У Новосибірську зустріли колону старовинних автомобілів, які беруть участь в ралі Пекін-Париж.

У Новосибірську зустріли колону старовинних автомобілів, які беруть участь в ралі Пекін-Париж

Трансконтитентальная гонка стартувала в кінці травня. Попереду майже місяць шляху, велика частина якого пройде по просторах нашої країни. Серед тих, хто бореться за перемогу, є автомобіль, якому вже 100 років. У колоні можна побачити і російський екіпаж на старому «Москвичі».

Учасників престижного авторалі «Пекін-Париж» неможливо не помітити на трасі. Один за іншим в Новосибірськ прибули раритетні представники найвідоміших світових автовиробників.

Ралі — це, звичайно, змагання. Але цілі в учасників різні.

«Це заради розваги. просто гра. Великі хлопчики з великими іграшками», — каже учасник з Нової Зеландії Ларс Лорс.

«У мене в цьому ралі два брата беруть участь, вони вже приїхали. Я хочу їх перемогти! Але поки, на жаль, навпаки, вони перемагають мене», — нарікає учасниця з Великобританії Емма Вілкінсон.

96 екіпажів об’єднали представників майже двох десятків країн. Красуні-машині, яку учасники автопробігу ласкаво називають «старенькою», вже 100 років. На старті в Пекіні все дивувалися, як на такому «Форді» взагалі можна їздити. Австралієць Ніколас Бейлі довів: можна.

сусідка «Форда» по стоянці — «Бентлі» — не набагато молодше. їй 85. У шляху підвів двигун.

«Ви питаєте мене, скільки коштує ця машина? Гарне питання. Купив я її не дуже дорого. Але стільки довелося вкласти. А після поїздки ще купа грошей піде на ремонт», — каже учасник з Данії Перрі Уайт.

Перрі чесно зізнався: на перемогу не розраховує. Як і господарі інших бабусь — «Крайслер», «Вольво», «Мерседес». Багато ледве дотягли до Новосибірська. Попереду серйозний ремонт. В цьому році в престижному ралі вперше бере участь російський екіпаж. Барнаулец Борис Литкін майже півтора року готував до нього «Москвич». У порівнянні з іншими учасниками вік цього автомобіля цілком можна назвати юним — всього-то 34 роки. Вибрати машину саме цієї марки порадили організатори: в 60-х «Москвичі» постійно брали участь в різних гонках і непогано зарекомендували себе. До Новосибірська екіпаж доїхав не без проблем: потрібно замінити лобове скло, амортизатори, глушник.

«Якщо глянути на ці автомобілі, якась безпеку є, спортивні сидіння, спортивні ремені, високі колеса. Ми до цього були не готові, поплатилися за це», — зазначає учасник з Росії Борис Литкін.

Втім, після подолання монгольських доріг в ремонті потребує ледь не кожне друге авто.

«Машини повинні бути надійними. Їм належить подолати майже 14 тисяч кілометрів. Кожен день треба здійснювати маленьку перемогу. Якщо щось трапиться, ремонтувати машину потрібно самому», — каже організатор ралі Філіп Янг.

Втім, деякі автомобілісти, в тому числі канадець Філ Ратхем, більше боялися не технічних складнощів, а географічних. Наприклад, збитися з маршруту. Тому в кожній машині є докладна карта-схема.

Ралі фінішує 29 червня в Парижі. Однак після цього багато учасників не збираються повертатися додому. Їх вже запросили взяти участь в наступних гонках, в Іспанії.

Архієпископ Вікентій візьме участь у формуванні паралельного уряду

У Єкатеринбурзі все більш бурхливу, але абсолютно невиразну діяльність розвиває так зване Молодіжний уряд Свердловської області, створене за указом губернатора Едуарда Росселя.

Як повідомила сьогодні губернаторська прес-служба, керівник проекту Христина Суботіна зустрілася з архієпископом Єкатеринбурзький і Верхотурського Вікентієм. Владика дав згоду увійти в експертну комісію з формування Молодіжного уряду.

Аналогічну зустріч Христина Суботіна мала з головним рабином Єкатеринбурга і Свердловської області Зеліг Ашкеназі. Рабин визнав за необхідне піти шляхом архієпископа.

Як обіцяють в уряді, до такого ж роду зустрічі воно схиляє і голови релігійного духовного управління мусульман Свердловської області муфтія Сібагатуллу-Хаджі.

У Свердловській області запропонували відродити «Наших»

Наближена до свердловської влади молодь запропонувала створити новий рух по типу сумно відомої організації «Наші». Нагадаємо, що «Наші» не так давно були розформовані. Питання про.

Молодіжному уряду скасували вибори

Нового голову молодіжного уряду Свердловської області буде призначати голова «дорослого» кабінету міністрів. Це рішення було прийнято після недавнього скандалу з виборами нового.

Воробйов і Кокшаров загрожують збільшити свою присутність в Інтернеті

Своє перше засідання провело так зване молодіжне уряд Свердловської області. В ході заходу «чиновники» відзначили завдання по нарощуванню своєї присутності в Інтернеті. так.

Воробйов і Кокшаров сформують молодіжний уряд Свердловської області

Свердловський обласний Департамент у справах молоді підвів підсумки конкурсу на формування молодіжного уряду Свердловської області. Серед переможців — хтось Михайло Воробйов і Максим Кокшаров.

Вибрати губернатора Свердловської області обіцяють вже завтра

Депутат Державної Думи, член комітету у справах молоді свердловчанін Павло Зирянов і автор і керівник проекту «Молодіжний уряд Свердловської області і молодіжна рада Свердловської.

Путін візьме участь в церемонії відкриття Кримського моста 15 травня

У Новосибірську зустріли колону старовинних автомобілів, які беруть участь в ралі Пекін-Париж.

Президент Росії Володимир Путін візьме участь в церемонії відкриття Кримського моста, яка відбудеться 15 травня 2018 року. Вже на наступний день, 16 травня, по мосту проїдуть перші автомобілі.

Глава держави відвідає Єдиний центр управління дорожнім рухом, а також ознайомиться з роботою служб, які забезпечують технічне обслуговування та належну експлуатацію споруди.

У церемонії візьмуть участь будівельники мостів з усієї Росії, серед яких будуть присутні досвідчені фахівці, які брали участь в будівництві інфраструктури для Олімпіади в Сочі, Універсіади в Казані, саміті АТЕС у Владивостоці та інших масштабних будівництвах країни. Також по мосту проїде колона будівельної техніки.

Для легкових автомобілів рух по мосту в обидва боки буде відкрито вже в 05:30 за московським часом. На дорогах буде діяти обмеження швидкості в 90 кілометрів на годину, а зупинятися на мосту буде заборонено.

Примітно, що рух легкових автомобілів по мосту буде запущено достроково: раніше планувалося, що машини проїдуть по спорудженню не раніше грудня 2018 року.

Нагадаємо, що будівництво Кримського моста почалося в квітні 2015 року. Метою його створення стало з’єднання Криму з материковою частиною Росії. Він стане найдовшим мостом в Росії — його довжина складе 19 кілометрів. За добу по мосту без труднощів зможуть проїхати 40 тисяч автомобілів і 94 поїзди, які перевезуть по ньому близько 14 мільйонів пасажирів і 13 мільйонів тонн вантажу за рік.

Posted on