Три країни заявили про повну готовність до проведення ралі-рейду дакар-2015 — — автомобільний журнал

Три країни заявили про повну готовність до проведення ралі-рейду «Дакар-2015«

Три країни заявили про повну готовність до проведення ралі-рейду дакар-2015 - - автомобільний журнал

Зараз велика частина учасників «Дакара-2015» з Європи можуть трохи розслабитися, оскільки їх машини, вантажівки, мотоцикли, квадроцикли та інше обладнання вже завантажені на борт спеціального судна, яке вирушило в дорогу через Атлантичний океан і вже практично досягла узбережжя Аргентини. А ось для представників оргкомітету «Дакара» з Південної Америки настав найбільш напружений час. Вони активно готуються до прийому легендарної гонки і проводять останні приготування.

переможець «Дакара 2014» в категорії позашляховиків Нані Рома

В рамках цих приготувань в кожній з країн-організаторів «Дакара-2015» відбулися презентаційні конференції для представників оргкомітетів. В їх роботі також взяли участь гонщики з Південної Америки, які вже виступали в попередніх «Дакар», і представники основного організаційного комітету ралі-рейду. На конференціях були обговорені проблеми, які можуть виникнути по ходу гонки, і шляхи їх вирішення.

Наприклад, великі побоювання в учасників викликають марафонські спецділянки, які на «Дакарі-2015» будуть проходити не тільки мотоциклісти і квадроціклісти, але і позашляховики. Навіть такі досвідчені гонщики, як аргентинець Орландо Терранова, висловили свої сумніви з цього приводу.

«Позашляховики вперше будуть проходити марафонські допи разом з нами, — сказав Терранова. — Так що нам потрібна додаткова обережність і максимум уваги, щоб уникнути неприємностей».

У конференції, що відбулася в столиці Чилі Сантьяго, взяв участь чинний чемпіон «Дакара» в категорії квадроциклів Ігнасіо Касаль. Він упевнений, що «Дакар-2015» буде дуже жорстким.

«Це буде жорстока гонка, — сказав Касаль. — У маршруті дуже багато довгих спецділянок, і вони починаються практично зі старту».

Три країни оголосили про перемогу над коронавірусів

Відразу три великих світових держави — Австралія, Нова Зеландія і Південна Корея — сообшили про закінчення епідемії на своїх територіях і перемозі над коронавирусной інфекцією. Економіки країн вже почали повертатися до колишнього життя, повідомляють місцеві ЗМІ, поки інші країни продовжують вводити обмеження і гальмувати промисловість.

В результаті і так не бідують країни отримали додаткову можливість до розвитку, так як у відкритих економік означає і їх велику привабливість для інвесторів. Експерти відзначають, що вже зараз їх національні валюти сильно зміцнилися в порівнянні з 2019 роком.

Раніше медики визнавали, що Нова Зеландія і Австралія створили дуже ефективно діючі системи контролю захворюваність COVID-19 і саме це в майбутньому може спрацювати на різке економічне зростання. Як уточнює телеканал CNBC, сам факт, що ці країни можуть зараз відновити свою діяльність, означає, що вони на крок попереду США по відновленню економіки.

Тим часом, влада Єгипту заявили про те, що тут режим НС, раніше введений в зв’язку з пандемією, буде продовжений. Так, президент Єгипту Абдель Фаттах ас-Сісі продовжив надзвичайний стан у країні на три місяці у зв’язку із загрозами безпеці та здоров’ю громадян. Відповідний указ опублікований в офіційній газеті.

«Надзвичайний стан оголошується на всій території Єгипту на три місяці з 01.00 (02.00 мск) 28 квітня… після розгляду точки зору кабінету міністрів і з огляду на небезпечних умов, пов’язаних з безпекою і здоров’ям громадян», — йдеться в документі.

Раніше Topnews писав про те, що число померлих від коронавируса в Росії б’є рекорди. За даними оперштаба, кількість інфікованих наблизилося до 100 тисяч осіб. Так, в Telegram-каналі федерального оперативного штабу по Коронавіруси повідомили, що за останню добу в Росії підтверджено 5 841 новий випадок зараження в 82 регіонах країни.

