Стало відомо, для яких водіїв подорожчає ОСАЦВ — автоновини 247

Стало відомо, для яких водіїв подорожчає ОСАЦВ

Стало відомо, для яких водіїв подорожчає ОСАЦВ - автоновини 247

ОСАГО є одним з самих дорогих документів, необхідних кожному автовласнику. Його ціна іноді змінюється, через нововведень, які вводять законодавці. Нагадаємо, вартість страховки складається з базової ставки, помноженої на значення коефіцієнтів. На початку 2019 року було розширено тарифний коридор: тепер страховики можуть вибирати початкове значення з діапазону від 2 746 до 4 942 рублів. Тоді ж змінився коефіцієнт віку і стажу (КВС). Якщо раніше було всього 4 категорії для всіх автомобілістів, то тепер передбачено 58 різних варіантів.

Надалі схема розрахунку ціни поліса ОСАЦВ продовжить змінюватися. Так, зараз на ціну «автоцивілки» впливає в тому числі регіон, де проживає автовласник, а також потужність двигуна його машини. В майбутньому на вартість страховки повинні почати впливати фактори, пов’язані безпосередньо до водія. Пропонувалися різні варіанти: від дорожчої страховки для водіїв зі штрафами ГИБДД до оцінки стилю водіння за допомогою телематичних пристроїв.

Поки що уряд запропонував зробити ОСАГО дорожче для тих автомобілістів, які раніше притягувалися до відповідальності за керування транспортними засобами у стані сп’яніння. Як повідомляє «Парламентська газета» з посиланням на члена комітету ГД з безпеки і протидії корупції Анатолія Виборного, влада розраховує, що збільшений цінник на страховку для тих, хто раніше притягувався до відповідальності за «п’яну» їзду, скоротить число таких порушників у кілька разів. Він також підкреслив, що через таких водіїв страхові компанії несуть підвищені ризики, які «треба покривати».

Депутат вважає, що ця ініціатива, у разі схвалення, змусить більшість водіїв, які захочуть випити алкоголь і проїхати невелику відстань, наприклад, від гаража до будинку на машині, кілька разів подумають, перш ніж сісти за кермо.

Нагадаємо, з попередньої версії законопроекту зникли неодноразові штрафи за водіння в нетверезому стані. Це довелося зробити, так як в ініціативі враховуються тільки адміністративні правопорушення, а п’яних водіїв-рецидивістів чекає не тільки штраф, їх можуть покарати в тому числі позбавленням волі. Однак, в результаті норму, яка стосується нетверезих автомобілістів, залишили, оскільки визнали, що водіння в стані сп’яніння безпосередньо впливає на ступінь ризику.

Нагадаємо, зараз автомобілісту, якого в перший раз зловили нетверезим за кермом загрожує покарання за статтею 12.8 КпАП, тобто штраф у розмірі 30 тис. рублів і позбавлення прав на термін від 1,5 до 2 років. На рецидивістів поширюється стаття 264.1 КК РФ, вона передбачає стягнення в розмірі від 200 тис. до 300 тис. рублів (або в розмірі доходу за 1-2 роки), або громадські роботи на строк до 480 годин, або примусові роботи або позбавлення склепіння на термін до 2 років.

Крім цього, обговорюваний документ передбачає збільшення страхових виплат за договорами ОСАГО за ризиком життю та здоров’ю потерпілих. Зараз ліміт встановлений на позначці 500 тис. рублів, а підняти її планують до 2 млн рублів. На цій зміні вже давно наполягає Міністерство фінансів.

Renault хоче відкупитися від Nissan заради злиття з FCA — «Nissan»

Французька компанія готова продати частину акцій Nissan, щоб послабити узи альянсу і знову спробувати укласти угоду з Fiat Chrysler Automobiles.

Намічена на початок червня підготовка до злиття Groupe Renault і Fiat Chrysler Automobiles була зірвана через нерозторопність французького Мінфіну. Уряду належать 15% акцій Renault з правом голосу, завдяки чому воно є головним акціонером і вельми активно бере участь в долі національного автовиробника. Вихідні параметри угоди між FCA і Renault практично не враховували інтереси компанії Nissan, з якої Renault з початку століття складається в альянсі. Згідно поточної конфігурації альянсу, Renault належить 43,4% акцій Ніссана, а в розпорядженні Ніссана всього 15% акцій Renault без права голосу. Така асиметричність була обумовлена ​​тяжким становищем Ніссана на момент формування альянсу, але потім, коли Nissan встав на ноги під керівництвом талановитого менеджера Карлоса Гона, рада директорів японської фірми порахував, що альянс має потребу в реструктуризації і більш справедливий розподіл часток і ролей. Гон хотів зовсім іншого, а саме повного злиття Nissan і Renault, за що був скинутий японцями з поста керівника альянсу і виявився в токійській в’язниці в зв’язку з десятками кримінальних звинувачень у розтраті і зловживанні службовими повноваженнями (до слова, жоден епізод поки не доведений).

