Страховий інститут дорожньої безпеки (iihs) назвав найбезпечніші автомобілі 2016 модельного

Страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS) назвав найбезпечніші автомобілі 2016 модельного року

Страховий інститут дорожньої безпеки США підвів підсумки краш-тестів автомобілів 2016 модельного року. У список найбезпечніших з нагородою Top Safety Pick + потрапили 47 моделей, ще 13 отримали оцінку Top Safety Pick, йдеться в звіті IIHS.

Страховий інститут оцінює безпеку автомобілів після фронтальних ударів з 40% -м перекриттям і більш складних зіткнень на швидкості 64 км / год з перешкодою, перекриває 25% кузова. Крім цього проводяться бічні удари, оцінюється жорсткість даху, а також перевіряється робота електронних систем попередження зіткнень.

Найбільше нагород у 2015 році дісталося автомобілям марки Toyota. Відразу 9 моделей отримали оцінку Top Safety Pick+. За нею йде Honda з 8 нагородами з приставкою «плюс» і однією оцінкою Top Safety Pick, а на третьому місці опинилися автомобілі концерну Volkswagen. Машини брендів VW і Audi заробили 7 оцінок Top Safety Pick+.

Роком раніше оцінку Top Safety Pick отримали 38 автомобілів, а звання Top Safety Pick + заслужили 33 машини.

Найнадійніші автомобілі в категорії Top Safety Pick

.модель модель
.Chevrolet SonicKia Soul
.Nissan SentraChevrolet Malibu Limited
.Buick EncoreNissan Rogue
.Chevrolet EquinoxGMC Terrain
.Kia SorentoMercedes-Benz GLE-Class
.Honda OdysseyKia Sedona
.Ford F-150 SuperCrew

Найнадійніші автомобілі в категорії Top Safety Pick+

.модель модель
.Scion iAAcura ILX
.Lexus CT 200hMazda 3 (седан і хечбек)
.Subaru CrosstrekSubaru Impreza
.Subaru WRXVolkswagen Golf (хетчбек і універсал)
.Volkswagen GTIChrysler 200
.Honda AccordMazda 6
.Nissan MaximaSubaru Legacy
.Subaru OutbackToyota Camry
.Toyota PriusVolkswagen Jetta
.Volkswagen PassatAudi A3
.BMW 2 seriesLexus ES
.Volvo S60Volvo V60
.Toyota AvalonAcura RLX
.Audi A6Hyundai Genesis
.Infiniti Q70Lexus RC
.Mercedes-Benz E-ClassVolvo S80
.Fiat 500XHonda CR-V
.Hyundai TucsonMazda CX-5
.Mitsubishi OutlanderSubaru Forester
.Toyota RAV4Honda Pilot
.Nissan MuranoAcura MDX
.Acura RDXAudi Q5
.Lexus NXVolvo XC60
.Volvo XC90

У 2015 році методика проведення випробувань IIHS стала ще складнішою. Так, отримати найвищу нагороду можуть лише автомобілі з системами автоматичного гальмування при загрозі зіткнення, які заслужили гарну оцінку при фронтальному зіткненні з малим перекриттям. |

Єдиний день безпеки дорожнього руху

З’явившись більше 100 років тому, автомобіль міцно увійшов в наше життя, став одним з найбільш масових засобів пересування.

Підвищена увага до проблеми безпеки дорожнього руху викликано все зростаючим світовим автомобільним парком і як наслідок зростанням інтенсивності дорожнього руху. Так, незважаючи на велику кількість першокласних доріг з одностороннім, багатосмуговим рухом і з перетином доріг на різних рівнях, в нашій столиці щорічно гинуть десятки людей і сотні отримують поранення різного ступеня тяжкості.

Негативною стороною бурхливого розвитку автомобілізації стало збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод та тяжкості їх наслідків. Переважаючими на трасах стали фронтальні (лобові) зіткнення, перекидання, удари в бік. Найбільш небезпечними за тяжкістю наслідків і частотою виникнення є фронтальні зіткнення автомобілів.

Найбільшу небезпеку з точки зору безпеки дорожнього руху представляють такі форми агресивної поведінки учасників дорожнього руху, як алкогольне сп’яніння водіїв, пішоходів і перевищення встановленої швидкості руху водіями, порушення правил проїзду пішохідних переходів.

Кожен водій повинен постійно пам’ятати, що право пішохода на життя превалює над правом водія транспортного засобу на проїзд.

На регульованих пішохідних переходах при включенні дозволяючого сигналу світлофора водій повинен дати можливість пішоходам (пішоходу) закінчити перехід проїжджої частини даного напрямку. Часом же тільки закліпав сигнал світлофора, як автомобілі тут же зриваються з місця, не залишаючи можливості пішоходам спокійно завершити перехід.

У правилах дорожнього руху чітко вказано, що водій зобов’язаний поступитися дорогою пішоходу, яке переходить проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу. Але це зовсім не означає, що пішохід має право не пропускати автомобіль! А адже в цьому маленькому нюансі — вся суть напружених відносин між водіями та пішоходами.

