В сша оцінили озброєння су-35с зброю наука і техніка.

У США оцінили озброєння Су-35С

У США оцінили озброєння багатоцільового російського літака Су-35С і назвали його найкращим літаком завоювання переваги в повітрі. Перевагами літака є велика бомбове навантаження і широкий набір засобів ураження, вважає автор The National Interest.

Видання зазначає, що Су-35С (по кодифікації НАТО: Flanker-E +) отримав ті ж двигуни, що і перші серійні Су-57. Двигун АЛ-41Ф-1 з відхиляється вектором тяги дозволив змінити планер Су-27, який ліг в основу Су-35С. Літак втратив переднього горизонтального оперення, а керований вектор тяги надає літаку надманевреність.

Су-35С отримав скляну кабіну з новою авіонікою, пише автор матеріалу Марк Епіскопос (Mark Episkopos). Цифрові прилади замінили аналоговими, а новий радар здатний відстежувати до 30 цілей на відстані до 400 кілометрів. Проте The National Interest називає радар Н035 «Ірбіс» «не зовсім сучасним в контексті сучасної електроніки». Ймовірно, журналіст має на увазі використання пасивної фазированной антеною решітки замість активної.

Однозначним перевагою Су-35С, на думку американських журналістів, є його бойове навантаження в вісім тонн. Автор матеріалу визнає, що російський винищувач перевершує за цим параметром аналоги четвертого покоління і деякі літаки п’ятого покоління, включаючи F-22 Raptor. Су-35С оснащений 30-міліметровою гарматою ГШ-30-1 і 12 вузлами підвіски озброєння. В арсенал літака входять ракети «повітря-повітря», високоточні боєприпаси і некеровані бомби. Це дозволяє використовувати літак завоювання переваги в повітрі в якості штурмовика, що довели бойові дії в Сирії, зазначає Епіскопос.

Автор The National Interest також зазначив непросту долю модернізованого «Фланкер». Майбутній Су-35 розробили в кінці 1980-х як глибоку модернізацію винищувача Су-27. До першої половини 1990-х було випущено 12 прототипів, але незабаром програму закрили. Лише на початку 2000-х літак відродили під назвою Су-35, а в 2008 році перший політ здійснив модернізований Су-35С. На думку Епіскопоса, літак покликаний компенсувати розрив між устаревающим Су-27М і сучасними Су-35.

Subaru Ascent 2018 дебютував в Нью-Йорку

В сша оцінили озброєння су-35с зброю наука і техніка.

Після невдалої спроби завоювати лідируюче положення на ринку за допомогою паркетника Tribeca, компанія Subaru тимчасово «зачаїлася». Її конкуренти могли подумати, що японці склали руки, але, як виявилося, це не так. На ділі, розробники Subaru працювали над своїм новим «дітищем» — великим кросовером Ascent, концепт якого вперше показали публіці на нью-йоркському автосалоні.

«У перекладі« ascent »означає« сходження », тому мимоволі можна припустити, що японська компанія, набравшись сил за недовгий час відсутності і активності на ринку, вирішила знову вступити в боротьбу», — зауважують автомобільні експерти, присутні на заході.

На ділі, серійний кросовер Subaru Ascent 2018 зможе скласти гідну конкуренцію таким автомобілям, як Ford Explorer і Toyota Highlander. Якщо це станеться, то японцям вдасться зайняти лідируюче положення в даному сегменті і значно підвищити рівень свого доходу.

За попередньою інформацією, яку озвучили джерела, наближені до керівництва японської компанії, великий кросовер вийде на ринок вже в наступному році. На початку він з’явиться у офіційних дилерів, що діють на території США.

Технічні характеристики Subaru Ascent 2018

Цілком ймовірно, майбутній серійний кросовер «переплюне» за габаритами нещасливий паркетник Tribeca. Судячи з концепту, можна припустити, що довжина його кузова буде дорівнювати 5050 мм, ширина — 1989 мм, а висота — 1839 мм.

Концепт автомобіля порадував присутніх своїм інтер’єром — в салоні дуже мало фізичних клавіш, які розробники успішно замінили сенсорами.

Швидше за все, серійна версія кросовера буде скромніше, але не менш вражаючою.

Концептуальна версія автомобіля отримала 7-місцевий салон, але виробник не приховує, що у потенційних клієнтів може з’явитися можливість вибору іншої конфігурації салону.

Керівництво Subaru налаштоване рішуче

Нагадаємо, що з початку поточного року, японська компанія не перестає радувати своїх шанувальників новинками. Наприклад, на тому ж автосалоні в Нью-Йорку, крім великого концепту Subaru Ascent 2018, була продемонстрована очікувана модифікація кросовера Subaru Outback 2017.

А в ході проведення автосалону в Женеві, розробники презентували оновлений паркетник Subaru XV. П’яте покоління паркетника отримало нову головну оптику, світлодіодні «поворотники» і видозмінені бампера. Кузов автомобіля став більш обтічним, що дозволило підвищити аеродинаміку. В цілому, весь інтер’єр і екстер’єр автомобіля помітно посвіжішало.

Всі ці факти дають зрозуміти, що японці всерйоз вирішили подбати про своє майбутнє, ознаменувавши нову еру для «Сузір’я Плеяд».

Posted on