Renault-nissan надасть 50 електромобілів для конференції з питань клімату cop22 — автобазар

Renault-Nissan надасть 50 електромобілів для конференції з питань клімату COP22

Альянс Renault-Nissan, світовий лідер в області мобільності з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин *, надасть 50 електромобілів для конференції з питань клімату COP22, яка пройде під егідою ООН в Марракеші (Марокко). Електромобілі Альянсу будуть входити в офіційний автопарк і служити для переміщень делегатів конференції.

Більш 25 000 учасників з 195 країн світу прибудуть на щорічну конференцію з питань клімату, яка в цьому році пройде з 7 по 18 листопада. Уже вдруге ООН буде використовувати в якості підтримки громадського транспорту парк електромобілів в рамках роботи одного зі своїх найбільших конференцій.

Автопарк COP22 буде складатися з надкомпактних електромобілів Renault ZOE, компактних електромобілів Nissan LEAF і семимісних електромінівенов Nissan e-NV200. Електромобілі будуть доступні для поїздок делегатів на конференцію 24 години на добу 7 днів на тиждень і будуть служити доповненням громадському транспорту. Альянс також встановить в стратегічних місцях міста мережу з більш ніж 20 станцій для зарядки електромобілів. Станції прискореної підзарядки зможуть заряджати акумуляторні батареї електромобілів до 80% їх ємності приблизно за годину.

Альянс Renault-Nissan є світовим лідером в області автомобілів з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин в навколишнє середовище. У його лінійці шість моделей, які вже розійшлися по світу тиражем більше ніж 360 000 штук. Nissan LEAF, запущений в 2010 році, залишається бестселером серед електромобілів, а Renault ZOE має кращі показники з продажу в Європі. Альянс також виробляє двомісний міський електромобіль Renault Twizy і фургон Nissan e-NV200, продажі якого в Європі і Японії почалися в 2014 році. В цілому на частку продажів Альянсу Renault-Nissan припадає приблизно половина експлуатованих електромобілів по всьому світу.

Завод Renault-Nissan в Танжері, Марокко, будувався з розрахунком на подальше просування мобільності з нульовим рівнем викидів CO2. Унікальність підприємства полягає тому, що з моменту запуску в 2012 році теплова енергія та електрику для потреб підприємства виробляються з відновлювальних ресурсів.

У Марокко Renault Group є єдиним автовиробником, який випускає електромобілі. Завдяки COP22 і бажанням королівства проводити енергію при мінімальних викидах СО2, кілька компаній прийняли рішення завести власні парки електромобілів.

«Альянс Renault-Nissan пишається тим, що може внести свій вклад в організацію конференції COP22, забезпечивши її парком з 50 електромобілів, — сказав Марк Нассіф (Marc Nassif), керуючий директор Renault Morocco Group і глава делегації Альянсу на COP22. — На тлі прагнення до зниження рівня викидів шкідливих речовин запропоновані нами технології зможуть дозволити питання мобільності, пов’язані зі зміною клімату і якістю повітря в містах ».

Исао Секигучи (Isao Sekiguchi), керуючий директор Nissan Group по регіонах Північної Африки та Єгипту, додав: «Зміна клімату — це одна з найсерйозніших проблем, що стоять сьогодні перед світовою спільнотою. Альянс Renault-Nissan не тільки вчасно усвідомив важливість вкладу, який може внести автоіндустрія в колективні зусилля по зниженню кількості шкідливих забруднень, але і почав негайно і активно діяти в цьому напрямку ».

Раніше Альянс був партнером попередньої конференції з питань клімату, COP21. Парк з 200 електромобілів, наданих Альянсом, був найбільшим в світі електромобільні парком, обслуговуючим міжнародні конференції. Електромобілі протягом двох тижнів служили трансфером для більш ніж 8000 делегатів і журналістів на минулорічній конференції ООН з клімату, яка пройшла в Парижі. За ці два тижні електромобілі з парку конференції проїхали в сумі близько 175000 км, що не викинувши в атмосферу ні грама CO2 і не витративши ні літра бензину. Це рівносильно економії 182 барелів нафти і 18 тонн викидів вуглекислого газу.

Альянс також стане учасником Solutions COP22 — міжнародної виставки, присвяченої запобіганню зміні клімату, яка пройде в Зеленій зоні Марракеша з 7 по 18 листопада. На виставці будуть представлені рішення по зменшенню викидів СО2 від представників різних міст, сфер бізнесу та інших організацій з усього світу. Крім цього, Альянс організовує тест-драйви електромобілів для всіх бажаючих.

Renault-Nissan і Dongfeng будуть разом розвивати і продавати електромобілі в Китаї

Renault-Nissan і Dongfeng будуть разом розвивати і продавати електромобілі в Китаї

Альянс Renault-Nissan і Dongfeng Motor Group Co., Ltd. (Dongfeng) оголосили про створення нового підприємства по спільному розвитку і продажу електромобілів в Китаї.