Відразу після арешту Гона в листопаді минулого року французький Мінфін зайняв угодовську або, як тепер модно говорити, політкоректну позицію, тобто став протегувати Ніссану, щоб зберегти альянс і не втягувати Renault в кризу через можливе скандального розриву. Японцям пообіцяли переглянути роль в альянсі і дати більше важелів управління. Це, однак, не збігалося з інтересами Renault, чиє керівництво з початку весни вело переговори з FCA про злиття, як з більш перспективним і поступливим партнером. Про контури угоди було оголошено наприкінці травня, і Ніссану в ній відводилася скромна роль компанії-сателіта, що японцям дуже не сподобалося. Ниссановские начальники зайняли позицію скривджених, і французький Мінфін знову за них заступився, зажадавши врахувати інтереси Ніссана в угоді FCA і Renault. FCA отримувати в навантаження до Renault ще й Nissan категорично відмовився і відкликав свою пропозицію про злиття.

Незважаючи на зрив «весілля», FCA і Renault все-таки продовжили переговори про можливий союз, оскільки перспективи у нього дуже хороші, а впертість ніссанівці вже порядком втомила керівництво Renault — ясно, що подальше спільне життя з Nissan буде в тягар і пора виходити з деградованих відносин. Газета The Wall Street Journal з посиланням на свої джерела повідомила, що Renault хоче продати частину акції Nissan, щоб зробити альянс більш збалансованим. Простіше кажучи, Renault хоче добровільно віддати владу, щоб позбавити японських начальників грунту для докорів. Переформатування альянсу, про який може бути оголошено вже у вересні, розв’яже руки Renault і дозволить відновити переговори з FCA про злиття.

Тим часом час грає проти Nissan: без Карлоса Гона справи пішли погано, останній квартальний звіт свідчить про передкризовому стані, і вже до кінця року японська компанія ризикує отримати статус збитковою, що різко послабить її позиції в торгівлі з Renault. Навіть французькому уряду, завзято захищає всіх скривджених іноземців, від мігрантів до глав корпорацій, буде складно пояснити, навіщо вони за вуха притягають до Renault збиткового партнера і заважають їй самій визначати свою долю.

Виконавчий директор FCA Майк Менлі тим часом в інтерв’ю ЗМІ заявляє, що італо-американська корпорація відкрита і для нових пропозицій, тобто співпраці з іншими фірмами, натякаючи, що на Renault світло клином не зійшовся, і спонукаючи французьких чиновників ворушитися активніше. В очікуванні нових спілок FCA змушена самостійно розвивати свої кризові бренди — зокрема Fiat і Maserati. По обидва маркам звістку цілком нормальна стратегія, і навіть дихаюча на ладан Lancia може залишитися в строю.

Корисне автомобілістам

В даному блозі я розмістив безліч інформації про автомобільні новинки, а так само корисні статті про ремонт машини, а так само про особливості використання автомобільної страховки і безумовно так само додав публікацій про використання шин, коліс і гуми на вашому авто

неділю, 6 жовтня 2019 р.

А чи потрібен Союз Nissan може виявитися на узбіччі угоди FCA-Renault

А чи потрібен Союз? Nissan може виявитися на узбіччі угоди FCA-Renault

Можливе злиття FCA і Рено ставить під сумнів доцільність подальшого існування альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi. Для японської сторони ймовірний розрив з французьким партнером не передвіщає нічого гарного.

Groupe Рено ще не прийняла пропозицію Fiat Chrysler Automobiles про злиття, але все вказує на те, що угода відбудеться.

