Renault logan і sandero увійшли в рейтинг ненадійних автомобілів з пробігом в рф в 2021 році

Renault Logan і Sandero увійшли в рейтинг ненадійних автомобілів з пробігом в РФ в 2021 році

Надійність, яку також можна розглядати як співвідношення кількості поломок на період часу, завжди була одним з головних чинників вибору автомобіля. Заручившись підтримкою компанії AutoExpert і Союзу автоекспертів і оцінювачів, портал Autonews назвав найбільш ненадійні автомобілі в 2021 році.

Знайти такі машини вдалося в п’яти різних категоріях — від народних «бюджетників» до преміального сегмента. В саму вибірку потрапили автомобілі у віці до семи років і з пробігом до 100 тисяч кілометрів. Саме на цій позначці найчастіше закінчується заводська гарантія, а на більшій пробігу надійність залежить більше від самого водія: умов експлуатації, якості і періодичності обслуговування.

По темі

/gt;Nissan Leaf очолив рейтинг найпопулярніших старих електрокарів в Росії

Подробиці про кожну з моделі розписувати Не будемо. Досвідченим автолюбителям і так добре відомі як їх сильні, так і слабкі сторони.

Так, в категорії легковиків і кросоверів вартістю до 1 млн рублів самими ненадійними виявилися:

 • Renault Logan / Sandero / Duster з автоматичною трансмісією DP2;
 • Peugeot і Citroen з автоматичною трансмісією AL4;
 • Ford з моторами EcoBoost і трансмісіями Powershift.

Найбільш ненадійні компактні кросовери сегмента C

 • Volkswagen Tiguan з трансмісією DSG (перші машини);
 • Kia Sportage і Hyundai Tucson з двигунами робочим об’ємом 2 і 2,4-літра.

Найбільш ненадійні седани D-класу (крім преміальних)

 • Ford Mondeo з двигуном EcoBoost;
 • Hyundai Sonata і Kia Optima з двигунами робочим об’ємом 2 і 2,4-літра.

Найбільш ненадійні преміальні седани E-класу

 • Jaguar XE і XF;
 • BMW з двигуном N63.

Найбільш ненадійні 7-місцеві кросовери, вени і мікроавтобуси

 • Land Rover Discovery з «дизелем»;
 • BMW X7 M50i.

Раніше ненадійні автомобілі назвали самі російські автолюбителі. На їхню думку, такими є машини російських, китайських та французьких автовиробників — так відповіли 65%, 40% і 10% респондентів відповідно.

Хочу гарний номер по-чесному — можна?

Renault logan і sandero увійшли в рейтинг ненадійних автомобілів з пробігом в рф в 2021 році

Не можна — законодавчої бази для офіційної покупки бажаних номерних знаків на даний момент немає.

— Як можна отримати (купити) «красиві» номери?

Віталій, г. Смоленськ

На запитання читача відповідає начальник Головного управління по забезпеченню безпеки дорожнього руху МВС Росії генерал-лейтенант поліції Михайло Черніков.

— Ніяк. Правила державної реєстрації транспортних засобів в реєстраційних підрозділах ДАІ МВС Росії, затверджені постановою Уряду РФ від 21 грудня 2019 р. № 1764, встановлюють, що державні реєстраційні номери привласнюються без резервування за юридичними, фізичними особами або індивідуальними підприємцями їх окремих серій або поєднань символів.

Видача (привласнення) державних реєстраційних знаків здійснюється в порядку черговості зростання їх цифрових значень або в довільному (випадковому) порядку при використанні відповідного автоматичного механізму присвоєння знаків, реалізованого в інформаційних системах Державтоінспекції. Дотримання підрозділами Державтоінспекції даного вимоги контролюється в установленому порядку.

від редакції. Питання у читача виник не випадково. Дійсно, в 2020 році Мінекономіки розробило і навіть опублікувало тарифи на реєстраційні знаки з красивими комбінаціями букв і цифр (правильніше назвати їх підвищеного держмита). Вони повинні були бути прописані в Податковому кодексі 2021 роки (на даний момент цього не сталося). Максимальний розмір держмита, як очікується, складе 600 тис. рублів. Стільки коштуватиме номерний знак, що складається лише з одного повторюється цифри і однієї літери: наприклад, А111АА. Мінімальна держмито складе 5 тис. рублів. При цьому регіональні влади можуть збільшувати вартість (розмір держмита) номерних знаків — максимум в 10 разів — або виставляти їх на торги, де межа ціни відсутня зовсім.Планується, що половина одержуваних грошей відправиться до місцевих бюджетів.

Posted on