Нове спільне підприємство eGT New Energy Automotive Co., Ltd. (EGT) буде використовувати потенціал і досвід Renault-Nissan Alliance в розробці електромобілів, а також ресурси Dongfeng в новій енергетичній галузі, щоб виправдати очікування китайського ринку.

Бренд eGT розробить новий електромобіль на базі позашляховика A-сегмента з інтелектуальною системою, яка буде відповідати очікуванням китайських клієнтів. Новий бренд буде спиратися на глобальне лідерство в області технологій і досвід проектування електромобілів Альянсу, а також на конкурентоспроможні виробничі витрати Dongfeng.

Як зазначив Карлос Гон, президент і головний виконавчий директор Альянсу Renault-Nissan, створення нового спільного підприємства з Dongfeng підтверджує загальну прихильність компаній розробці конкурентоспроможних електромобілів для китайського ринку. Новий бренд виправдає очікування китайських клієнтів і зміцнить своє лідерство на світовому ринку електромобілів.

За словами Чжу Яньфен, голови Dongfeng, спільне з Альянсом підприємство є результатом спільних зусиль по розробці електромобілів для китайського ринку. «Золотий трикутник», що складається з Dongfeng, Renault і Nissan, — це інноваційна бізнес-модель. Dongfeng очікує побачити тенденцію трансформації ринку в Китаї, де автомобілі стануть легкими, електричними, інтелектуальними, взаємопов’язаними і загальними.

Dongfeng, Renault і Nissan підписали угоду про створення нового спільного підприємства. Renault і Nissan будуть утримувати по 25% акцій eGT кожен, а Dongfeng — решту 50%.

Новостворений бренд eGT буде заснований в місті Шиян, провінція Хубей в центральному Китаї. Електромобілі будуть проводитися на заводі Dongfeng в Шиян, який має виробничу потужність в 120 000 автомобілів в рік. Початок виробництва електромобілів від нового бренду прогнозується в 2019 році.

За даними Китайської асоціації автомобільних виробників, Китай є найбільшим у світі ринком електричних автомобілів. У 2016 році в Китаї було продано 256 879 електромобілів, що на 121% більше, ніж в попередньому році. За перші сім місяців 2017 року виробництво електромобілів досягло 223 000 одиниць і продано їх було 204 000 одиниць, що на 37,8% і 33,6% більше, ніж в попередньому році за аналогічний період.

Nissan електрифікував ціле місто

Renault-nissan надасть 50 електромобілів для конференції з питань клімату cop22 - автобазар

Ессен взяв електричний старт цього року в якості Зеленої столиці Європи за підтримки Nissan.

Японський виробник як новоспеченого головного спонсора забезпечив Ессен флотом, що складається з 15 електричних автомашин. Два партнера об’єдналися, щоб працювати над темою, яка зробиться головною на найближчі 12 місяців — переосмислення мобільності.

Перші три Nissan Leaf і два e-NV200 бувальщини передані Ессені в п’ятницю — 13 грудень 2017 року. Глава Nissan Center Europe GmbH Томас Хош представив символічний гігантський автомобільний ключ меру міста Томасу Куфену, а також главі департаменту будівництва і навколишнього середовища і проект-менеджеру Зеленого міста Сімоне Раскоб.

«Ессен — Трав’яна європейська столиця, а Nissan лідируючий світовий е-бренд — ми створили відмінну команду», — сказав задоволений Томас Хош — «Ми реалізували понад 275 0000 електромобілів по всьому світу, які подолали чимало трьох мільярдів кілометрів в процесі щоденного використання і ввели більш 4 000 станцій швидкої зарядки по всій Європі. 95% наших клієнтів задоволені нашими електромобілями. Тепер ми хочемо використовувати наш багаторічний експеримент і кваліфікацію, щоб зробити Зелену європейську столицю «електрично мобільного під керівництвом і з підтримкою. Ми дивимося вперед, щоб працювати разом ».

«Електрична мобільність це центральна тема майбутнього — дружня до клімату і навколишнього середовища, ресурсозберігаюча і ефективна» — підкреслив Томас Куфен, а Симона Раскоб додала, — «В останні десятиліття наше місто підтвердив здатність самотрансформірованія. Популяризуючи тему електромобільності в рік Зеленої столиці ми зароджуємо іскру просування в екологічне прийдешньої ».

Парк електромобілів Nissan буде використовуватися для проекту та інших міських потреб. Обидві моделі — Nissan Leaf і e- NV200 — призначені для міста: вони дозволяють перевозити людей і матеріали практично беззвучно, без викидів вуглекислого газу та інших забруднень.

Нещодавно японська марка продемонструвала ще одне з курсів свого розвитку. На автосалоні в Детройті був представлений концептуальний седан Nissan Vmotion 2.0, що демонструє, в який бік буде рухатися дизайн моделей марки.

Posted on