В яких ситуаціях ні в якому разі не варто уникати аварії

В яких ситуаціях ні в якому разі не варто уникати аварії

Кожен водій намагається уникнути ДТП. Але в деяких випадках, як з’ясував портал «АвтоВзгляд», краще в нього потрапити, інакше наслідки можуть виявитися куди гірше.

В яких ситуаціях ні в якому разі не варто уникати аварії

Так, в надзвичайній дорожньої ситуації рефлекси будуть змушувати викручувати кермо навіть тоді, коли це не найкраще рішення. «АвтоВзгляд» разбрал приклади ситуацій, в яких краще не ухилятися від чужого авто, а бити того, хто спровокував інцидент. Отже ..

паркувальні талони

Автомобіль різко виїхав з паркувального кишені прямо перед вами. Але навіть «ввічливо» включений поворотник необережного водія не дозволяє уникнути зіткнення. На автоматі ви викручуєте кермо і опиняєтеся на зустрічній. А там їде ще одна ні в чому невинна машина. Підсумок — лобове зіткнення з результатами різного ступеня тяжкості. А авто, яке спровокувало ДТП, спокійно продовжив свій шлях.

Ви, намагаючись уникнути зіткнення, позбулися «прав», та ще й забезпечили собі серйозні витрати. І це якщо ніхто не постраждав. Звичайно, по-совісті винен той, хто перед вами вискочив, але по факту — ви.

Перебудованому НА МЕЖІ

Авто, що йде в сусіднє смузі, різко влізло перед вами. Ви їхали собі по прямій, не чекаючи такого підступу від колеги по трафіку, а він без поворотника різко вирішив встати перед вами. Ви викручуєте кермо вліво, а на розділовій … стоять люди. Одного лихача ви об’їхали, а ось іншу людину збили. Напевно, не варто згортати в людей, правда ж?

Звичайно, водій-лихач дарма вирішив так неакуратно перебудовуватися. Та й людям нічого було робити на подвійної суцільної. Але в підсумку ви збили людину.

ДИВНІ ПОВОРОТИ

Ви їдете в правому ряду, машина в лівому ряду повертає. І тут з зустрічки прямо в вас вилітає інша машина — їй теж треба було повернути ліворуч. Ви звертаєте і гальмуєте в стовп. Стовп, звичайно, претензій не має, але ось машину будете чинити за свої гроші.

Мораль тут в тому, що краще потрапити під удар або самому врізатися в неадеквату, ніж потім витрачати сімейний бюджет. Втім, ПДР в подібних ситуаціях все ж наполягає на гальмуванні «в підлогу». І якщо дізнавач доведе, що ви цього не зробили — в кращому випадку «обоюдка».

ІНШІ ПРАВИЛА

А ось якщо авто летить вам в лоб — виїхало на обгін, але не встигає його завершити, бити не можна. Ідіть правіше, гальмуєте, притискайтеся до попутному потоку. Пошкодження, які ви отримаєте при зіткненні з попуткою, непорівнянні з лобовим зіткненням. Адже при ДТП з машиною, що вилетіла вам назустріч, ви матимете рацію, але чи живі?

Акції Tesla (TSLA) під тиском, оскільки аналітики UBS знизили оцінку їх цільової вартості напередодні даних про постачання

Як зазначає TheStreet, котирування акції Tesla (TSLA) виявилися під тиском у вівторок після того, як аналітики UBS повідомили про зниження своєї оцінки цільової вартості акцій виробника елекромобілей, пославшись на посилення конкуренції з боку європейських і американських конкурентів, а також скорочення лідерства в продажах електромобілів в Китаї.

Аналітик UBS Патрік Хаммел (Patrick Hummel) підтвердив рейтинг на рівні «Neutral» по акціях TSLA, але знизив оцінку їх цільової вартості на $ 70 до $ 660 / акцію напередодні публікації довгоочікуваних даних компанії з постачання за другий квартал, яка повинна відбутися пізніше на цьому тижні.

