Штатний головний пристрій phantom dvm 3006g hdi для toyota lc120 prado (з 2003 р. в. без штатного

Штатний головний пристрій PHANTOM DVM 3006G HDi для TOYOTA LC120 Prado (з 2003 р.в. без штатного підсилювача / збірки ОАЕ) з сенсорним дисплеєм, Bluetooth, 3D-навігацією, можливістю підключення до мережі Інтернет + ПО Навітел Навігатор 3.Х

PHANTOM DVM 3006G HDi — автомобільний навігаційний центр, який відрізняється наявністю широкого ряду розважальних та інформаційних функцій. PHANTOM DVM 3006G HDi призначений для установки в автомобіль TOYOTA LC120 Prado замість штатного головного пристрою. Установка навігаційного центру не вплине на дизайн консолі автомобіля, так як він повторює штатний головний пристрій за формою, розташуванню кнопок управління, підсвічуванні і кольором. Мультимедійний центр сумісний зі штатними роз’ємами.

УВАГА. Мультимедійний центр призначений для установки на TOYOTA LC120 Prado з 2003 року без штатного підсилювача, а також на автомобілі збірки ОАЕ.

Навігація і доступ в Інтернет

Можливість підключення до мережі Інтернет значно розширює функціонал навігаційного центру. Тепер у Вас з’явилася можливість отримувати інформацію про ситуації на дорогах, читати новини, обмінюватися миттєвими повідомленнями з друзями та партнерами за допомогою спеціальних інтернет-додатків. Рекомендовані моделі модемів операторів стільникового зв’язку можна уточнити в місцях продажів.

PHANTOM DVM 3006G HDi має вбудовану 3D-навігацію, яка дозволяє прокладати до місця призначення найкоротші маршрути, визначати Ваше місце розташування, повідомляти швидкість руху і багато іншого.

Додаткові можливості PHANTOM DVM 3006G HDi

Під час активного з’єднання між Вашим мобільним телефоном (необхідна підтримка Bluetooth) і мультимедійним центром по Bluetooth-каналу, Ви зможете розмовляти в режимі гучного зв’язку. Також Bluetooth-з’єднання дозволяє відтворювати музику з мобільного телефону через динаміки автомобіля. Деякі моделі телефонів підтримують не всі Bluetooth-функції.

Ви можете встановити додаткове обладнання, яке дозволить підвищити комфорт і безпеку руху. Наприклад, Ви можете встановити датчики паркування або камеру заднього виду для безпечного руху заднім ходом або датчики тиску для постійного контролю температури і тиску в шинах.*

розважальні функції

Відтворення DVD, MP3 і інших дисків популярних форматів.

Прослуховування радіо і отримання інформації про ситуацію на дорогах («пробках») Через RDS.

Перегляд інформації з USB-носіїв.

функція «друга зона». Ви можете підключити до PHANTOM DVM-3006G HDi до 2-х зовнішніх моніторів *, завдяки чому водій може слухати музику або радіо, а пасажири на задньому сидінні в цей же час — дивитися DVD або телевізійну програму.

Можливість копіювання CD-дисків на вбудовану пам’ять пристрою (1 Гб).

ПО Навітел Навігатор XXL 3.X

Навітел Навігатор XXL 3.X — унікальна точна система навігації, яка відображає камери спостереження ДАІ, має детальну карту Росії — більше 150 міст і населених пунктів з адресними планами і вулично-дорожньою мережею, найдетальнішу карту Московської і Ленінградської областей. Відображає населені пункти і транзитні маршрути по всіх областях РФ. Навітел Навігатор XXL 3.X має величезну базу корисних об’єктів POI (ГИБДД, АЗС, ресторани, кафе, готелі, мотелі і т.д.). Навітел Навігатор дозволяє використовувати сторонні карти, створені і оновлювані самими користувачами в популярному картографічному редакторі GPSMapEdit. Навітел Навігатор XXL 3.X підтримує функцію голосових підказок, розраховує оптимальні маршрути і об’їзди.

Навігаційна програма Навітел Навігатор XXL 3.X показує поточне місце розташування користувача на карті. Навітел Навігатор XXL 3.X здатний голосом підказувати водієві в який момент і куди потрібно повернути на автоматично прокладеному маршруті, повідомляє час прибуття в точку призначення, швидкість руху, а також підтримує багато інших навігаційних функцій.

Posted on