Розрахунок заробітної плати ці помилки можуть коштувати чималих грошей — новини германии російською —

Розрахунок заробітної плати: ці помилки можуть коштувати чималих грошей

Помилки в платіжній відомості допускаються досить часто, тому документ необхідно кожен раз перевіряти, бо непомічена помилка може коштувати працівнику чималих грошей. В яких розрахунках найчастіше припускаються помилок і на що слід звертати увагу, переглядаючи платіжну відомість?

1. Податковий клас (Lohnsteuerklasse)

Ви тільки що вийшли заміж або розлучилися? Залежно від сімейного стану змінюється податковий клас. У Німеччині їх налічується шість:

  • перший: незаміжні; перебувають у шлюбі, чий чоловік або дружина не проживає в Німеччині; перебувають у шлюбі, але тривалий час не живуть разом; розведені і перебувають у зареєстрованому шлюбі;
  • другий: батьки-одинаки, які мають право на отримання державної допомоги;
  • третій: одружені або зареєстрованому (цивільному) партнерство. Цей клас вигідний, коли один з подружжя не працює або отримує значно менше, ніж другий;
  • четвертий: одружені або зареєстрованому (цивільному) партнерство. Цей клас вигідно застосовувати, коли обоє отримують приблизно однакову зарплату;
  • п’ятий: одружені або зареєстрованому (цивільному) партнерство. 5-й клас в обов’язковому порядку отримують ті подружжя, у яких чоловік / дружина застосовує 3-й клас;
  • шостий: для тих, хто працює на двох і більше роботах одночасно. На одній з робіт буде застосовуватися один з перших п’яти класів, на всіх інших — 6-й клас.

2. Оподатковуваний дохід (Freibeträge beim Lohnsteuerabzug)

Працівники повинні щороку повідомляти податковому відомству суми, що підлягають попередньому відрахування з оподатковуваного доходу. Важливо перевіряти, щоб ця сума була правильною.

3. Відрахування в лікарняну касу (Krankenkassenbeitrag)

Відрахування між різними лікарняними касами відрізняються, як правило, лише на кілька євро. У платіжній відомості часто припускаються помилок, під час яких плата за медичну страховку перераховується за два місяці наперед.

4. Внески на соціальне страхування (Beiträge zur Sozialversicherung)

Кожна людина, офіційно працевлаштований в Німеччині і що володіє заробітком в розмірі вище € 450 на місяць, автоматично стає частиною системи соціального забезпечення і страхування. Розмір страхових внесків обчислюється на підставі величини заробітної плати (брутто).

5. Церковний податок (Kirchensteuer)

Вираховується в тому випадку, якщо людина належить до однієї з конфесій, які збирають з віруючих податок — наприклад, до католицької церкви. Цей пункт в платіжній відомості потрібно перевіряти в обов’язковому порядку.

6. Допомогу на дитину (Kinderfreibetrag)

Розмір допомоги на дитину залежить від кількості дітей, їх віку та забезпечення. Якщо розрахунок був проведений неправильно, помилку ви помітите відразу.

7. Доплата за зміни, вечірній час та вихідні, бонуси (Zuschüsse für Schicht-, Nacht- oder Wochenenddienst, Boni)

Ті, хто працює у вихідні або вночі, зазвичай отримують додаткову плату. Не можна забувати і про бонуси, які також повинні бути включені в розрахункову відомість.

сподобалася стаття? Підпишіться на канал, щоб бути в курсі найцікавіших матеріалів

Що таке евротрешка?

Квартири в нових будинках будуються з новими плануваннями. Це студії, евродвушкі, евротрешкі. Останні коштують дешевше звичайних трійок. Наприклад, в новобудові на Кутузовському проспекті евротрешку площею 50 квадратних метрів продають за 17,1 мільйона рублів, а повноцінна трійка там же стоїть 20 мільйонів (за 63 квадратних метра).

Що це за формат і наскільки він зручний, АіФ.ru розповіла експерт з нерухомості Вищої школи управління фінансами Людмила Анісімова:

«Евротрешка — це, по суті, двокімнатна квартира з трьома вікнами, в якій є велика кухня-вітальня, котра поєднує в одному приміщенні зону готування і зону для спілкування або відпочинку, а також дві ізольовані кімнати, санвузол, лоджія або балкон. Площа евротрешек рідко перевищує 75 квадратних метрів. Площа кухні-вітальні в таких квартирах зазвичай від 16 квадратних метрів, і, як правило, вона має витягнуту форму, яка передбачає зонування.

Сучасне обладнання і система вентиляції дозволяють поєднувати в одному просторі два різних, але поєднаних між собою функціоналу: готування їжі, яка пов’язана з численними запахами, і відпочинок, навпаки, виключає будь-які чужорідні запахи.

Формат евротрешкі хороший для сім’ї з трьох і більше осіб, наприклад подружньої пари з одним або двома дітьми. Окремі кімнати на увазі розміщення індивідуальних спалень, а кухня-вітальня — близьке спілкування без тісноти.

Розрахунок заробітної плати ці помилки можуть коштувати чималих грошей - новини германии російською -

Велика кухня в квартирі — це завжди зручно. Це місце, де вільно може розміститися техніка та обладнання для готування, де за бесідою і спільним прийомом їжі зустрічаються близькі люди, де можна переміщатися і відчувати себе більш вільно і не затиснуте.

Такі квартири користуються підвищеною популярністю і попитом, через що можуть коштувати дорожче аналогічних за загальним метражем квартир, але з меншою площею кухні.

Окрема вітальня у вигляді додаткової кімнати в квартирі все частіше зживає себе, особливо в нових проектах. Формат Євроквартири досить практичний і перспективний ».

Глава АвтоВАЗу пояснив, чому нові Lada будуть коштувати дорожче ₽1 млн

Нові моделі АвтоВАЗу, які будуть розроблені в найближчі роки, будуть коштувати дорожче 1 млн рублів. Про це в інтерв’ю журналу «Експерт» розповів президент Волзького автозаводу Ніколя Мор, який підкреслив, що ціни буде відповідати якості і обладнання машин.

«Ми розраховуємо, що оновлюваний модельний ряд дозволить вивести бренд Lada в більш високий ціновий сегмент, при цьому зберігши присутність в доступній ринкової ніші. Я б сказав, що перший етапом в нашому плані буде вихід нових моделей на ціновий рівень мільйон рублів, другий етап — на рівень 1,2 мільйона. Але при цій ціні автомобілі Lada будуть представляти високі споживчі характеристики, хорошу цінність продукту за відповідні гроші », — зазначив Ніколя Мор.

При цьому глава АвтоВАЗу підкреслив, що компанія не збирається відмовлятися від доступних автомобілів. Зокрема, Мор згадав модель Lada Granta, ціни на яку в даний момент стартують з позначки 530 тис. рублів.

Новини 27 липня Глава АвтоВАЗу спростував чутки про появу марки Dacia в Росії
Новини 20 липня АвтоВАЗ анонсував прем’єру п’яти нових автомобілів

Раніше АвтоВАЗ оголосив, що в найближчі чотири роки буде випущено одразу п’ять нових автомобілів цієї марки. «Попереду нас чекають чотири важливих року, протягом яких ми випустимо п’ять нових автомобілів Lada, а також нові моделі Renault. Для Lada це нове покоління легендарної Niva і абсолютно нове сімейство сегмента B », — пояснив глава Волзького автозаводу Ніколя Мор.

Передбачається, що іншими новинками з анонсируемой п’ятірки стане оновлена ​​Lada Vesta, а також Lada Granta наступного покоління.

Posted on