Сайкава є одним з головних свідків звинувачення в букеті кримінальних справ проти Карлоса Гона, колишнього глави альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi. Гон, нагадаємо, бажав повного злиття Рено і Nissan, але управління японської компанії всіляко цьому опиралася, адже об’єднання означало б передачу всіх управлінських можливостей Карлосу Гону, тоді і японські шефи залишилися б без роботи, чого їм, природно, зовсім не хочеться. Боротьба за владу привела до повалення Гона (легітимному чи ні, поки неясно — чекаємо рішення суду), свою незалежність Nissan відстояв, причому в Рено після відходу Гона висловили готовність обговорити більш справедливі справи всередині Альянсу, але ніяких певних зрушень в цьому напрямі за останні місяці зроблено не було.

Nissan на даний момент володіє 15% акцій Рено без права голосу (у французького уряду, до слова, при такій же частці право голосу є), а Рено належить 43,4% акцій Ніссана з правом голосу. На початку 2000-х, коли створювався Союз, таке розподіл часток здавалося справедливим, адже Nissan перебував в тяжкому становищі. Під управлінням Карлоса Гона Nissan розцвів і став приносити значний прибуток, тому зараз японським начальникам колишні умови союзу здаються несправедливими — вони бажали б мати частку побільше і прямо впливати на стратегію розвитку Альянсу.

Судячи з усього, у керування Рено при зовнішньої поблажливості до домаганням японський колег немає ніякого завзяття ділитися владою — це суперечить логіці розвитку будь-якої компанії.

В рамках «колишнього» Альянсу (використовуємо лапки, поки про злиття FCA і Рено що не оголошено офіційно) Nissan здорово прикривав Рено в секторах SUV і пікапів, але компетенції Fiat Chrysler Automobiles в цих секторах як мінімум не гірше, особливо на північноамериканському ринку, де реалізації пікапів Ram і Nissan непорівнянні (в першому кварталі цього року пікапи Ram відшукали в США 100 20 тисяч покупців, а Nissan Titan і Frontier на двох — 30 тисяч).

Позиції Ніссана для торгу дуже ослабили непереконливі фінансові показники за минулий рік: чистий прибуток зменшилася на 57,3% до триста дев’ятнадцять мільярдів (2,6 мільярда євро). Реалізації автомобілів скоротилися на 4,4% до 5,5 млн штук, а преміальна марка Infiniti в березні оголосила про відхід з європейського ринку — не прижилася.

Зате у Ніссана дуже відмінні і перспективні вироблення в «зелених» секторах — електромобілях і гібридах. Fiat Chrysler Automobiles завжди приділяла їм відсутню увагу, а Рено скористалася технологіями Ніссана. Саме на «зеленій» хвилі Nissan може органічно вбудуватися в новий укрупнений Союз, але для цього японським босам все ж таки доведеться стримати амбіції і змиритися з тим, що визначальну роль у ньому гратимуть конкретно FCA і Рено, іншими словами їм доведеться підкорятися.

Зустріч Сенара і Сайкави завершилася нічим: французький топ-менеджер спробував у вдалому для Ніссана світлі представити гіпотетичний альянс з FCA, а Сайкава сказав, що потрібно оцінити певну користь від цього злиття для японської компанії, і вже тоді приймати рішення. Одним з таких рішень може бути вихід Ніссана з Альянсу і спроба зробити самостійне життя спільно з Mitsubishi, але окремо від Рено і FCA. В такому випадку нас чекає довгий і хворий розлучення, адже один тільки СПІК, підписаний Альянсом з російським урядом, розрахований на 10 років. Сформовані грошові та технологічні зв’язки нереально порвати відразу: FCA, наприклад, до цих пір вживає платформи Daimler, що дісталися їй у спадщину від розпалася в дві тисячі сім році компанії DaimlerChrysler.

Чи збережеться Союз або розпадеться, поки можна тільки гадати. Французи руйнувати його точно не хочуть, але говорити про те, що Nissan стане в новітній конфігурації рівноправним партнером, зараз рішуче нереально.

Ну що сказати, не забувайте про те, що треба купити колеса в спб, які не забороняється взяти для похмурої погоди, і це по можливості фірмові зимові колеса. Для зими радимо купити гуму в спб. Так само за умови, що ви побажаєте використовувати покришки на джипах, то купити краще гуму номенклатури Sport Utility Vehicle в магазині гуми з низькими цінами «Вірбак». Головне, купити гуму в спб, що її забороняється зробити вибір для зими, і це може бути будуть якісні літні покришки. Для зими рекомендується купити літні шини. Безумовно коли ви захочете використовувати покришки на кросовери, то купити легко покришки артикулу класу «позашляховиків» в інтернет магазині коліс з дешевими цінами «склад Шин».

Posted on