Судів по осаго стане менше Фіномбудсмен буде заважати бізнесу Автоюрист

Судів по ОСАГО стане менше: Фіномбудсмен буде заважати бізнесу Автоюрист

Судів по осаго стане менше Фіномбудсмен буде заважати бізнесу Автоюрист

Фінансовий уповноважений почне в обов’язковому порядку розглядати всі претензії клієнтів страхових компаній по «автоцивілці» через кілька днів.

Новий порядок зі зверненнями незадоволених автовласників почне діяти з 1 червня 2019 року. Спочатку незадоволеному клієнту треба направити претензію страховику, той повинен буде відповісти протягом 15 робочих днів у разі подання електронної заявки (або 30 календарних днів в інших варіантах). Якщо відповідь компанії клієнта не влаштовує, автовласник звертається до фіномбудсмену (або за допомогою сайту служби, або звичайним листом). Фінансовий уповноважений розглядає звернення протягом 15 робочих днів, але якщо потрібна експертиза, то термін може збільшитися ще максимум на 10 робочих днів.

Глава служби забезпечення діяльності фінансового уповноваженого Ольга Крайнова зазначила, що термін давності суперечок зі страховиком, до яких можна залучити омбудсмена по ОСАГО, дорівнює 3 років. Причому по цих конфліктів не повинно бути судового рішення. Передбачається, що близько 15% рішень Фіномбудсмен будуть оскаржуватися в російських судах.

Робота служби омбудсмена повинна, по суті, заважати бізнесу Автоюрист, які заробляють на судах зі страховиками. Однак, на думку правозахисників, громадяни продовжать звертатися в суди, адже у фінуполномоченних немає прав стягувати штрафи на користь клієнтів (згідно із законом про захист прав споживачів).

За приблизний підрахунками, омбудсмену доведеться на рік розбиратися з більш 300 тис. спорами тільки по ОСАГО. Такі дані судової статистики. Для цього йому знадобиться 792 працівника в штаті. За словами Ольги Крайнова, по першому часу службі повинно вистачити 170 осіб.

Все сам: Fiat буде випускати масові електромобілі без участі Renault — «Fiat»

Написано: 06 лютий 2020

Корпорація Fiat Chrysler Automobiles оголосила про намір інвестувати 700 млн євро в завод Мірафьорі в Турині з метою організації тут випуску Фіата 500 нового покоління, забезпеченого електричною силовою установкою. Планова потужність нової лінії — 80 тисяч машин на рік!

Однією з цілей злиття з Groupe Renault, про який мріяли боси FCA, був спільний випуск електромобілів — французька сторона їх виробництво вже благополучно освоїла, причому Renault Zoe лідирує в електромобільні сегменті європейського ринку. Але через упертість з боку керівництва компанії Nissan, з якої Renault складається в альянсі, і занадто ліберальною позиції французького Мінфіну по відношенню до японців, угода зірвалася, і тепер FCA змушена освоювати електромобільні сектор самостійно. Ставка зроблена на електрифікацію найбільш ходової моделі — 500, продажі якої ростуть (в травні + 15%), не дивлячись на похилий вік — нинішнє покоління випускається з 2007 року.

У 2013 році Fiat представив електричну версію нинішнього 500-го для американського ринку, але це був спочатку збитковий проект, зроблений на догоду божевільним на екології владі Каліфорнії, і Серджіо Маркіонне, тодішній глава FCA, видав у зв’язку з цим епохальне заяву — попросив американців не купувати Fiat 500е, так як на кожній проданій машині компанія втрачає понад 10 тисяч доларів. 500е і зараз присутній в американській модельній лінійці Fiat, але попит на нього гомеопатичний і без пам’ятної прохання Маркіонне: електромобіль може проїхати на одній зарядці лише 135 км, а коштує при цьому від 33 тисяч доларів (більший і далекобійний Nissan Leaf, для порівняння, — від 30 тисяч доларів).

Електричний Fiat 500 нового покоління буде орієнтований на європейський ринок і технічно з бензиновими побратимами, які поки не мають наміру у відставку, не матиме нічого спільного. В його основу, ймовірно, ляже нова платформа, анонсована концептом Centoventi в травні цього року на Женевському автосалоні. Сам Centoventi віщує нову Панду, але його технічну начинку першим приміряє саме новий 500-й. Платформа Centoventi примітна тим, що має батарею модульного типу, і заявлений максимальний запас ходу складає аж 500 км, тоді як представлені недавно електричні хетчбеки Mini Cooper SE і Honda E можуть проїхати на одній зарядці тільки 270 і 200 км відповідно. Втім, новий Fiat 500, швидше за все, збереже габарити поточної моделі, а значить навряд чи в його надрах ми побачимо найбільшу батарею, здатну забезпечити 500-кілометровий пробіг, хоча формула «500 км на електричному Fiat 500» була б убивчою для конкурентів. Якщо італійцям все ж вдасться її реалізувати, то завод Мірафьорі і справді зможе розігнатися до 80 тисяч «електричок» в рік — 500-й в Європі люблять і будуть брати, незважаючи на задертий цінник (все 500-е сімейство позиціонується як преміальне).

Виробництво нового електричного Fiat 500 має розпочатися в другому кварталі наступного року, а до 2021 року FCA обіцяє представити 12 електрифікованих моделей підконтрольних брендів — на їх розробку закладено 5 млрд євро.

