Пропозиція по сервісу для корпоративних клієнтів toyota

Послуги сервісу і

регламентне ТО для

корпоративних

клієнтів

Сервіс Тойота забезпечить високу мобільність і ефективність використання вашого корпоративного автопарку завдяки

Основні переваги сервісу Toyota для корпоративних клієнтів

Доступність запасних частин Два складу запчастин, розташованих в Москві і Новосибірську, забезпечують мінімальні терміни доставки деталей, необхідних для ремонту. Запасні частини та деталі, які користуються найбільшим попитом, як правило, є в наявності на складах офіційних дилерів Тойота.

Широке гарантійне покриття Гарантійна політика виробника, розрахована на 3-річний термін експлуатації або 100 000 км пробігу (в залежності, що настане раніше), додасть впевненості в експлуатації автомобіля, знизить ризик непередбачених витрат і сприятиме підвищенню залишкової вартості.

Пріоритетне обслуговування Для мінімізації часу простою Вашого автопарку дилери Тойота готові зробити все можливе для надання найбільш зручного часу для обслуговування.

  • Дізнайтеся вартість оригінальних запасних частин Toyota Відкрити в новій вкладці
  • Знайти дилера Відкрити в новій вкладці
  • Дізнатися докладніше про гарантійні умови Toyota Відкрити в новій вкладці

Персональний менеджер

Дилери Toyota готові надати до ваших послуг фахівця, чия основна функція — максимально спростити і підвищити продуктивність взаємодії корпоративного клієнта з дилером. З його допомогою ви можете:

Хочете розрахувати попередню вартість обслуговування вашого автопарку?

  • Пошук дилера Відкрити в новій вкладці
  • Записатися на сервіс Відкрити в новій вкладці

Чому важливо проходити технічне обслуговування дилера

Гарантія на роботи Офіційний дилер забезпечить правильну установку деталей механіками, які пройшли професійну підготовку на базі Toyota в Росії. Якщо встановити деталь неправильно, то вона не встане на місце, тому я б переформулював: Офіційний дилер забезпечить грамотне і якісне обслуговування механіками, які пройшли професійну підготовку на базі Toyota в Росії.

Гарантія автентичності запасних частин (відсутність контрафакту) Офіційний дилер підбере оригінальні деталі саме для вашого автомобіля. Офіційні дилер використовує тільки оригінальні деталі запасні частини, які пройшли суворий контроль якості.

Висока залишкова вартість вашого автомобіля Автомобілі, які проходили ТО у офіційного дилера, володіють вищою залишковою вартістю на вторинному ринку. З оригінальними запасними частинами ви зможете продати свій автомобіль за вищою ціною на вторинному ринку.

Міжнародні стандарти обслуговування клієнтів Всі офіційні дилери Тойота проходять щорічний аудит і сертифікацію за системою Тойота Сервіс Менеджмент.

АКМ-Service забезпечить якісне обслуговування клієнта і автомобілю

Придбавши обладнання MULTICAM в компанії service.stm-ru, ви отримали не просто верстат, але ще і повний спектр послуг з підтримки в будь-яких ситуаціях.

Сервісний Центр компанії service.stm-ru сертифікований компаніями MULTICAM і HYPERTHERM, а значить відповідає найвищим стандартам якості!

В рамках програми розширення клієнтського сервісу компанія service.stm-ru.ru робить унікальну пропозицію по проведенню БЕЗКОШТОВНОЇ ДІАГНОСТИКИ вашого верстата!

Що входить в діагностику:

1. Перевірка вхідний електричного кола, проведення замірів вхідного електроживлення обладнання, перевірка і заміри опору контуру заземлення;

2. Перевірка всієї механіки верстата (знос зубчастих рейок, напрямних, лінійних підшипників, кулькових-гвинтових пар, гвинтових пар), перевірка геометрії робочої зони, при необхідності проводиться коригування діагоналей робочого столу, також при необхідності вносимо поправочні коефіцієнти компенсацій.

3. Перевірка всієї системи Hypertherm (включаючи джерело струму і всі додаткові консолі, проведення перевірки шланг-пакета з різаком) згідно з технічним регламентом виробника.

4. Перевірка роботи ПО MultiCam, при необхідності проводимо його оновлення до останньої версії.

5. Із задоволенням відповімо на всі питання клієнта за якістю різу, по підбору витратних матеріалів, режимів різання, підбору обладнання. Чи готові поділитися з клієнтом своїми напрацюваннями за технологією обробки матеріалів.

Пам’ятайте, що своєчасна діагностика і проведення обслуговування забезпечить надійність і продуктивність верстата протягом усього часу експлуатації!

Наші фахівці зроблять все для того, щоб всі верстати MULTICAM працювали з максимальною віддачею і мінімальними простоями на обслуговування.

Повний спектр послуг Сервісного центру service.stm-ru:

• діагностика, в тому числі онлайн;

• усунення несправностей;

• гарантійне та постгаратійное обслуговування;

• річне технічне обслуговування;

• консультації по підбору режимів розкрою і інструменту;

• поставка оригінальних запчастин;

Для оформлення заявки на БЕЗКОШТОВНУ ДІАГНОСТИКУ, ви можете зателефонувати +7 495 780 30 21, або залишити заявку на на цьому сайті.

Дата проведення діагностики призначається за погодженням з клієнтом виходячи з завантаженості сервісного центру.

Posted on