Україна незадоволена зростанням вартості російського газу з Європи на 165% за рік древній кавказ яндекс

Україна незадоволена зростанням вартості російського газу з Європи на 165% за рік

Щоб залучити покупців газу з України, європейські політики розробили спеціальну схему, яка б з часом дозволяла на цьому добре заробляти європейським компаніям. Для цього треба лише скоротити транзит російського газу через українську територію, привести в непридатність українську ГТС і тоді Україна не зможе отримувати багато газу від Росії як оплату мит за транзит до Європи.

По суті схема вдалася і тепер замість того, щоб купувати недорогий російський газ безпосередньо, Україна вирішила купувати газ після того, як Європа зробить націнку і запропонує його дорожче . Ось тоді можна і купити російський газ у європейців, правда незрозуміло, яка від цього вигода українському бюджету. Для європи такий підхід дуже вигідний.

Тепер фінанси за додану вартість отримують замість України європейські компанії, вони мають можливість розвивати свою економіку, а Україна втратила джерела доходів і змушена платити за той-же самий продукт вже зовсім іншу, більш високу ціну.

Зростання вартості російського газу за такою схемою, коли його поставляє не Росія по швидкому, а Європа через всілякі схеми — стався за останній рік на 165%, що досить пристойно в грошовому вираженні. Політики придумали хороший спосіб заробітку, але українська економіка від цього звичайно краще не стає.

Європа нічого в Україні не вкладає і нічого не будує, це ж не Росія. За час «Європи» українські економічні можливості скоротилися до небувалих мізерних обсягів, що дивує економістів. Маючи такий потенціал торгівлі з Росією, Україна могла б добре розвиватися в економічному відношенні, але замість цього політики вибрали якусь ефемерну Євромрії, від який одні збитки і втрати.

У 2019 газ взагалі коштував 178 доларів за тисячу кубометрів, що ще дешевше від минулого року, а сьогодні газ надходить по 510 доларів за тисячу кубометрів. Найприкріше для України, що Європа ніяк НЕ субсидує газ, як це раніше робила Росія. На Україні не очікували такого підходу, розраховуючи, що Європа буде вкладати в колишню Українську РСР величезні фінанси, як раніше це робила Росія, однак дива не сталося.

Чому ви повинні інвестувати вже зараз?

Якщо ви хоч раз замислювалися про те, як поліпшити своє фінансове становище, напевно не раз стикалися з можливістю вигідних вкладень. У розвинених країнах люди регулярно займаються інвестуванням, а жителі Росії з меншою впевненістю розглядають інвестиції як джерело доходу.

Давайте розберемо 5 причин, чому вже сьогодні потрібно інвестувати, незважаючи на те, скільки ви заробляєте.

1. Контроль над життям.

Якщо ви не почнете думати про гроші, ви залишитеся на тій же точці, в якій перебуваєте. Будь-які інвестиції передбачають контроль над тим, що ви заробляєте, а саме: скільки і на що витратити, що зберегти, скільки інвестувати. Розставивши пріоритети, ви збережете до 30% свого доходу, примноживши ці гроші, ви отримаєте в рази більше. ніякої магії.

2. Стати фінансово незалежним.

Покладатися на інших у фінансовому сенсі — як мінімум, нерозумно. У важку хвилину вам можуть знадобитися гроші, будь то питання здоров’я або житла. Де гарантії, що хтось протягне вам руку? Ви самі повинні будувати свої статки, тим більше, що можливості для цього у вас є.

3. Досягти поставлених цілей.

Якщо ви мрієте про покупку нового будинку, автомобіля або хочете здійснити кругосвітню подорож, то чому це не мотивація почати інвестувати? Багато людей заробляють тільки заради заробляння грошей (гроші на дорогу до роботи, на підтримання здоров’я). З інвестиціями ви можете бути вище цього.

4. забезпечити пенсію.

Час швидкоплинний, як би сумно це не звучало. Коли-небудь нам всім доведеться розпрощатися з роботою. Але що ми можемо дозволити собі, коли вийдемо на пенсію?

5. Уникайте втрачених можливостей.

«Ще встигну» — така думка несе великий ризик для вашого капіталу. Чи не збережені 5000 зараз можуть коштувати втрачених 200 000 на майбутньому. Радимо не відкладати і вивчити питання інвестицій якомога швидше.

Posted on

Добавить комментарий