вести автомашин

У цьому блозі «вести автомашин» ми розмістили багато корисної і свіжої інформації по новинках автомобільної промисловості, а також статті про те як ремонтувати двигун, амортизатори, метал і лако-барвисте покриття джипів, позашляховиків, кросоверів, а так само ми розповімо коли міняти шини, гуму і колеса в сезон , між літнім сезоном зміни шин і зимовим сезоном зміни гуми

неділю, 6 жовтня 2019 р.

А чи потрібен Союз Nissan може виявитися на узбіччі угоди FCA-Renault

А чи потрібен Союз? Nissan може виявитися на узбіччі угоди FCA-Renault

Можливе злиття FCA і Рено ставить під сумнів доцільність подальшого існування альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi. Для японської сторони ймовірний розрив з французьким партнером не передвіщає нічого гарного.

Groupe Рено ще не прийняла пропозицію Fiat Chrysler Automobiles про злиття, але все вказує на те, що угода відбудеться.

Сайкава є одним з головних свідків звинувачення в букеті кримінальних справ проти Карлоса Гона, колишнього глави альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi. Гон, нагадаємо, бажав повного злиття Рено і Nissan, але управління японської компанії всіляко цьому опиралася, адже об’єднання означало б передачу всіх управлінських можливостей Карлосу Гону, тоді і японські шефи залишилися б без роботи, чого їм, природно, зовсім не хочеться. Боротьба за владу привела до повалення Гона (легітимному чи ні, поки неясно — чекаємо рішення суду), свою незалежність Nissan відстояв, причому в Рено після відходу Гона висловили готовність обговорити більш справедливі справи всередині Альянсу, але ніяких певних зрушень в цьому напрямі за останні місяці зроблено не було.

Nissan на даний момент володіє 15% акцій Рено без права голосу (у французького уряду, до слова, при такій же частці право голосу є), а Рено належить 43,4% акцій Ніссана з правом голосу. На початку 2000-х, коли створювався Союз, таке розподіл часток здавалося справедливим, адже Nissan перебував в тяжкому становищі. Під управлінням Карлоса Гона Nissan розцвів і став приносити значний прибуток, тому зараз японським начальникам колишні умови союзу здаються несправедливими — вони бажали б мати частку побільше і прямо впливати на стратегію розвитку Альянсу.

Судячи з усього, у керування Рено при зовнішньої поблажливості до домаганням японський колег немає ніякого завзяття ділитися владою — це суперечить логіці розвитку будь-якої компанії.

В рамках «колишнього» Альянсу (використовуємо лапки, поки про злиття FCA і Рено що не оголошено офіційно) Nissan здорово прикривав Рено в секторах SUV і пікапів, але компетенції Fiat Chrysler Automobiles в цих секторах як мінімум не гірше, особливо на північноамериканському ринку, де реалізації пікапів Ram і Nissan непорівнянні (в першому кварталі цього року пікапи Ram відшукали в США 100 20 тисяч покупців, а Nissan Titan і Frontier на двох — 30 тисяч).

Позиції Ніссана для торгу дуже ослабили непереконливі фінансові показники за минулий рік: чистий прибуток зменшилася на 57,3% до триста дев’ятнадцять мільярдів (2,6 мільярда євро). Реалізації автомобілів скоротилися на 4,4% до 5,5 млн штук, а преміальна марка Infiniti в березні оголосила про відхід з європейського ринку — не прижилася.

Зате у Ніссана дуже відмінні і перспективні вироблення в «зелених» секторах — електромобілях і гібридах. Fiat Chrysler Automobiles завжди приділяла їм відсутню увагу, а Рено скористалася технологіями Ніссана. Саме на «зеленій» хвилі Nissan може органічно вбудуватися в новий укрупнений Союз, але для цього японським босам все ж таки доведеться стримати амбіції і змиритися з тим, що визначальну роль у ньому гратимуть конкретно FCA і Рено, іншими словами їм доведеться підкорятися.

Зустріч Сенара і Сайкави завершилася нічим: французький топ-менеджер спробував у вдалому для Ніссана світлі представити гіпотетичний альянс з FCA, а Сайкава сказав, що потрібно оцінити певну користь від цього злиття для японської компанії, і вже тоді приймати рішення. Одним з таких рішень може бути вихід Ніссана з Альянсу і спроба зробити самостійне життя спільно з Mitsubishi, але окремо від Рено і FCA. В такому випадку нас чекає довгий і хворий розлучення, адже один тільки СПІК, підписаний Альянсом з російським урядом, розрахований на 10 років. Сформовані грошові та технологічні зв’язки нереально порвати відразу: FCA, наприклад, до цих пір вживає платформи Daimler, що дісталися їй у спадщину від розпалася в дві тисячі сім році компанії DaimlerChrysler.

Чи збережеться Союз або розпадеться, поки можна тільки гадати. Французи руйнувати його точно не хочуть, але говорити про те, що Nissan стане в новітній конфігурації рівноправним партнером, зараз рішуче нереально.

Ну що сказати, не забувайте про те, що треба купити колеса в спб, які не забороняється взяти для похмурої погоди, і це по можливості фірмові зимові колеса. Для зими радимо купити гуму в спб. Так само за умови, що ви побажаєте використовувати покришки на джипах, то купити краще гуму номенклатури Sport Utility Vehicle в магазині гуми з низькими цінами «Вірбак». Головне, купити гуму в спб, що її забороняється зробити вибір для зими, і це може бути будуть якісні літні покришки. Для зими рекомендується купити літні шини. Безумовно коли ви захочете використовувати покришки на кросовери, то купити легко покришки артикулу класу «позашляховиків» в інтернет магазині коліс з дешевими цінами «склад Шин».

Posted on