Про компанію

Про компанію

Група підприємств «ГВРР» була заснована в 1994 році як інженерна компанія з розробки і постачання автомобілів сімейства «Урал». У 1998 році відбулося відкриття власного виробництва важкої спецтехніки на базі Урал, КамАЗ.

Ось уже понад 20 років Завод спецтехніки «ГВРР» пропонує рішення для бізнесу в таких областях як нафтогазовий комплекс, енергетичний комплекс, комунальний комплекс, транспортна логістика, аеропорти (повітряні гавані).

Структура групи підприємств «ГВРР»

 • ТОВ «ГВРР-автофургон» — торговий дім по продажу спецтехніки, комерційного транспорту і фургонів різного призначення
 • ТОВ «Мізатеф» — виробниче підприємство, що займається випуском автомобільних фургонів і комерційного транспорту під брендом «ГВРР». має 4 складальних корпусу загальною площею 10000 кв.м., на яких здійснюється все серійне виробництво автомобільної техніки.

 • ТОВ «Завод Спеціальних Машин»

Каталог продукції «ГВРР»:

 • Пересувні майстерні: ПАРМ, Агрегати ремонту верстатів-качалок АРОК, маслороздавальне станції, Агрегати ремонтно-зварювальні АРС.
 • Пересувні лабораторії на шасі Урал, КамАЗ
 • Вантажопасажирські автомобілі: Вахтові автобуси, вантажопасажирські автомобілі, Транспортно-побутові машини.
 • Вагон-будинки
 • Бортові автомобілі, в тому числі з КМУ.
 • Тягачі, в тому числі з КМУ.
 • Агрегати для депарафінізації і парової обробки зони свердловин ППУ, АДПМ.
 • Лісовозна техніка (лісовози, сортиментовози).
 • автогідропідйомники
 • Автоцистерни (АЦ, АЦН, АТЗ, АЦПТ, МВ, АКН)
 • Автомобілі спеціального призначення
 • Аеродромна спецтехніка (АПК, амбуліфтами, Автоліфти)

вироблено

більше 17000

автофургонів

і спецтехніки!

Продаж, монтаж, сервіс КМУ

Завод спецтехніки «ГВРР» є монобрендовим дилером крано-маніпуляторних установок австрійського концерну PALFINGER.

Виробництво ізотермічних фургонів і комерційного транспорту

Ізотермічні автофургони «ГВРР» по праву вважаються одними з кращих на російському ринку автотранспорту.

технічний сервіс

Ми здійснюємо всі види діагностики, технічного обслуговування і ремонту установок і спеціальної техніки. Висококваліфіковані фахівці сервісної служби, забезпечені відповідним діагностичним обладнанням, раді запропонувати і здатні забезпечити своєчасне і якісне технічне обслуговування, послуги з консультування та технічної підтримки для своїх постійних клієнтів.

Нова система з управління лояльністю забезпечить авіакомпанії Уральські авіалінії вихід на новий якісний рівень обслуговування та комфортності клієнтів

«Уральські авіалінії», один з найбільших російських авіаперевізників, створив єдину інформаційну систему на основі Oracle Siebel CRM для підвищення якості обслуговування пасажирів і покращення роботи з партнерами. Нова система покликана забезпечити отримання повної та актуальної інформації по кожному клієнту в оперативному режимі, їх сегментацію, отримання можливості оцінити значимість клієнта для авіакомпанії (membership value), а також інтеграцію з внутрішніми і зовнішніми базами даних.

Авіакомпанія «Уральські авіалінії» активно впроваджує сучасні технології онлайн-обслуговування пасажирів, які покликані зробити максимально комфортним подорож на всіх етапах: від вибору рейсу і бронювання квитків до реєстрації та оплати пластиковими картами прямо на борту літака. В авіакомпанії успішно працює кілька бонусних програм ( «Крила», «Корпоративний клієнт»).

Завдяки Oracle Siebel CRM авіакомпанія може формувати більш гнучкі і конкурентоспроможні програми підвищення лояльності, підвищити ефект від промо-акцій, збільшити ефективність каналів продажів і поліпшити рівень задоволеності клієнтів в цілому. Розрахункова потужність системи дозволить обробляти дані 5 мільйонів часто літаючих пасажирів авіакомпанії.

Нова система управління лояльністю пасажирів «Уральських авіаліній» включає модулі Oracle Siebel Loyalty, такі як Loyalty Engine, Loyalty Manager, Loyalty Member Services, а також інші функціональні можливості Oracle Siebel CRM.

«На певному етапі розвитку авіакомпанії ми прийшли до висновку, що тільки завдяки побудові єдиної клієнтської бази і автоматизації взаємовідносин з клієнтами ми зможемо вийти на новий рівень надання якісного обслуговування клієнтів. Завдяки Oracle Siebel CRM ми змогли створити систему, яка дозволить нам реалізувати наші плани щодо підвищення лояльності пасажирів авіакомпанії, — прокоментував результати проекту Кирило Скуратов, перший заступник генерального директора-комерційний директор АК «Уральські авіалінії».

В результаті проекту авіакомпанія отримала можливості для побудови єдиної повноцінної клієнтської бази і автоматизації взаємовідносин з клієнтами, яка дасть можливість підвищити рівень обслуговування пасажирів, створити інструмент аналізу діяльності авіакомпанії, підвищити ефективність маркетингових програм і багато іншого. Наступні етапи проекту охоплюють управління маркетингом, створення системи єдиного бізнес-аналізу на платформі Oracle Business Intelligence EE, повномасштабний контакт-центр.

Впровадження Oracle Siebel CRM дозволило Авіакомпанії модернізувати Колл-Центр. Найближчим часом пасажир зможе не тільки дізнатися баланс свого бонусного рахунку, забронювати авіаквиток, зареєструватися на рейс, отримати будь-яку інформацію, а й придбати авіаквиток або будь-яку іншу послугу (оренда автомобіля, бронювання готелю, страховку і т. д.) по телефону.

Налаштування «Гейміфікація» програм лояльності має на увазі, що всі маркетингові програми і правила будуть знаходитися в єдиній системі і налаштовуватися і контролюватися в Oracle Siebel CRM. Проект по «Гейміфікація» дозволить впливати на споживчу поведінку, згідно з тими бізнес-цілям, які стоять перед Авіакомпанією.

Проект по впровадженню Oracle Siebel CRM тривав 1 рік. Партнером виступила компанія «Мікротест», що має статус Oracle Gold Partner.

Posted on