Статистика продажів автомобілів в Європі за 2020 рік. vercity

Статистика продажів автомобілів в Європі за 2020 рік

  • Volkswagen підсумував фінансові результати першої половини 2021 року
  • Great Wall прагне до лідерства у виробництві водневих автомобілів
  • Німеччина стала третьою країною за кількістю нових електромобілів на дорогах
  • Фінансові показники Renault Groupe за 1 квартал 2021 року
  • HUAWEI почав продаж електромобіля SERES SF5 в своїх магазинах Китаю

При використанні інформації в електронному вигляді (інтернет-сайт, електронний файл і т. п.) В кожному випадку необхідно розміщення активного гіперпосилання на головну сторінку сайту або на сторінку розміщення відповідного матеріалу.

Всі зауваження та питання щодо співпраці направляйте по електронній пошті: auto @ vercity.ru.

Звертаємо вашу увагу на те, що зображення є чиєюсь власністю і додані відвідувачами сайту.

Адміністрація сайту не має інформації про правомірність публікування цих матеріалів.

Почалися продажі Alfa Romeo в Китаї

Статистика продажів автомобілів в Європі за 2020 рік. vercity

Представники Alfa Romeo не приховують, що не очікували подібного інтересу з боку китайських покупців. Перша партія автомобілів, що надійшли на ринок, була розпродана за рекордно короткі терміни.

Нагадаємо, що автомобілі Alfa Romeo вже продавалися на китайському ринку, але інтерес до них був досить слабким, що послужило причиною для догляду. Але зараз представники марки впевнені — їм не минути успіху, адже попит на автомобілі Alfa Romeo Giulia просто вражає — 350 авто було продано всього за 33 секунди.

Італійці відзначають, що не відкривати офіційні дилерські центри на території Китаю, а обмежаться продажами через спеціальні Інтернет-майданчики.

Вартість Alfa Romeo Giulia 2017

Alfa Romeo Giulia, за словами представників італійської марки, що не буде випускатися в кузові універсалу. В даний час, його вартість в модифікації Quadrifoglio, яка відрізняється наявністю потужного силового агрегату, що видає 510 «коней», становить 149 000 доларів. У даній модифікації на китайський ринок поки випущено всього 60 автомобілів.

Що стосується європейського ринку, то, на переконання виробника, вже незабаром там стартують продажі кросовера Alfa Romeo Stelvio First Edition 2017, який буде приводитися в рух за допомогою 2,0-літровим турбованим бензинового силового агрегату, потужність якого складе 280 л.з. Даний двигун агрегуватиметься з 8-ступінчастою автоматичною коробкою перемикання передач.

Alfa Romeo Stelvio First Edition 2017 вийде на ринок в повноприводному виконанні.

Не можна не помітити, що китайські покупці дуже здивували не лише представників Alfa Romeo, а й інших підприємств. Як відомо, китайські автомобілісти віддають перевагу «рідним» маркам, проте після появи на ринку Піднебесної Alfa Romeo Giulia 2017 ситуація змінилася кардинально. Експерти вважають, що подібний попит на італійські автомобілі преміум-класу можна пояснити тільки тим, що китайські покупці неабияк «скучили» по автомобілях іноземних виробників, що і дозволило італійцям значно збільшити свій прибуток.

Posted on