У той же час, поряд з порушенням водіями правил проїзду пішохідних переходів одними з головних є невиконання пішоходами своїх обов’язків і незнання або порушення ними правил безпечної поведінки на дорогах. Тому одним з основних напрямків ДАІ в профілактиці аварійності є виховання у громадян відповідального поведінки на дорозі, прищеплення навичок постійного контролю за зміною дорожньої обстановки.

Перетинати проїжджу частину дороги пішоходи повинні по пішохідних переходах. У разі їх відсутності на перехрестях необхідно рухатися по лінії тротуарів і узбіч, переконавшись, що вихід на проїжджу частину дороги безпечний. При відсутності в межах видимості позначених пішохідних переходів і перехресть пішохід повинен перейти проїжджу частину дороги на ділянці, де вона добре проглядається в обидві сторони і по найкоротшій траєкторії, що забезпечить найменший період часу знаходження пішохода на проїжджій частині дороги.

ДАІ нагадує, що всім категоріям учасників дорожнього руху слід пам’ятати, що ПДР — це звід законів безпечної поведінки, які написані кров’ю багатомільйонних жертв і в прямому і переносному сенсі. Вінки і хрести вздовж доріг — тому яскравий доказ.

І якщо комусь вдавалося один, десять або сто раз порушувати ПДР без наслідків, то при черговому порушенні закон «спрацює» проти і можуть настати незворотні наслідки. На жаль, багаторазові без наслідків порушення ПДР формують у водія не тільки ілюзію безкарності, а й, що найголовніше, помилкову впевненість в успішному результаті. А це вже перший крок до трагедії.

Стає очевидним, що в підвищенні культури дотримання ПДР слід проявляти особливу турботу. Запам’ятайте: благородство — основа безпеки на дорогах.

Державтоінспекція звертається до громадян з проханням проявляти і солідарність один до одного, допомагати менш захищеним учасникам дорожнього руху (дітям і літнім людям) і бути гранично уважними! Про факти знаходження в темний час доби на дорогах пішоходів з ознаками алкогольного сп’яніння або створюють своєю поведінкою передумови до вчинення ДТП, з метою їх своєчасного вилучення з проїжджої частини негайно інформуйте оперативно-чергову службу ОВС (3676202, 3681203, 2701919, 102).

Навчання з безпеки дорожнього руху

Страховий інститут дорожньої безпеки (iihs) назвав найбезпечніші автомобілі 2016 модельного

Наш інститут радий запропонувати всім бажаючим пройти навчання з безпеки дорожнього руху. Також у нас можна пройти перепідготовку і підвищити свій кваліфікаційний рівень. Такою можливістю можуть скористатися ті, хто працюють в транспортних структурах, а також особи із спеціальною або вищою освітою і бажають підвищити свій кваліфікаційний рівень.

З урахуванням затребуваності в перевезеннях різними транспортом в різних промислових і бізнес сферах, навчання відповідального за безпеку дорожнього руху — питання досить актуальне в наші дні.

Хто зобов’язаний пройти навчання?

Навчання з БДР повинні пройти наступні співробітники:

  1. Начальники, їх заступники, працівники, що несуть відповідальність за безпеку дорожнього руху.
  2. Механіки автоколон, контролери технічного стану при випуску транспорту на лінію, а також диспетчери.

Первинне навчання повинно бути здійснено протягом 30 днів з того дня, як фахівець почав працювати на одній з перерахованих вище посад. У майбутньому потрібно буде підвищувати свій кваліфікаційний рівень не рідше, ніж один раз в п’ять років.

Що входить в навчальний курс?

Програму навчання в нашому інституті розробили так, щоб гарантувати не просто швидке проходження атестації, але, в першу чергу, так, щоб слухачі повністю засвоїли матеріал.

Навчання передбачає як очно-заочне навчання, так і заочне навчання з використанням дистанційних технологій.

Наш навчальний курс дозволить Вам ознайомитися з такими головними аспектами професії:

  • Вивчити, причини виникнення аварійних ситуацій на дорогах.
  • Розглянути дорожні ситуації підвищеного рівня небезпеки.
  • Ознайомитися з нормативно-правовою базою, що пропонує умови експлуатації транспорту і правила БДР.
  • Також на наших курсах Ви дізнаєтеся, як надавати першу допомогу тим, хто постраждав в ДТП.
  • Ознайомитеся з вимогами щодо організації безпечного перевезення пасажирів і вантажів на ділянках з підвищеною небезпекою.
  • Дізнаєтеся, які нюанси потрібно враховувати працівнику, відповідальному за БДР.

Ми пропрацювали не тільки початковий навчальний курс, але і програми з підвищення кваліфікаційного рівня осіб, які є керівниками відділів транспортних систем. Крім вищезазначеної інформації за професією, наше навчання також складається з детального вивчення методик і існуючих нормативно-правових актів в дорожньо-транспортній сфері, наказів міністерств, актуальної інформації по існуючій практиці безпеки руху.

Чим завершується навчальний курс?

Видається відповідний документ, з проставленням відмітки про кваліфікацію. Після цього можна влаштовуватися на нову для себе роботу.

Ви зможете освоїти нову професію в найкоротші часові рамки. Можете не сумніватися в якості надаваних нами послуг — ми вже багато років готуємо фахівців із найрізноманітніших напрямів.

Posted on