього ходу)

4.жвавий двигун

5.адаптивна КПП

6.відмінна оглядовість

7.зручна посадка

Та ін.

1. маленький кліренс

2. Заведенням в морози

Posted on