В UBS очікують, що загальний обсяг поставок за підсумками другого кварталу складе 195 000, при цьому основну частину поставок становитимуть авто Model 3 і Y, які доповнять 5 000 Model S і X, але відзначили, що «ситуація з попитом в Китаї продовжує викликати занепокоєння, так як місцеві бренди електромобілів швидко збільшують свої частки ринку.»

«Німецьким старожилам ринку автомобілів преміум-класу Audi, Mercedes і BMW, як і раніше віддають перевагу в порівнянні з Tesla в очній конкуренції», — заявив Хаммел. «З огляду на атаки на ринок електромобілів з боку VW Group, GM, Ford і Hyundai, ми очікуємо, що відрив Tesla скоротиться з поточних рівнів».

«У Китаї Tesla як і раніше лідирує, але з невеликою негативною г / г динамікою, в той час як місцеві бренди електромобілів піднялися в рейтингах», — додав він. На його думку, це може спонукати компанію знизити ціни, що, в свою чергу, призведе до зниження коефіцієнта валової маржі.

На початку цього року засновник і генеральний директор Ілон Маск натякнув, що мета поставок авто на 2021 рік становить 800 000. У 2020 році Tesla поставила 499 950 авто, що стало річним рекордом для компанії. За підсумками першого кварталу 2021 року компанія відзвітувала про рекордний квартальний обсязі поставок в 184 800 і виручці в $ 10.4 млрд.

Вдосконалюваний попит в Китаї, однак, може привести до того, що дані Tesla покажуть, що загальний обсяг поставок компанії в другому кварталі перевищив 200 000 одиниць.

Tesla оприлюднить дані по поставкам авто за другий квартал в четвер або п’ятницю, тоді як публікація її звітності за другий квартал очікується 28 липня.

Tesla стане найприбутковішим гравцем на ринку електромобілів

Tesla стане найприбутковішим гравцем на ринку електромобілів, другим — VW, як заявляють аналітики UBS.

Tesla і Volkswagen прогнозують, що в найближчі роки вони стануть найприбутковішими гравцями на ринку електромобілів, на думку аналітиків UBS на чолі зі скептиком Патріком Хаммелом.

У середу UBS опублікував повідомлення для інвесторів, в якому вказав, що американська компанія Tesla і німецький автовиробник Volkswagen знаходяться в найкращій позиції, рухаючись вперед.

Оцінки показують, що Tesla продасть 2,3 млн. електромобілів в 2025 році, а Volkswagen продасть всього на 300 000 більше — 2,6 млн.

Однак операційний прибуток Tesla буде майже в три рази більше, ніж у Volkswagen — за прогнозами UBS — 20 мільярдів доларів США щорічно.

General Motors, яка планує повністю вийти на електричний ринок до 2035 року, займає третє місце, з 800 000 EV проданих в 2025 році, що дасть компанії прогнозований прибуток в 2 мільярди доларів, повідомив UBS інвесторам, за даними MarketWatch.

За словами Hummel, з прогнозованого прибутку Tesla в 20 мільярдів доларів у 2025 році, 45 # 37; буде отримано лише за рахунок власного програмного забезпечення.

Близько 9 млрд. доларів з 20 млрд. операційних витрат безпосередньо пов’язані з монетизацією можливостей програмного забезпечення Tesla # 40; в основному, повного самостійного управління FSD # 41;», — сказано в примітці інвесторам.

Програмне забезпечення Tesla більш надійне, ніж у будь-якій іншій автомобільної компанії, є тим фактором, яким Tesla виділяється на тлі всіх інших автовиробників.

оновлення «по повітрю» також є одним з явних переваг компанії, дозволяючи власникам регулярно оновлювати свої автомобілі.

Мабуть, найбільшою перевагою Tesla, згідно з приміткою UBS, є його чітка орієнтація тільки на електромобілі.

Posted on