Суперкар hennessey побив рекорд швидкості bugatti veyron_1

Американський суперкар побив рекорд швидкості Bugatti Veyron

Американський суперкар Hennessey Venom GT на злітній смузі Космічного центру Кеннеді на мисі Канаверал встановив рекорд швидкості серед серійних автомобілів, пише Top Gear. Автомобіль розігнався до 435,3 кілометра на годину, майже на чотири кілометри в годину перевершивши попереднє досягнення, зафіксоване в 2010 році за 1200-сильним Bugatti Veyron Super Sport.

Суперкар hennessey побив рекорд швидкості bugatti veyron_1

Незважаючи на зафіксований результат, Книга рекордів Гіннесса відмовилася визнати це досягнення. Для попадання в неї необхідно, щоб автомобіль проїхав трасу в двох напрямках, після чого вираховується середня швидкість. Так, «Вейрон» в одному напрямку розігнався до 427 кілометрів на годину, а в протилежному — до 434 кілометрів на годину. Однак керівництво Космічного центру, що належить Американському аерокосмічному агентству (NASA), не дозволило компанії Hennessey їхати по злітній смузі в зворотну сторону.

«Ми планували проїхати в обох напрямках, але хлопці з NASA нам би не дозволили, — заявив керівник фірми Hennessey Джон Хеннессі. — Домовитися з NASA і так було непросто. Переговори зайняли у нас два роки ».

При цьому Хеннессі висловив упевненість, що якби заїзд в обидві сторони відбулася, то «Веном» все одно б перевершив «Вейрон», навіть не дивлячись на більш коротку відстань розгону. Довжина смуги в центрі Кеннеді становить 5,2 кілометра, а протяжність прямого ділянки на тестовому треку Bugatti — 8,8 кілометра.

Суперкар Hennessey побудований на модифікованій платформі Lotus Elise. Він оснащений семилітровим восьмициліндровим двигуном з двома турбінами, що розвиває 1244 кінські сили. Всього планується зібрати лише 29 таких машин. Вартість кожної з них становить 1,2 мільйона доларів США. 11 автомобілів уже доставлені замовникам.

Жага швидкості: суперкар Hennessey обігнав Bugatti

Суперкар Hennessey Venom GT встановив новий рекорд швидкості, розігнавшись до 435,3 км / год. Таким чином, гіперкар побив рекорд, раніше встановлений Bugatti Veyron Super Sport

Незважаючи на те, що результат був дійсно зафіксований на злітній смузі Космічного центру Кеннеді на мисі Канаверал, представники Книги рекордів Гіннеса відмовилися визнати досягнення.

Все через те, що не було виконано умову Книги рекордів: для підтвердження рекорду автомобіль повинен проїхати по трасі в двох напрямках для визначення середньої швидкості. Однак представники NASA заборонили водієві повторний проїзд по смузі.

Керівник фірми Hennessey Джон Хеннессі повідомив, що переговори з NASA зайняли майже два роки.

Попередній рекорд швидкості в 2010 році встановив Bugatti Veyron Super Sport, що розігнався в одному напрямку до 427 км / год, а в зворотному до 434 км / год. При цьому рекорд Bugatti був встановлений на трасі довжиною 8,8 км, в той час як Hennessey треба було дорожнє полотно протяжністю всього 5,2 км.

Hennessey Venom GT — гіперкар виробництва американського тюнінг-ательє Hennessey Performance Engineering. Вартість автомобіля перевищує $ 1 млн.

Найшвидші автомобілі в світі

У далекому 1899 році найбільш швидким автомобілем вважалася модель, здатна набрати швидкість в 100 кілометрів на годину, проте зараз все інакше — досягти рекорду швидкості здатні лише найшвидші автомобілі, які зазвичай рідко виробляються серійно. Розглянемо ТОП 10 найшвидших автомобілів світу і розповімо про кожен з них.