За статистичними даними, із загального числа заражених 2 624 (44,9%) виявилися безсимптомними пацієнтами, ознак захворювання у яких не фіксувалося. Крім цього, за той же період померли 108 осіб, що стало першим фактом перевищення порога в 100 померлих росіян за стуки під час пандемії.

Три країни заявили про повну готовність до проведення ралі-рейду «Дакар-2015«

А. Ніконов

До старту чергового ралі-рейду «Дакар» залишається зовсім небагато часу. Учасники легендарної гонки відправляться в шлях 1 січня 2015 року з непростим спецділянкам, маршрути яких знову пролягають по території трьох південноамериканських країн — Аргентини, Болівії та Чилі.

Зараз велика частина учасників «Дакара-2015» з Європи можуть трохи розслабитися, оскільки їх машини, вантажівки, мотоцикли, квадроцикли та інше обладнання вже завантажені на борт спеціального судна, яке вирушило в дорогу через Атлантичний океан і вже практично досягла узбережжя Аргентини. Вони активно готуються до прийому легендарної гонки і проводять останні приготування. А ось для представників оргкомітету «Дакара» з Південної Америки настав найбільш напружений час.

Переможець «Дакара 2014» в категорії позашляховиків Нані Рома

В рамках цих приготувань в кожній з країн-організаторів «Дакара-2015» відбулися презентаційні конференції для представників оргкомітетів. В їх роботі також взяли участь гонщики з Південної Америки, які вже виступали в попередніх «Дакар», і представники основного організаційного комітету ралі-рейду. На конференціях були обговорені проблеми, які можуть виникнути по ходу гонки, і шляхи їх вирішення.

Навіть такі досвідчені гонщики, як аргентинець Орландо Терранова, висловили свої сумніви з цього приводу. Наприклад, великі побоювання в учасників викликають марафонські спецділянки, які на «Дакарі-2015» будуть проходити не тільки мотоциклісти і квадроціклісти, але і позашляховики.

«Так що нам потрібна додаткова обережність і максимум уваги, щоб уникнути неприємностей». «Позашляховики вперше будуть проходити марафонські допи разом з нами, — сказав Терранова.

Він упевнений, що «Дакар-2015» буде дуже жорстким. У конференції, що відбулася в столиці Чилі Сантьяго, взяв участь чинний чемпіон «Дакара» в категорії квадроциклів Ігнасіо Касаль.

«У маршруті дуже багато довгих спецділянок, і вони починаються практично зі старту». «Це буде жорстока гонка, — сказав Касаль.

Цього року мотоциклістам доведеться бути гранично обережними і уважними, тому що марафонські СУ разом з ними будуть проходити і позашляховики

Тим часом жителі аргентинського містечка Ікіке, що лежить на шляху «Дакара-2015», вже можуть сповна відчути атмосферу майбутньої гонки. На центральній площі Ікіке, який «Дакар» відвідає 9 січня, вже збудована спеціальна фотозоні, де зараз демонструються фотографії з ралі-рейдів минулих років. В Ікіке караван «Дакара-2015» затримається трохи довше, оскільки у екіпажів тут заплановані дні відпочинку. Всього ж «Дакарським фестиваль» в Ікіке триватиме до 14 січня.

Тут буде розбитий бівуак для мотоциклістів, квадроціклістов і вперше для позашляховиків. Але це відвідування буде дуже насиченим. Ралі-рейд відвідає Болівію тільки вдруге. Програма перебування «Дакара» в Болівії була представлена ​​самим президентом країни Ево Моралесом. Цього року містечко Уіуні і його околиці будуть приймати караван протягом трьох днів.

«Ми пишаємося ними, а їх виступ допоможе згуртувати всіх болівійців для підтримки наших героїв». «Болівія буде представлена ​​десятьма гонщиками в трьох категоріях, — сказав Моралес.

Нагадаємо, в наступному році в ралі-рейд «Дакар» повертається команда Peugeot. Подія більш ніж значуща — марка «Пежо» не брала участі в цих перегонах 25 років.

Posted on

Добавить комментарий