Bugatti Chiron Super Sport

Найшвидшим автомобілем впевнено вважається французький суперкар від Bugatti в комплектації Super Sport, максимальна швидкість якого 495 кілометрів на годину. Однак повторити встановлений рекорд швидкості не вийде — електроніка моделі встановлює максимальну позначку в 440 кілометрів на годину. Двигун W16 оснащений чотирма турбокомпресорами і має потужність в 1600 кінських сил.

Koenigsegg Agera RS

Якщо враховувати електронне обмеження швидкості в 440 кілометрів у лідера рейтингу, то Agera можна назвати найшвидшим автомобілем, так як його максимальна швидкість 447 кілометрів на годину. Задньопривідний гіперкар оснащений двигуном V8 з двома турбокомпресорами і потужністю в 1360 кінських сил.

Hennessey Venom GT

Купе від американської тюнинговой компанії створений на базі кузова від Lotus Exige і двигуна, запозиченого у Chevrolet Corvette ZR1. Автомобіль оснащений двигуном V8 з двома турбокомпресорами і потужністю тисяча чотиреста п’ятьдесят-одна кінська сила — такий мотор дозволяє розвивати максимальну швидкість в 434 кілометра в годину.

Bugatti Veyron Super Sport

Super Sport — це модифікація з поліпшеною аеродинамікою, якщо порівнювати її зі звичайною версією Veyron. Крім того, у моделі допрацювали двигун, турбокомпресори і інтеркулери — це дозволило додати 199 кінських сил до потужності і підвищити максимальну швидкість на 24 кілометри на годину. Максимальна швидкість спорткара 431 кілометр на годину, проте електроніка обмежує її на 415 кілометрах в годину.

Bugatti Chiron

Звичайна версія Chiron оснащується адаптивною підвіскою з п’ятьма режимами роботи, двигуном W16 з чотирма турбокомпресорами і потужністю в 1500 кінських сил. Електроніка автоматично регулює елементи аеродинаміки, а восьмилітровий двигун здатний розігнати автомобіль до максимальної швидкості в 420 кілометрів на годину.

Koenigsegg Agera R

Автомобіль здатний досягти максимальної потужності при роботі на біопаливі — це значення в 1360 кінських сил, проте на бензині воно впаде до 960 кінських сил. Двигун V8 об’ємом 5 літрів з двома турбокомпресорами розганяє Agera R до максимальної швидкості в 418 кілометрів на годину.

SSC Ultimate Aero

Представник американської промисловості від компанії Shelby Super Cars був спроектований з опорою на Lamborghini Diablo. Автомобіль несе на борту модифікований двигун від Chevrolet Corvetter C5R і колись він був найшвидшим автомобілем в світі — в 2013 році побив рекорд Bugatti Veyron. Двигун V8 потужністю 1360 кінських сил розганяє Aero до 411 кілометрів на годину.

Bugatti Veyron

Автомобіль з’явився на ринку в далекому 2005 році і став популяризатором трансмісій з подвійним зчепленням, а комплектація Grand Sport була названа автомобілем десятиліття. Для розвитку максимальної швидкості вставляється другий ключ запалювання, кліренс зменшується, а також зменшується висота і кут атаки заднього крила. З-під днища автомобіля висуваються закрилки для зменшення аеродинамічного опору — тоді модель здатна розігнатися до 407 кілометрів на годину на двигуні W16 потужністю 1001 кінська сила.

McLaren Speedtail

Найшвидший серед серійних McLaren оснащується гібридною силовою установкою . Максимальна швидкість на автомобілі досягається в режимі Velocity, коли дорожній просвіт знижується на 35 міліметрів, а камери заднього виду втягуються в корпус кузова. Для підвищення аеродинамічний властивостей модель не оснастили традиційними дзеркалами заднього виду. Двигун V8 потужністю 1050 кінських сил здатний розвинути швидкість в 402 кілометра в годину.

Posted on